• ochota (28)
  • spolehlivost (12)
  • nelze platit kartou (4)
  • kvalita dopravy (3)
  • nakoupil v obchodě DNO elektro před 3 týdny

• Výborná komunikace
    • Včasné dodání zboží

• skladem
    • bleskové doručení
    • komunikace

fakt solidní a kvalitní e-shop

• Ochota
  • nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

• rychlé dodání, dobré ceny, dobrá komunikce

spokojenost

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

Dobrá cena, perfektní komunikace, prodloužené záruky, bleskové dodání mezi vánočními svátky. Není co vytknout.

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

Byl to můj první nákup v tomto obchodě. Mile mne překvapilo, že mne prodejce ještě telefonicky kontaktoval a upřesnil si některé nejasnosti jěště před odesláním zboží. Cenově levnější než obchod se zeleným panákem.

Velice spokojená

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

Rychlé dodání, perfektní komunikace,nej cena

• výhodná cena
    • prodejce používá i svou vlastní přepravu v rámci Ostravy a okolí
    • horší domluva
    • ne moc proklientský přístup
    • udělají změnu v objednávce (způsob dopravy) a ani vás předem neinformují

Kupovali jsme pračku, potřebovali jsme se domluvit kvůli převzetí, jelikož sama bych nebyla schopna asistovat při dovezení tak, aby nestála hned za hlavními dveřmi, jelikož bydlíme v 3.NP. Před objednávkou jsem do firmy volala a s paní na tel.jsme se domluvili, že použijeme přepravu jejich vlastní, jelikož tam se dá domluvit čas dovozu, kdežto u Toptransu ne, navíc prodejce nabízí možnost odvést starou pračku. Paní nám říkala, že určitě nás budou předtím ještě kontaktovat, že mají nyní hodně rozvážek, tak proto budou volat a domlouvat se s námi spíše na dovozu až v dalším týdnu.

Prodejce bez toho aniž by nám dal vědět předem nebo se s námi domluvil na pozdějším dodání, poslal přes Toptrans, což nám ztížilo situaci. Navíc tím pádem už nám nebyla odvezena pračka stará a musíme teď řešit další činnosti s tím spojené a úkolovat někoho dalšího, aby manželovi s pračkou pomohl a ještě zajišťovat auto s tažným zařízením.

Také jsem chtěla přeměřit výšku vrchního plata u pračky, kterou měli na prodejně vystavenou, ale nebyla žádná ochota a to jsem jim psala, že jsme přímo tento typ objednali, zaplacenou ji měli a žádný proaktivní přístup se nekonal .... naopak slova typu: ..."Bohužel nedokážeme přeměřit bez vrchní desky, opravdu nemáme prostor na demontování desky." ... mě velmi překvapil, místo aby vzali metr a přeměřili, aby se předešlo zbytečným nepříjemnostem (pračku jsme potřebovali dostat pod linku), tak slova neochoty a přitom nebylo třeba nic demontovat ... pračka se tam naštěstí vešla, ale chtěli jsme mít jistotu předem, což u tohoto prodejce nečekejte, že by vyšel vstříc ...

Jinak pračka v pořádku došla, bez poškození, funkční a je velmi pěkná, tichá, jen napouštění vody trošku hlučnější, ale nic hrozného, uvidíme časem, jak bude sloužit ....

Celkově však s obchodem máme rozpačité zkušenosti, proto dávám hodnocení neutrální.

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

Zboží skladem - bleskové dodání.

v pohodě

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

• Rychlost, ochota, nabidka alternativnich produktu

Objednal jsem tesne pred Vanocemi pracku, kterou onchod nemel skladem. Nabidli mi vyssi radu s vyraznou slevou. Druhy den byla doma. Dekuju

Vse ok

ok, vše bez problému.

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

• Obchod nereagoval na mou objednávku

Dobrý den.
    K dnešnímu dni se obchod neozval a já jsem si tedy televizi koupil už jinde.
    Mějte se fajn a tak přicházíte o zákazníky a tržbu.
    M.G. - S.H. z Krnova

Reakce obchodu DNO elektro

Dobrý den vážený zákazníku, po přijetí vaši objednávky vám byl zaslán email s potvrzením, že můžete provést platbu bankovním převodem dle vašeho zadání v objednávce a po celou dobu jsme očekávali vaši platbu, která ovšem nepřišla. Možným důvodem může být špatně zadaná emailová adresa v objednávce, případně přesměrovaní cizích emailů do složky spamů apod. Je nám také líto, že z těchto banálních důvodů, pro zboží, které je skladem a bylo pro vás blokováno, jsme nerealizovali obchod.

• nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 týdny

• V obchodě jsem objednávala poprvé a velká spokojenost.
  • nakoupil v obchodě DNO elektro před 4 měsíci

velice výborný přístup k zákazníkovi, dokázali velice dobře poradit

• V pořádku
  • nakoupil v obchodě DNO elektro před 2 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.