• výběr zboží (152)
  • spolehlivost (56)
  • balení (4)
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

• vyberu si v klidu co mne zaujme
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

• velký výběr, nízké ceny, rychlé dodací lhůty, možnost osobního odběru bez poplatku
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Široká nabídka, slušné ceny, možnost osobního odběru

• V POHODĚ.
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Velmi rychlá dodávka - vše v pořádku ! :-)

• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Vzorový e-shop: zajímavé ceny, široký výběr, efektivní komunikace, rychlé dodání. Takhle to má být. Doporučuji!

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Vse probehlo dle mych predpokladu - dobre.

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Výhodou je objednání z domova a rychlé doručení.

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 3 týdny

super nákup

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

• Nižší ceny oproti ostatním obchodům
    • Možnost osobního vyzvednutí
    • Perfektní komunikace obchodu
    • Rychlé dodání zboží

Obchod mě překvapil rychlým dodáním zboží, i když na e-shopu jsem se dočetl o tom, že je nutné knihy objednat, a při objednávce jsem souhlasil s delší dobou dodání. Zboží bylo připraveno již druhý den.

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

• rychlé doručení, velmi příznivé ceny, velký výběr
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Objednali jsme zboži v akci, objednávku obchod zrušil z důvodu že za akční cenu nám to nemohou prodat......

Reakce obchodu Dobré knihy

omlouváme se za storno objednávky. Jedná se stejný případ popsaný níže. Jak jsme se snažili vysvětlit, tak o víkendu 9.2.-10.2. jsme měli u vybraných produktů jednoho dodavatele zobrazeny mylné ceny. Ceny, za které jste uzavřel objednávku byly v řádu několika korun. Reálné ceny byly v řádech několika stovek korun. Ceny nastavil automat bez našeho vědomí. Situace je pro nás velmi nepříjemná, neboť za tyto ceny vám opravdu nemůžeme objednávku dodat. Za způsobené komplikace se omlouváme. Děkujeme za pochopení

• Rychle vyřízená objednávka
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

• měli všechny knihy, které jsem chtěla
    • doprava nad 1500 Kč zdarma
    • v součtu za všechny knížky příznivé ceny

Knížky byly dobře zabalené a všechny voněly novotou. Komunikace byla v pořádku; když se chvíli nic nedělo, přišel informační mail, na kterou knihu ze všech objednaných se čeká - člověk tak ví, že na něj myslí a uklidní ho to. Ceny některých knížek patřily podle srovnávače k nejnižším, některé moc ne, ale v součtu byla celková cena velmi příznivá. Jen údaje o termínu doručení knih umístěných v externím skladu myslím ne vždy odpovídaly skutečnosti - ale to asi záleží i na ostatních dodavatelích.

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 3 týdny

• Rychlá, milá, obsluha.

Velká nabídka knih, přijatelné ceny, příjemná komunikace, naprostá spokojenost.

• Klamou s cenama

Nedoporučuji všechno špatně

Reakce obchodu Dobré knihy

nás vztah se zákazníkem je na prvním místě a nikdy si nedovolujeme někoho klamat. Ve vašem případě stejně jako u dalších zákazníků však došlo ke skutečnosti, že jsme nevědomky nabízeli deskové hry a produkty řady Pokémon od jednoho dodavatele za zlomek reálných cen tzn. za jednotky korun. Tato skutečnost Vám jistě jako sběrateli těchto karet byla podezřelá. Omlouváme se, ale vaši objednávku na desítky kusů jsme nemohli uspokojit. Jsme jenom lidé, kteří dělají chyby a za to se omlouváme. Jako člověk se však neztotožňuji s názorem, že chyb druhých je potřeba za každou cenu využívat. Tak jako v tomto případě. Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení.
    Stanislav Vostárek, jednatel

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

• Objednala jsem si zboží, ale pak se ukázalo, že mají špatně ceny na esopu.Objednávka se musela zrušit nebyli schopni za tyhle ceny zboží prodat.
  • nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Objednávka stornována ze strany prodejce. Jako důvod uvedena chybně nastavená cena.

Reakce obchodu Dobré knihy

omlouváme se za storno objednávky. Jedná se stejný případ popsaný výše. Jak jsme se snažili vysvětlit, tak o víkendu 9.2.-10.2. jsme měli u vybraných deskových her od jednoho dodavatele u produktů zobrazeny špatně ceny. Ceny, za které jste uzavřela objednávku byly v řádu několika desítek korun. Reálné ceny her byly v řádech několika desítek tisíc korun. Ceny nastavil automat bez našeho vědomí. Situace je pro nás velmi nepříjemná, neboť za tyto ceny vám opravdu nemůžeme objednávku dodat. Za způsobené komplikace se omlouváme. Děkujeme za pochopení

• nakoupil v obchodě Dobré knihy před 2 týdny

Objednáno a zaplaceno 5/2.
    Teprve dnes 20/2 mi oznamuje, že zboží zatím pouze naskladňuje.
    Takže dodací doba možná 3 týdny??!
    To jsem nikde ve vyspělém světě nezažil!
    Nikdy více...

Reakce obchodu Dobré knihy

dovolte nám celou situaci vysvětlit.
    Objednaný titul je v předobjednávce, to znamená, že je ve výrobě. Předpokládané datum vydání titulu přebíráme od vydavatele.
    O této skutečnosti jste však byl informovaný již při objednávání. Informaci uvádíme u produktu, v košíku a následně i v rekapitulaci objednávky.

Předobjednávky knih nabízíme zákazníkům proto, aby je mohli mít doma jako první, tedy co nejdříve po vydání. Mrzí nás, že to vidíte jinak.