• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

Bohuzel zbozi nedoslo v originalni krabicce, ale nezabalene, nepusobilo jako original

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, v některých případech, když se neprodávají trojbalení, tyto tři kusy balíme a prodáváme jednotlivě, což byl přesně Váš případ. Příště můžete využít naši balicí službu do dárkového balení. Michal, marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Pestry sortiment, dobre ceny.

K objednávce jsem zvolil dopravu kurýrem (na stránkách garantují doručení v tentýž pracovní den), zboží doručeno o 2 dny později. Docela zklamání, jelikož to měl být dárek na poslední chvíli. Kdybych to býval věděl, ani nic neobjednám.

Reakce obchodu DMXgear

Vážený zákazníku, zboží jste si objednal v pátek 22. 7. v 00:39. Náš zákaznický servis se Vám pokoušel několikrát dovolat, avšak bezúspěšně. To se povedlo až o víkendu a sám jste prohlásil, že to stačí až druhý den. Omlouváme se Vám, ale Vaše stížnost není oprávněná. Děkujeme a přejeme pěkný den. Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Široký sortiment, komunikace, ochota.
    • Ceny bych mnohdy uvítal nižší, ale s ohledem na jeho kvality mi nedělá problém občas zahřešit O:)

Doporučuji!

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

Vstřícnost, komunikace, široký sortiment nabízeného spodního prádla.
    Doporučuji 100%.

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Obchod ma vse co potrbujid

Doporucuji vsem

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Honzo za recenzi, jsme rádi, že na DMXGEAR najdete vše, co potřebujete. Michal, marketing

• kvalita

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za hodnocení a vážíme si ho. Kvalita a široký výběr prádla byl vždy naší prioritou. Michal, marketing DMXGEAR

• dlouhá dodací doba

Komu nevadí že to přijde za týden ať nakupuje.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za hodnocení, kdy vznikla na naší straně chyba, neboť zboží nebylo okamžitě skladem. Zboží jste objednal 2. 6. a zásilku jsme odeslali až 6. 6. Za toto pochybení se velmi omlouváme. Michal, marketing DMXGEAR

• Šíře sortimetu.
    • Zaťím nemohu hodnotit.

Doporučuji prohlédnout.

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• kvalitu a v tabulkách velikostí se stoprocentně člověk dobře vyzná takže objednávka sedí.

Dobré nabídky,hlavně nepředražené a kvalitní.Jsou tam dost dobré a kvalitní věci,které bych si rád objednal jenže velikost na mě je vyprodána.

Reakce obchodu DMXgear

Jirko, děkujeme za hodnocení, kterého si vážíme. Pokud byste však našel něco, co je potřeba změnit, dejte nám vědět, rádi náš systém i služby vylepšíme. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Skvělá nabídka.
    • Dobré ceny.

Shop doporučuji.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Vám za kladné hodnocení a věříme, že i nadále budete spokojeným zákazníkem. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

Doporučuji..

Reakce obchodu DMXgear

Díky Petře, budeme rádi za doporučení i svým známým. To je pro nás nejlepší reference. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• pohodlí nákupu
    • nemá

dobrý obchod

Reakce obchodu DMXgear

Jsme rádi Jindro, že se Vám u nás pohodlně nakupuje, už brzy si budete moct nakoupit i přes novou aplikaci v telefonu. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Slevové akce, komunikace obchodu, snaha vyhovět zákazníkovi
    • Nevím

Určitě doporučuji

Reakce obchodu DMXgear

Zdravíme Gophere, jsme rádi, že vám náš prozákaznický styl vyhovuje, snažíme se dělat věci jinak. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Kvalitní zboží, rychlé služby
    • Nevím zatím o žádných

Reakce obchodu DMXgear

Zdravím Mariane, děkujeme za hodnocení. Kvalitní zboží a rychlé služby byly vždy naše největší přednosti a nově se k nim řadí i největší výběr pánského spodního prádla v ČR a SR. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Velký výběr.
    • Velikosti jsou udávány v našich velikostech a některé v evropských. Nenašel jsem nikde rozdíl, nebo upozornění v rozdílech velikostí

I přes ty rozdílné velkosti, perfektní jednání a po dotazu "jak" bylo prádlo ihned vyměněno. Rád doporučím.

Reakce obchodu DMXgear

Zdravíme Břeťo, větší velikosti zasíláme automaticky vzhledem k tomu, že víme, jaké má značka značení a jak sedí zákazníkům, což uvádíme vždy v podrobnějším popisu u produktu. V 95 % jsme se vždy trefili, věříme, že nám zůstanete věrný. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• velký výběr zboží

pečlivost

Reakce obchodu DMXgear

Zdravím Lubomíre, ano pečlivost je to, čím vyniká náš zákaznický servis, Katka se snaží s každým zákazníkem domluvit individuálně. Věříme, že budete i nadále spokojen. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Dostupnost zboží, rychle dodání, možnost spojeni se z centrum obsluhy zákazníka a samozřejmě milá obsluha
    • Nevšiml jsem se

Jen doporučuji, jsem spokojený a nákup byl skvělí a nosí se super ! Kvalita zboží je na jedničku.

• rychlost, bozi komunikace

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den Narcisci, děkujeme, jsme rádi, že Vám Katka ze Zákaznického centra vyšla vstříc a že se Vám s ní dobře komunikovalo. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• široká nabídka kvalitního zboží
    • mrzí mě ta nepřehlednost ve velikostech, že vel.L neodpovídá vel.Lm ale to není slabina

Reakce obchodu DMXgear

Zdravím, ano bohužel čínské značky mají o velikost posunuté číslování. Vzhledem ke zvyklostem zasíláme rovnou větší velikost, protože málokdo pročítá tabulky velikostí. Věříme, že jsme se i tak trefili. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• široký sortiment
    • ne vždy jsou dostupné všechny velikosti

Doporučuju... Komunikace i obchod na úrovni.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za hodnocení a na širokém sortimentu si zakládáme, bohužel ke zvýšenému zájmu v poslední době jsou velikosti rychle vyprodané. Doporučujeme sledovat náš FB, Twitter a Instagram, kde informujeme o novinkách a nových kolekcích. Michal, marketing DMXGEAR.CZ