• vyřizování vitaminů i Mucosolvanu trvá dost dlouho....

• Zboží bylo objednáno a ihned zaplaceno 17.11.2020. Do dnešního dne nedorazilo.

• Zbozi co bylo uvedeno jako skladem nebylo dodano.

Objednal jsem si zbozi vedene jako skladem, ale bylo mi nasledne oznameno, ze uz neni. Myslim si, ze meli chybu v cene a nechteli mi to za nizsi cenu dodat.

• bylo mi doručeno zboží které je na konci expirace, jako dárek tedy nepoužitelné

Při platbe u Dr. Maxovi platebními poukazkami musite mit objednavku přesně. Objednavku za 299 a vy mate poukazky za 300 vam objednavku nedají

Po týdnu nečinnosti už jsem to nevydržel a objednávku zrušil. To, že je epidemiologická situace je jedna věc (jak to argumentuje obchod), ale 8 dní bez odezvy je věc druhá. U jiné e-lekárny jsem dostal zásilku za tři dny.

• dobrá cena
    • velmi dlouhá doba dodání

• dobré ceny

Dlouhá dodací lhůta , týden žádné informace, přestože v obchodě napsáno dodací lhůta 48 - 72 hod . Již jsem uvažovala o objednání z jiného obchodu.

• Po přijaté sms zprávě od kurýra jsem chtěla zásilku poslat zpět. Za 3 dny mi opět přišla sms a kurýr volal,že je před domem, abych si přišla pro balíček.Testry,které byly v balíčku dostáváte k parfemům zdarma a Vy prodáváte zákazníkům 2 ks za 159 kč a poukaz na 1000 kč k nákupu parfému,který stojí 4.000,- nepovažuji za výhodu. Váš obchod bych rozhodně svým známým nedoporučila.

• Dobra cena
    • Pomalé vyřízení objednávky/odeslání zboží

Pokud obchod nedokáže zboží vyexpedovat ani 36 hodin od objednávky, tak pardon, ale jdu nakupovat jinam. Když potřebuju lék, tak ho potřebuju akutně a ne čekat 3 dny, než se někdo uráčí mi jej poslat...

Doručení balíčku od dne objednání a zaplacení trvalo 10 dní! Tak dlouho jsem na balíček ze žádné lékárny nikdy nečekala a tato doba mi připadá příliš dlouhá.

Před 10 dny objednáno stále nedošlo do lékárny kde jsem si měl vyzvednout..... čekám už 10 dní,hrůza...

• neměli zboží které nabízeli

jsme zklamaná, udělala jsem objednávku, zaplatila a další den mi napsali že zboží nemají a ani nebude, takže nechápu proč ho nabízejí

Na čtyřech baleních celkem levných vitamínu jsem prodělal min. 250 Kč . Kdyby jsem hledal ještě podrobněji ,tak to mohla být určitě ještě levnější.

nekvalitní zboží

objednala jsem 6x balení vlhčených ubrousků. Dorazilo mi jedno balení s nápisem Vzorek zdarma a ve výrazně horším stavu než ostatní balení, zaplatila jsem za něj ale úplně stejnou cenu. Nechat si zaplatit zkažený vzorek, to mi přijde jako vrchol drzosti...

Obchod uvádí, ze objednávka bude k vyzvednutí do 2.dne, nejpozději do 2 pracovních dnů.Ani po osmi dnech mi nepřišla žádná zpráva, objednávka nebyla vyřízená,nikdo se neozval,jestli vůbec bude.Takže jsem koupila jinde a tady objednávku zrušila.

Obchod nehodnotím, ale dodané zboží nůžtičky na kůžičku je stoprocentní šunt ,jelikož nikdy nic neustřihly. Dokonce tu kůžičku poškodily.

Celkem průměr.

• Objednané zboží vůbec neodpovídá obrázku při koupi. Mám úplně jiné zboží než jsem chtěla.