• Rychlé jednání, osobní přístup, příjemné ceny, spolehlivost
    • nic mě nenapadá

V tomto obchodě nakupuji již několik let, vždy jsem byl s nákupem, cenou, dodacími lhůtami a přístupem pracovníků obchodu k zákazníkovi maximálně spokojen.
    Mohu jen doporučit.

• Nejlepší cena.
    • V pondělí jsem objednal, v úterý mi zavolali a ve středu jsem to měl doma.

Super, mohu jen doporučit.

• Všechny objednávky dorazily vpořádku a bez zdržení. Obchod svým zákazníkům dává slevové poukazy. Má příznivé ceny zboží. Obchodníci jsou komunikativní. Platba předem na účet proběhla bez problémů a zboží bylo zasláno okamžitě po připsání částky na účet.

Doporučiji DNO.cz

• Nízká cena. Vstřícnost.
    • Nevím

V momentě objednávky nevěděli, jestli ten den zboží obdrží na sklad. Potřeboval jsem dodat zboží (lednici) do dvou dnů, jinak by byla objednávka neplatná. Tentýž den volali, že lednici mají, vše se odsouhlasilo a přišlo v termínu. Takže spokojenost.

• U tohoto internetového obchodu, jsem nakupoval prvně. Jsem velmi spokojen s nákupem který jsem zde provedl. Zboží, (kupoval jsem televizi) přišlo bez problému a dokonce i hodinu kterou jsem si domluvil s přepravcem byla dodržena + - pět min.
    • Cena za televizi byla velmi přiznivá
    • Do 48hod. jsem měl televizi doma a to vlastně skoro přes celou republiku.
    • Jednání po telefonu s pánem na informační lince, bohužel nepamatuji si jeho jméno, bylo velice korektní a vstřicné.Velice ochotně mě ve všem vyšel vstříc.

Nákup v internrtovém obchodě DNO-elektro mohu každému jenom doporučit.
    DN 1241

• rychle,dobré jednání ,tel.potvrzení obj.

• -dobrá komunikace
    • -slušný přístup zaměstnanců
    • -dostatečná dostupnost pro Ostravu a okolí

Nakupuji u vaši firmy již poněkolikáté, nikdy jsem neměl problém, upřednostňuji DNO, protože si můžu vyzvednout zboží osobně, mám rád osobní kontat. Heureku.cz používám jako dobrý srovnávač cen a pokud to jde, nakupuji v místních int. obchodech.

• rychle,dobré jednání ,tel.potvrzení obj.

spokojenost, doporučuji

• Jedny z nejnižších cen internetových prodejců
    • Skvělá komunikace,jak e-mailem,tak i telefonicky
    • Slušná rychlost dodání zboží
    • Příjemný a kvalitní přístup personálu na prodejně
    • Občas obsazené telefony,asi hodně zákazníků

V Moravskoslezském kraji e-shop s příjemnou prodejnou a téměř bez konkurence.DOPORUČUJI!

• Super komunikace.
    • Vše vyřízeno rychle a k mé spokojenosti.
    • Nakupoval jsem už v obchodě dříve a nikdy nebyl žádný problém.
    • I cena byla super.

Obchod doporučuji všem ostatním.

• -dá se vybrat zboží v různých cenových hladinách
    • -výborné popisy k prodávaným výrobkům
    • -pokud zboží není na skladě zavolají a domluví se
    • -rychlost v dodání zboží

-doporučila mi tento obchod kamarádka , zkusila jsem ho a jsem velmi spokojená.Výrobek sice nebyl na skladě ale po telefonické domluvě jsme se dohodli na ještě lepší alternativě zboží a mohu říci že jsem velmi spokojená.Obchod DNO elektro bych doporučila .

• Cena, značka, kvalita, úspora energie
    • Nejlepší cena
    • Dodání až domů do 3 pracovních dnů

Obchod měl nejlepší cenu, zboží skladem a dobré recenze
    Co bylo slíbeno, bylo dodrženo
    Ano za sebe mohu tento obchod doporučit (cena, rychlost dodání)

• cena+osobní kontakt při odběru
    • rychlost objednávky do 2 dne
    • osobní odběr

možnost osobního odběru v rámci Ostravy
    celkově asi 4.nákup a všechny proběhly bezproblémově
    Mohu doporučit!

• nejnižší cena hledaného produktu, č. objednávky DN 9574
    • okamžitá reakce na objednávku
    • rychlost dodání
    • není co vytknout

Maximální spokojenost.

• solidní stránky,přehled o dostupnosti, dobrá cena, rychlost vyřízení objednávky.
    • bohužel proti jsem žádné nenašel!!

Už nakupuji z int. obchodu DNO.CZ nějaký čas a ještě jsem ani jednou neměl problém.Mohu vřele doporučit všem,kteří chtějí dobrou cenu,přístup a rychlost dodaného zboží.Všem známím tento obchod doporučuji a pokud vím nikdy jsem neměl zápornou reakci.

• rychlost, cena, odborné poradenství
    • nemám

Uskutečnil jsem již pár větších nákupů k mě naprosté spokojenosti.
    Tobmo

• - cena
    • - rychlost
    • - osobní odběr
    • - 0

Zboží jsem si vyzvednul osobně 5 hodin po objednání. Informace o času odběru i přístum byly dobré. Zatím jsem kupoval jen pár věcí, ale vždy jsem byl spokojen. Mohu doporučit.

• 1. nejlepší cena
    • 2. výběr hledaného zboží
    • 3. mam čuch na solidní prodejce a jak je vidět, tak jsem se nemýlil.
    • 0.

Po přečtení všech recenzí jsem usoudil, že je to 90% a nemýlil
    jsem se. Objednané zboží jsem obdržel do 24 hod a v naprostém pořádku. Proto všem mohu doporučit tento obchod.

• - nízké ceny
    • - široký rozsah nabídky
    • - osobní kontakt při přejímce i reklamaci
    • - komunikace přes email trochu zadrkocala

Zatím jsem zde nakoupil vždy nejvýhodněji, z několika nákupů jsem měl celkem 2 reklamace, byly vždy vyřízeny bez problémů, vyhovuje mi osobní kontakt při přejímce zboží i při reklamaci. Poměrně vstřícný přístup zaměstnanců

• Rychlé jednání. Snaha vyjít vstříc.

Spokojenost, solidnost. Pouze doporučuji aktualizovat označení výrobků, které jsou skladem a které ne.