• nejnižší cena hledaného zboží
    • doba dodání

vyzvednutí osobně bez poplatku

• nemusim obcházet další obchody

supér

• nejlepší cena na trhu

• Pisou skladem a pak je v potvrzeninobjednavky ze se ceka na naskladneni. Stesti ze jsem dala plarbu hotove a neposlala penize predem. Tak muzu jen cekat jestli zbozi dorazi ci ne. Nastesti zo mam zbozi az na zimu takze klidne cekat ted pres leto muzu.

Obchod mi pripada jako hra Riskuj :-) a uvidis jestli zrovna tobe zbozi dojde ;-)

• neseriozní, dodání zboží s otazníkem

• komunikqace se zákazníkem

nekupovat

• Nikdy tu nic neobjednávat!!!! Žádná komunikace, zboží nepřišlo ani po 14dnech I

• 10 dní od objednání a stále nic. Snad se děti dočkají...

• o žádných nevím
    • absolutně nekomunikuje
    • na reklamaci nereguje
    • zboží jsem odeslal zpět, ale žádná reakce i po několikátém pokusu komunikaci

pozor objednáte modrou, příjde zelená, podle mě jako by jste si nechal vymalovat na modro a malíř se rozhodl z vlastní vůle pro zelenou, jaká by byla asi reakce zákazníka?
    obchod se rozhodl nekomunikovat,
    nedoporučuji,
    chce to velkou obezřetnost

• Rychlost vyřízení zakázky a hlavně zde jsem sehnal to co mi jinde nebyli schopni zajistit

Tento obchod mohu všem vřele doporučit

• klid a pohodu - nákup z domova
    • neumožňuje platbu kartou

doporučuji, platba v hotovosti

• Cena a rychlá dodávka
    • ?
    • Zboží zatím nedorazilo!!!

• Nikdo z eshopu s vámi vůbec nekomunikuje, neodpovídají na emaily a telefon nikdo opakovaně nebere.

Rozhodně nedoporučuji. Absolutně žádná komunikace a nedodávají zboží. Objednala jsem si dětské hřiště a pískoviště a čekala na něj přes měsíc, na moje opakované emaily nikdo nereagoval a telefon tam nikdo nebere. Hřiště jsem koupila nakonec u konkurence a dorazilo hned druhý den. Obchod je nespolehlivý, nedoporučuji!!

• nízké ceny
    • Přestože mělo být zboží skladem, tak jsem víc jak týden čekala na dodávku. Po objednání přes e-shop a okamžitém zaplacení mi došlo potvrzení o přijetí platby a objednávky s tím, že u všech 4 kusů se čeká na dodání od dodavatele. Na můj mail mi nikdo neodpověděl. 5x denně jsem se zkoušela dovolat na zadaný mobil - byl buď vypnutý anebo to nikdo nebral, nakonec se to povedlo až po 8 dnech, kdy mi paní sdělila, že zboží dostanu následující den.

Zboží skladem je výmysl, absolutní nedosažitelnost prodávajícího mailem ani telefonem.

• rychlost a vyběr

doporučil bych tento obchod

Vše ok. Rychlé dodání, dobrá komunikace.

• nedodávají zboží

Nic od nich nekupujte

• Příznivé ceny
    • Možná dodací lhůty, přeci jenom 10-14 dní je na dnešní dobu dost

Pokud vám nevadí delší dodací lhůta a preferujete raději nižší cenu, vřele doporučuji.

• Obchod vůbec nekomunikuje, jak přes e-mail, tak po telefonu
    • na provozovatele obchodu nelze ani e-mail odeslat
    • termíny neodpovídají tomu co uvádějí na svých stránkách
    • neustálé oddalování termínu dodání

Je to na každém, ale zde bych už v životě nic neobjednal. Ani se neuráčí odpovídat na e-maily, telefon nezvedají nebo je nedostupný.
    Tento obchod rozhodně nedoporučuji !!!
    A co je opravdu vrchol, tak se snažili zboží doručit i po mém písemném zrušení objednávky.V tom obchodě je evidentně něco špatně.