• Pisou skladem a pak je v potvrzeninobjednavky ze se ceka na naskladneni. Stesti ze jsem dala plarbu hotove a neposlala penize predem. Tak muzu jen cekat jestli zbozi dorazi ci ne. Nastesti zo mam zbozi az na zimu takze klidne cekat ted pres leto muzu.

Obchod mi pripada jako hra Riskuj :-) a uvidis jestli zrovna tobe zbozi dojde ;-)

• neseriozní, dodání zboží s otazníkem

• komunikqace se zákazníkem

nekupovat

• Nikdy tu nic neobjednávat!!!! Žádná komunikace, zboží nepřišlo ani po 14dnech I

• 10 dní od objednání a stále nic. Snad se děti dočkají...

• o žádných nevím
    • absolutně nekomunikuje
    • na reklamaci nereguje
    • zboží jsem odeslal zpět, ale žádná reakce i po několikátém pokusu komunikaci

pozor objednáte modrou, příjde zelená, podle mě jako by jste si nechal vymalovat na modro a malíř se rozhodl z vlastní vůle pro zelenou, jaká by byla asi reakce zákazníka?
    obchod se rozhodl nekomunikovat,
    nedoporučuji,
    chce to velkou obezřetnost

• ?
    • Zboží zatím nedorazilo!!!

• Nikdo z eshopu s vámi vůbec nekomunikuje, neodpovídají na emaily a telefon nikdo opakovaně nebere.

Rozhodně nedoporučuji. Absolutně žádná komunikace a nedodávají zboží. Objednala jsem si dětské hřiště a pískoviště a čekala na něj přes měsíc, na moje opakované emaily nikdo nereagoval a telefon tam nikdo nebere. Hřiště jsem koupila nakonec u konkurence a dorazilo hned druhý den. Obchod je nespolehlivý, nedoporučuji!!

• nízké ceny
    • Přestože mělo být zboží skladem, tak jsem víc jak týden čekala na dodávku. Po objednání přes e-shop a okamžitém zaplacení mi došlo potvrzení o přijetí platby a objednávky s tím, že u všech 4 kusů se čeká na dodání od dodavatele. Na můj mail mi nikdo neodpověděl. 5x denně jsem se zkoušela dovolat na zadaný mobil - byl buď vypnutý anebo to nikdo nebral, nakonec se to povedlo až po 8 dnech, kdy mi paní sdělila, že zboží dostanu následující den.

Zboží skladem je výmysl, absolutní nedosažitelnost prodávajícího mailem ani telefonem.

• nedodávají zboží

Nic od nich nekupujte

• Obchod vůbec nekomunikuje, jak přes e-mail, tak po telefonu
    • na provozovatele obchodu nelze ani e-mail odeslat
    • termíny neodpovídají tomu co uvádějí na svých stránkách
    • neustálé oddalování termínu dodání

Je to na každém, ale zde bych už v životě nic neobjednal. Ani se neuráčí odpovídat na e-maily, telefon nezvedají nebo je nedostupný.
    Tento obchod rozhodně nedoporučuji !!!
    A co je opravdu vrchol, tak se snažili zboží doručit i po mém písemném zrušení objednávky.V tom obchodě je evidentně něco špatně.

• žádná komunikace, žádné zboží... nedovoláte se...

• Ceny
    • Dodací lhůty

Raději nekupovat

• ziadne som nenasiel
    • objednavku som spravil pred 2 tyzdnami, ziadna odozva zo strany obbchodu na moje dotazy o dostupnosti tovaru atd takze urcite nemozem doporucit

nekomunikuju / nedodali tovar

• Dorazilo jiné zboží než jsem měla objednáno. Opakovaně jsem se zkoušela dovolat bohužel telefon nikdo nebere.

• nekomunikují

• Spatna dodaci lhuta, 14 dni od nakupu a nic se nedeje. Uz neodpovidaji ani na email.

Zboží jsem objednala - na stránkách avizovali, že je skladem. Upozornila jsem na to, že pokud nebude ten den - nechci jej objednat/odebrat. Nutně jsem jej potřebovala. Zboží měli i v jiných obchodech, ale protože jsem měla večer cestu přes Holešovice, počítala jsem, že jej tam vyzvednu. Při převzetí jsem si nevšimla, že jsem dostala zboží jiné než objednané - kroket pro 4 osoby místo pro 6 osob. Do obchodu se nedalo dovolat - telefon uvedený na účtence neexistuje, na stránkách uvedený mobil byl nedostupný, na dalších webových stránkách jsem našla další mobil, tam mi paní sdělila mobil do výdejny v Holešovicích. Následovala další cesta do výdejny, abych zboží vyměnila, bohužel kroket pro 6, který jsem ten den tak nutně potřebovala neměli. Tato neprofesionalita mě stála spoustu nervů a zbytečně vynaloženého času. Nakonec jsem pořídila v Mall.cz v podstatě na počkání.

• Nabízí klamné ilustrační foto.

Objednávka, kterou jsem učinila dle vyibrazení neodpovídala skutečnosti.

• To nevím, protože zboží dosud nedorazilo.
    • Takže výhody mi zatím unikají.
    • Nemají zboží na skladě a není uvedena dodací lhůta.

Zkušenosti s obchodem zatím spíš horší, sice mi přišla zpráva, že čekají na naskladnění ale to je tak vše.Zhledem k tomu, že jsem to měla jako dárek pro děti, tak doufám, že mi zboží přijde do zimy.Takže vzhledem k dodací lhůtě bych obchod svým známým asi nedoporučila.