• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

dobry

Při placení kartou došlo k zaplacení pouze části objednávky. Místo zadané adresy došel balík do zásilkovny (Praha).

• Velky vyber zbozi, rychlost dodani zbozi, rychla a bezproblemova komunikace, ochota a vstricnost

• nemožnost dovolat se na zákaznickou linku

Obchod je v pohodě, i když u jednoho kusu změnili barvu z černé na navy, ale ničemu to nevadí, ostatní kusy jsem chtěl navy, takže ok. Špatně ovšem bylo doručení od České pošty, za což obchod samozřejmě nemůže.

• Prehledny web
    • Kvalitni zbozi
    • Rychla expedice

• Perfektni servis
    • Velky vyber

• Klamavá informace o složení zboží, zatímco na webu je u ALEXANDER COBB ČERVENÉ BOXERKY RED LOVE TRUNK na stránce https://dmxgear.cz/boxerky/790-alexander-cobb-cervene-boxerky-red-love.html deklarováno složení 100% bavlna, po úhradě a doručení je skutečné složení výrobku odlišné (pouze 92 % bavlna a zbývající část jiný materiál).

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, za složení se samozřejmě omlouváme a chyba vznikla na naší straně. Pokud však vyplníte, že jste byl téměř se vším spokojen (komunikace obchodu, přehlednost stránek) a jen za mylné složení zboží nám dáte 10% spokojenost, tak takové hodnocení skutečně mrzí.

• rychlost dodání, snadný obchod; zboží,které jinde není.
    • jen trochu krkolomné placení přes účet,

velmi dobrý obchod.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za hodnocení. Souhlasíme s Vámi, že je lepší platit kartou online a je to i rychlejší než bankovním převodem :-) Michal, Tým DMXGEAR

V obchodě jsem nakoupil podruhé a podruhé jsem dostal špatné zboží. V obou případech byly jedny za tří objednaných boxerek jiné než jsem objednával.

Reakce obchodu DMXgear

děkujeme za recenzi a víme o tom, že náš pracovník odesílal špatně zboží našim zákazníkům. Proto jsme také provedli změnu a nově se o zásilky stará Monika a Majka. Věříme, že nás ještě vyzkoušíte a budete spokojen. Michal, Tým DMXGEAR

• Výhodou je výběr z pohodlí domova.

OK

Ačkoliv jsem si jako způsob dopravy vybral možnost "vyzvednout osobně", zásilka mi přišla domů poštou!! Majitel se sice omluvil, že je to vina počítače, ale ještě se mi u žádného e-shopu nestalo, aby mi změnili způsob doručení, který jsem si vybral.

Rychlost,spolehlivost.

• Newidim žádnou

• Velký výběr moderních a sexi věcí

• Kvalitní zboží

Obchod jednoznačně doporučuji. Skvělá komunikace, rychlost dodání. Zboží je kvalitní.

• Velky vyber
    • Prehledne webovky
    • Rychlost dodani
    • Darek nad ramec objednavky

Reakce obchodu DMXgear

Moc děkujeme za hodnocení :-)
    Tým DMXgear

Nakupoval jsem zde již několikrát a vždy bez problémů.

Reakce obchodu DMXgear

Moc děkujeme za reakci :-)
    Tým DMXgear