DMXgear

146 recenzí z celkového počtu 450 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod DMXgear získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze DMXgear

LAR

Přidáno: 4. prosince 2016

• Super zbozi
  • Preskakovani stranek

Spokojenost

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za připomínku, kterou určitě rádi vyřešíme. Michal, Marketing DMXGEAR

Přidáno: 2. prosince 2016

• Široký výběr
  • Skvělé ceny
  • Horší označení výdejny v Praze, bez upřesnění, že se nachází v kadeřnictví.

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Veškeré informace o adrese i označení výdejního místa je na našich stránkách vč. fotografie: http://dmxgear.cz.... Nicméně se budeme snažit výdejní místo více upřesnit. Michal, Marketing DMXGEAR

Petr

Přidáno: 26. listopadu 2016

Objednal jsem a do 2.dnů jsem měl zboží doma,doporučuji,jsem spokojen

Děkujeme Petře za příspěvek a spokojenost. Michal, Marketing DMXGEAR

Radek Martinek

Přidáno: 26. října 2016

• úžasný výběr luxusních značek
  • perfektně zpracovaný e-shop
  • slabiny jsem nenašel

obchod nabízí zboží, jaké jsem nikde jinde neviděl
perfektní spolupráce
dobře fungující shop, což i při počtu dnešních shopů není zdaleka samozřejmostí

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Radku za hodnocení a komentáře. Naším cílem bylo vybudovat největší obchod s pánským prádlem a klientským servisem. Michal Marketing DMXGEAR

Přidáno: 18. října 2016

• žádná komunikace, ani nepřišlo potvrzení objednávky na mail ani na mobil, na dotaz přes info nikdo neodpověděl

naprostá nespokojenost, žádná komunikace ani na dotaz

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za recenzi a naprosto s Vámi souhlasíme. Došlo nám k výpadku automatických potvrzení, takže Vám od nás skutečně nedorazila zpráva. Nicméně zprávu ze Zásilkovna.cz jste již dostat měl. Ještě jednou se omlouváme. Michal, Marketing DMXGEAR

Narcisci

Přidáno: 2. října 2016

• rychlost, komunikace obchodu o zmenene osobniho odberu
  • neda se platit kartou, ne nejlepsi dostupnost pobocky osobniho odberu v Praze

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Narcisci, kartou se při osobním předání zatím platit nedá, ale od ledna 2017 platbu kartou začneme nabízet. Michal, Marketing DMXGEAR

Přidáno: 16. září 2016

• Ne všechno zboží ve všech velikostech

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a musíme říct, že nyní objednáváme již více kusů od velikostí L a XL. Velikosti XXL či 3XL bohužel nenabízíme. Děkujeme za pochopení. Michal, marketing DMXGEAR

Béla

Přidáno: 18. srpna 2016

• Krásné střihy, materiály a barvy, které v kamenných obchodech nelze prakticky sehnat.
  • Nevidím žádné. Snad jen, že některé modely především pánských plavek (těch nejkrásnějších střihů) nejsou k dispozici mnohdy ve velikosti XL nebo alespoň L, což je velká škoda.

Skvělý sortiment, rychlé dodání zboží, rychlá komunikace, bezproblémový obchod, doporučuji všem.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Bélo za komentář. Pokud Vám nějaká velikost chybí, napište na náš zákaznický servis info@dmxgear.cz a my se pokusíme Vám větší velikost objednat. Michal, Marketing DMXGEAR

carly

Přidáno: 6. srpna 2016

Bohuzel zbozi nedoslo v originalni krabicce, ale nezabalene, nepusobilo jako original

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, v některých případech, když se neprodávají trojbalení, tyto tři kusy balíme a prodáváme jednotlivě, což byl přesně Váš případ. Příště můžete využít naši balicí službu do dárkového balení. Michal, marketing DMXGEAR

xmdp

Přidáno: 3. srpna 2016

• Pestry sortiment, dobre ceny.

K objednávce jsem zvolil dopravu kurýrem (na stránkách garantují doručení v tentýž pracovní den), zboží doručeno o 2 dny později. Docela zklamání, jelikož to měl být dárek na poslední chvíli. Kdybych to býval věděl, ani nic neobjednám.

Reakce obchodu DMXgear

Vážený zákazníku, zboží jste si objednal v pátek 22. 7. v 00:39. Náš zákaznický servis se Vám pokoušel několikrát dovolat, avšak bezúspěšně. To se povedlo až o víkendu a sám jste prohlásil, že to stačí až druhý den. Omlouváme se Vám, ale Vaše stížnost není oprávněná. Děkujeme a přejeme pěkný den. Michal, Marketing DMXGEAR

Zobrazuji 31 - 40 ze 146 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...15