• komunikace, před dvěma týdny jsem objednala, nedošlo vyrozumění, že by byla objednávka nachystána v obchodě, prostě nic. Evidentně nestojí obchod o zákazníky?? Měl to být dárek k narozeninám a obchod se ukázal jako naprosto nespolehlivý. Příště už opravdu ne.

Nespolehlivý

Prodej whisky,kterou bohužel nemá můj oblíbený a BEZPROBLÉMOVÝ dodavatel,je po internetu pouze virtuální a dělá z lidí hlupáky.Četl jsem recenze na Dobrý Rum,ale osobní zkušenost je osobní zkušenost.Přesvědčil jsem se,že negativní recenze jsou zcela pravdivé.Objednávku potvrdí počítač,čímž všechno začíná,ale i končí.Na maily obchod neodpovídá a telefonní číslo je pouze na procvičení prstů - poslechnete si automat spojovatele.TENTO "OBCHOD"NEDOPORUČUJI(ani svému velkému nepříteli).Snažit se s nimi komunikovat= ZTRÁTA ČASU

• - žádné, veškerý sortiment lze sehnat i jinde
    • - obchod odmítá komunikovat se zákazníkem (mailem, telefonicky)
    • - obchod nedodržuje dodací lhůtu (a samozřejmě zákazníka neinformuje, co se děje)

- doporučuji navštívit konkurenci, nikdy nebyl problém.

• velký výběr
    • nejsem schopen posoudit

Vše je Ok.

• Velký výběr zboží
    • Rozumné ceny
    • Nekomunikuje
    • Neposílá zboží

Na zboží jsem čekala vice jak 14 dní a nic. Na emaily neodpovídají a telefon nikdo nezvedä. Nakonec jsem to vzdala a objednávku zrušila.

• OO na Praze 7
    • Delší doba doručení zboží na prodejnu (týden)

• dobré ceny

Objednané zboží dorazilo na poštu víc než týden po objednání, což by mi ještě nevadilo. Dobírka uvedená v systému pošty ale byla jiná, než na balíku, proto mi pošta nemohla balík vydat. Do obchodu jsem proto napsal, že se jim bude balík vracet zpět. Dodnes (už přes týden) bez jakékoliv reakce, že mi třeba zboží pošlou znovu, že by se někdo omluvil za komplikace, telefon uvedený v potvrzovacím e-mailu je vypnutý (zkoušel jsem se dovolat celý pátek dopoledne). Předpokládám tedy, že moje nevyřízená objednávka už byla zrušena a nikdo se jí zabývat nebude. Tento obchod nedoporučuji.

• Velký výběr
    • Nízké ceny
    • Možnost osobního odběru v centru Prahy
    • Ne zcela pochopitelné hodnocení jednotlivých produktů - doteď nevím, jestli je nejlepší 5 plných kalíšků nebo 5 prázdných kalíšků (oboje si dokážu odůvodnit...)

Nakupoval jsem proto, že na sesterských stránkách dobra-whisky.cz byl tentýž produkt o 76,- Kč dražší (překvapivé...)
    Určitě obchod doporučuji, chování je zcela standardní a na úrovni: ceny jsou konečné (vč. DPH), osobní odběr ve stanovené lhůtě, dostanete objednávku i fakturu + musím pochválit velmi milou obsluhu na výdejním místě

• Nízké ceny za kvalitní zboží, široký sortiment.
    • Zboží jsem zaplatila přes internet a obsluha za týden nedohledala moji platbu, kvůli zboží jsem musela volat, přitom už bylo na prodejně. Obsluha byla naštěstí velmi vstřícná. Bylo by dobré kontrolovat stav účtu v kratších intervalech.

Vzhledem k již zmíněným kladům mohu doporučovat známým.

• Dobrá cena
    • žádný zásadní problém
    • Vyhovovalo by mi oznámení předem, kdy bude zboží připraveno k vyzvednutí, když je na webu uvedeno, že není skladem. Info přišlo až v den kdy bylo zboží připraveno.

• Některé produkty jsou levnější než u konkurence
    • Dlouhá čekací doba na zboží

• 14 dní po objednávce zboží stále nedorazilo a to má dodací lhutu do 7dnů

• Přehlednost, vzhled stránek
    • informační e-mail o aktuálním stavu objednávky popřípadě přibližné datum odeslání objednávky po zjištění dostupnosti prodejcem

Co se týče přehlednosti a komfortu při výběru naproto perfektní. Tento obchod jsem si vybral náhodně a to, že mě zaujal nejdřív název a poté i z mého pohledu celkem slušný výběr a velmi pěkně vzhledově provedené stránky. Se svým doporučením známím zatím váhám a čekám až mě mé objednané zboží dorazí.

• Velká nabídka zboží, podrobný popis výrobku
    • nezjistil jsem žádné slabiny

Mohu vřele doporučit

• velký sortiment z mnoha zemí

Velmi dobrý věběr, dobré dodací lhůty, spolehlivost, přehledné webové stránky.

• cena, výběr
    • nic moc mě nenapadá

Oproti kamenému obchodu dobré ceny, slušný výběr, akorát se clověk musí smířit s tím že se zboží musí ště dovést z externích skladů.

• Pro mne je váhodou, že odběrové místo mám v místě bydliště.
    • Žádné.

Kvalitní.

• slušný výběr,hlavně kvalitnějšího zboží a pohodlný nákup z domova,minimální ztráta času.

rychlé a kvalitní služby,pohodlný nákup z domova

• nabízí spoustu zajímavých druhů rumu, které běžně nekoupíte
    • slabiny jsem nenašla

Kdo chce vyzkoušet různé druhy rumů, nechť nakoupí

• rumy ktere nejsou na trhu