• rychlost a dobrá komunikace.
    • o žádných nevím.

každému vřele doporučuji.

• Zboží za dobrou cenu

• Bohužel kompatibilní tonery nejsou kompatibilní, tiskárna je odmítá.

• Spolehlivost.

Rozhodně doporučuji.

• nulové poštovné nad 500 Kč
    • a velmi solidní ceny zboží
    • nevím o žádné

stručně řečeno pohoda

• Nadstandartní komunikace, rychlé dodání zboží (datumy si nepamatuji, ale byl to opravdu velmi rychlé :-D.
    • Trochu jsem obchodu nedůvěřovala kvůli cenám cartrige, nicméně, zatím tisknou výborně a pokud jim to vydrží, ráda znovu objednám zde....

Můžu jedině doporučit zatím vše OK, nevím jak trvanlivé budou cartrige, ale zatím tisknou stejně jako originály

• Velmi dobrá kvalita
    • Výborné ceny

Výborný obchod
    Celková spokojenost

• Cena a kvalita

Doporučuji Všem

• Toner tiskne stejně,jako drahý originál
    • Levné a kvalitní zboží

4x levnější,jak originál
    dobrá cena,i kvalita
    Doporučuji!

Reakce obchodu Dobrý obchůdek

Děkujeme za hodnocení. Jsme rádi,že jste s našimi produkty spokojená.

Paní prodavačka se divila, že to zboží je tak levné, tak si to musela ještě ověřit:-))

dobrá cena, rychlé vyřízení

• Prozákaznický přístup, výborná komunikace, vím kdy mám očekávat zboží.
    • Nemají tolik reklamy. Mohli by být víc vidět, ale to by zboží muselo být asi dražší.

Bez výhrad. Jednou jsme objednali jinou sadu, než obvykle. Volali mi z eshopu, aby se ujistili, že je to ok. Samozřejmně tím předešli mému zklamání

• Nevím, jestli výhody, ale vždy po objednávce mi dojde email s termínem doručení.
    • Po doručení mi dokonce volali, jestli je vše v pořádku. Zájem o zákazníka nejen ve fázi prodeje

Perfektní, rychlé dodání, výborná komunikace

Skvělá komunikace a ochota. Rychlé vyřízení objednávky.