Velmi rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace, výborné ceny. Nakupují pravidelně.

O.K.

• - měli, co jsem potřeboval
    • ---

Dobrá komunikace, dobré zboží.

velmi rychlé dodání - mysím, že do druhého dne od odeslání platby.

• spolehlivost
    • nízké ceny
    • nevím o žádné

• Široký sortiment zboží
    • Dobrá dostupnost
    • Rychlá komunikace

Obchod má široký sortiment zboží a příjemnou obsluhu.

Nakupuji pravidelně. Vždy velká spokojenost jak s výrobky tak v komunikaci v eshopu.

• Osobní odběr na prodejně Palackého tř.122 ZDARMA

• Rychlost přípravy zboží
    • Dostupnost zboží

Rychlé dodání.

• Spolehlivost a rychle vyřízení

• Dobrá komunikace, rychlé dodání a skvělé ceny oproti originálním inkoustům.

• rychlé dodání,kvalitní výrobek
    • nemám výhrady

• rychlost dodávky, cena
    • jeden z dodaných tonerů v sadě je jiné konstrukce, avšak funkční. Obchod o tom předem neinformoval.

Rychlé dodání
    Super ceny

• Kvalitní zboží za levné ceny
    • Doprava ZDARMA

Dříve jsem radši kupoval originální toner, ale díky obchodu www.dobryobchudek.cz jsem zkusil jejich toner a na 100% nahradil drahý originál.

Děkuji.

Reakce obchodu Dobrý obchůdek

Děkujeme Vám za hodnocení. Jsme rádi, že jste s našimi službami i produkty spokojení.
    Rozšířili jsme nabídku našich služeb a produktů na stránce: www.obchod.svettoneru.cz/
    kde můžete objednat originální tonery, alternativní tonery, cartridge, skartovací stroje, školní potřeby, tiskopisy, papíry do tiskáren, kopírek, tiskáren, vše nakoupíte v prodejně v Brně, Palackého třída 122, Semilasso. Tel:541247000. Email: [email protected] Profesionální servis tiskáren a kopírek značek Canon, Brother, Epson, HP, Konica Minolta,Samsung, Develop, Oki, Samsung a dalších. 25 let jsme na trhu. 100% záruka !!