• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

• v místě bydliště, známé prostředíé

• Osobní odběr v Praze
  • nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

s obchodem jsem spokojená , již jsem objednala podruhé , jen dopravce nepřivezl domů ale prostě mě to dal na výdejní místo

• zboží poslali až za 3 dny

Potřebovali jsme léky co nejdříve, ale krabička dorazila až za 3 dny:-(

• vše rychle jako vždy

• Velky vyber
    • Neposila potvrzeni objednavky na email ani oznameni o odeslani objednavky

Eshop je spolehlivy, zbozi doruci neposkozene, ale neposila potvrzeni na email i stavu objednavky, takze nevim, zdali mam objednane nebo ne.

• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

Je to můj první nákup. Výhody a nevýhody příště.

• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

Možnost osobního odběru, vstřícné ceny, zboží bylo v pořádku, včas připraveno k osobnímu doběru. Doporučuji.

• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

• Koupíte zde i produkty, které jinde nemají a za dobrou cenu.
    • Pečlivě zabalené zboží
    • Bezplatná infolinka a příjemná operátorka
    • Není vidět jestli je produkt skladem
    • Velmi špatná komunikace

Jsem nucena udělit negativní recenzi na základě této objednávky i té předchozí.
    Již minule nebyly skladem produkty, které jsem objednala a nepřišlo mi žádné upozornění. Čekala jsem a musela volat a dotazovat se na stav objednávky. Operátorka byla příjemná, vše se vyřešilo k mé spokojenosti.
    Po předchozí zkušenosti, jsem uvedla do pole poznámka, že pokud nebude zboží skladem, přeji si kontaktovat. Toto pole je asi zbytečné. Uplynulo 72h a kontaktovala jsem obchod. Měla jsem tam jednu položku, která opravdu spěchala. Chápu, že je před Vánoci(objednáno 25.11, doručeno 5.12), ale jsou obchody které vás kontaktují ihned, když něco není skladem a řeší s vámi co dál. Kdybych neplatila benefitní kartou, objednávku zruším.

• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

Objednávka mi přišla až za 10dní, ale je prosinec, tak to může být přehlcením eshopu.

• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

• Cenově výhodné a v dostupné vzdálenosti.
  • nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

• O trošku lepší cena produktu, než u konkurence.
    • Možnost zaslání zboží na dobírku bez příplatku.
    • Vůbec nesplňují deklarovanou dobu odeslání.
    • Nedostatečná komunikace obchodu. Upozorňují jen na expedici z obchodu, což by tolik nevadilo, kdyby zboží odešlo tak, jak má.

Zboží jsem objednala v neděli 24.11. Podle jejich podmínek by ho měli nejpozději v úterý odeslat. Z obchodu žádné zprávy, ve čtvrtek 29.11.jsem se tedy emailem dotazovala, jak to se zásilkou vypadá. Dozvěděla jsem se, že došlo k chybě a zboží můžu očekávat až v následujícím týdnu. Taková chyba ovšem nastala i při mém předchozím nákupu v této lékárně. Čekat na expedici zboží skladem více než týden mi přijde v dnešní době nevyhovující.
    Objednala jsem u konkurence, balík byl za půl hodiny připraven a následující den jsem ho měla doma.

• nakoupil v obchodě DocSimon před 3 týdny

• Zlá komunikácia, resp. žiadna, nikto nedvíha telefón ich zelenej linky ktorý majú všade uvedený
    • Žiadne info o tom, že tovar nemajú skladom a teda ich stanovené lehoty nedodržia

Dňa 21.11.2018 som objednala 3 produkty. Dva dni nato som zisťovala, či je tovar pripravený na odbernom mieste. Keďže dovolať sa nebolo kam, písala som mail. Odpoveď bola- už je pripravené, počkajte na mail o vyzdvihnutí. Prebehla mailová komunikácia výsledkom čoho bolo, že iniciatívna pani mi objednávku zrušila rovno :) Keď som trvala na objednávke, pani ju následne v pondelok znovu založila - 26.11. A tak začala bežať nová dlhá doba.... vo štvrtok 29.11. som sa dovolala do lekárne, kde mi láskavo pani oznámila že jeden produkt nie je skladom- napriek tomu že deň pred tým začala naň akcia a tak rozposielali maily.... a že ani tak skoro nebude, najskôr ďalší týždeň!!! Že mi teda objednávku rozdelí a na druhý deň- v piatok si môžem polku prevzať. URČITE. Mail prišiel v pondelok. Prevzala som polku objednávky 3.12 a do dnes čakám na 1 krém- samozrejme bez akej koľvek info (6.12.) Nedoporučujem platiť vopred, ani objednať lieky čo potrebujete hneď!

OK

• nakoupil v obchodě DocSimon před 2 týdny

Kvalitní obchod nakupuji zde pravidelně

• nakoupil v obchodě DocSimon před 3 týdny

• Zboží, co mělo být skladem, nebylo a musela jsem čekat na naskladnění. Byly objednany 2 balení dětské výživy a přišla každá jiná!

Nespolehlivé!!

• dodací lhůta 10 dnů, proto asi již další zboží objednávat nebudu

• výhodná cena
    • rychlé vyřízení
    • vyzvednutí zboží bez poplatku

Spolehlivý obchod