• komunikace, před dvěma týdny jsem objednala, nedošlo vyrozumění, že by byla objednávka nachystána v obchodě, prostě nic. Evidentně nestojí obchod o zákazníky?? Měl to být dárek k narozeninám a obchod se ukázal jako naprosto nespolehlivý. Příště už opravdu ne.

Nespolehlivý

Prodej whisky,kterou bohužel nemá můj oblíbený a BEZPROBLÉMOVÝ dodavatel,je po internetu pouze virtuální a dělá z lidí hlupáky.Četl jsem recenze na Dobrý Rum,ale osobní zkušenost je osobní zkušenost.Přesvědčil jsem se,že negativní recenze jsou zcela pravdivé.Objednávku potvrdí počítač,čímž všechno začíná,ale i končí.Na maily obchod neodpovídá a telefonní číslo je pouze na procvičení prstů - poslechnete si automat spojovatele.TENTO "OBCHOD"NEDOPORUČUJI(ani svému velkému nepříteli).Snažit se s nimi komunikovat= ZTRÁTA ČASU

• - žádné, veškerý sortiment lze sehnat i jinde
    • - obchod odmítá komunikovat se zákazníkem (mailem, telefonicky)
    • - obchod nedodržuje dodací lhůtu (a samozřejmě zákazníka neinformuje, co se děje)

- doporučuji navštívit konkurenci, nikdy nebyl problém.

• Velký výběr zboží
    • Rozumné ceny
    • Nekomunikuje
    • Neposílá zboží

Na zboží jsem čekala vice jak 14 dní a nic. Na emaily neodpovídají a telefon nikdo nezvedä. Nakonec jsem to vzdala a objednávku zrušila.

• dobré ceny

Objednané zboží dorazilo na poštu víc než týden po objednání, což by mi ještě nevadilo. Dobírka uvedená v systému pošty ale byla jiná, než na balíku, proto mi pošta nemohla balík vydat. Do obchodu jsem proto napsal, že se jim bude balík vracet zpět. Dodnes (už přes týden) bez jakékoliv reakce, že mi třeba zboží pošlou znovu, že by se někdo omluvil za komplikace, telefon uvedený v potvrzovacím e-mailu je vypnutý (zkoušel jsem se dovolat celý pátek dopoledne). Předpokládám tedy, že moje nevyřízená objednávka už byla zrušena a nikdo se jí zabývat nebude. Tento obchod nedoporučuji.

• Některé produkty jsou levnější než u konkurence
    • Dlouhá čekací doba na zboží

• 14 dní po objednávce zboží stále nedorazilo a to má dodací lhutu do 7dnů

• zatím nevím.....
    • dlouhá dodací lhůta....

• Absolutní nekomunikativnost. Telefon nikdo nezvedá a je plný dalších zpráv. termín dodání byl 5 dnů a zboží nedorazilo ani po 14 dnech.

Pokud zboží potřebujete mít na určitý termín tak se nespoléhejte na tento obchod!!!!!!!!!!!

• Žádné

Velká nespokojenost

• nedodava zbozi a nerekne ani zda a kdy bude :-(