• výběr
    • zlobí filtry

• Možnost bezplatného osobního odběru v Praze
    • o ničem nevím. Byl to první nákup a vše proběhlo rychle k mé spokojenosti.

Obchod rychle vyřídil moji objednávku,kterou jsem si druhý den mohl osobě vyzvědnout

• Určitá anonymita
    • Zatím nevím, snad žádné

Pro dané účely perfektní

• kvalita, cena, nabídka
    • žádné
  • nakoupil v obchodě DMXgear před 1 rokem

Velký výběr zboží, perfektní komunikace ze strany obchodu. Není co vytknout.

• nakoupil v obchodě DMXgear před 1 rokem

• Nakupoval jsem v tomto obchodě protože jinde to zboží co jsem požadoval neměli
    • Dražší zboží
    • Komunikace s obchodem dobrá ohledně kupovaného zboží

Jinak bych doporučil tento obchod k nákupu

• pohodlný nákup
    • nesedí velikost podle standadu, proto jsem uplatnil reklamaci

Obchod je v pořádku, nedostatky v tabulce velikosti zboží

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za komentáře a souhlasíme, že všichni výrobci nemají stejné číslování velikostí. Doporučujeme sledovat tabulku velikostí dle výrobce. Reklamaci lze uplatnit a navíc u DMXGEAR je první reklamace na naše náklady. Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 1 rokem

• Velký výběr, kvalitní zboží a skvělé ceny

Určitě doporučuji, budu zde nakupovat rozhodně pravidleně

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Martine za komentář. Na velkém výběru, kvalitním a originálním zboží a skvělých cenách jsme obchod stavěli :-) Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 1 rokem

• Nekonvenčný tovar, široký sortiment.
    • O ničom neviem.

Odporúčam. Rýchlosť vybavenia objednávky, komunikácia...jednoducho super.

Děkujeme za komentář a věříme, že nakoupíte i příště. Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 1 rokem

• široký sortiment,platba online kartou
    • žádné

mohu jen doporučit!

Děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste spokojen. Michal, Marketing DMXGEAR

• Velká nabídka
    • Ani po 12 dnech mi nedorazilo zboží

Reakce obchodu DMXgear

Vážený pane, zboží máte dle Vaší objednávky připraveno k vyzvednutí v Praze dle Vaší volby způsobu doručení "Osobní odběr". To je důvod, proč Vám zboží nedorazilo. Pokud si přejete změnit způsob doručení, doporučujeme, abyste se ozval našemu zákaznickému servisu na 604 664 661. S pozdravem Michal Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 1 rokem

• tabulka velikostí u značky PUMP! mi připadá lehce nešťastná

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za recenzi. Bohužel informace, velikosti či materiály od výrobců nemůžeme ovlivnit. I přesto věříme, že jste s prádlem PUMP! spokojen. Michal Marketing DMXGEAR

• Super zbozi
    • Preskakovani stranek

Spokojenost

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za připomínku, kterou určitě rádi vyřešíme. Michal, Marketing DMXGEAR

• Široký výběr
    • Skvělé ceny
    • Horší označení výdejny v Praze, bez upřesnění, že se nachází v kadeřnictví.

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Veškeré informace o adrese i označení výdejního místa je na našich stránkách vč. fotografie: http://dmxgear.cz/content/1-kontakty. Nicméně se budeme snažit výdejní místo více upřesnit. Michal, Marketing DMXGEAR

Objednal jsem a do 2.dnů jsem měl zboží doma,doporučuji,jsem spokojen

Děkujeme Petře za příspěvek a spokojenost. Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• úžasný výběr luxusních značek
    • perfektně zpracovaný e-shop
    • slabiny jsem nenašel

obchod nabízí zboží, jaké jsem nikde jinde neviděl
    perfektní spolupráce
    dobře fungující shop, což i při počtu dnešních shopů není zdaleka samozřejmostí

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Radku za hodnocení a komentáře. Naším cílem bylo vybudovat největší obchod s pánským prádlem a klientským servisem. Michal Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• žádná komunikace, ani nepřišlo potvrzení objednávky na mail ani na mobil, na dotaz přes info nikdo neodpověděl

naprostá nespokojenost, žádná komunikace ani na dotaz

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za recenzi a naprosto s Vámi souhlasíme. Došlo nám k výpadku automatických potvrzení, takže Vám od nás skutečně nedorazila zpráva. Nicméně zprávu ze Zásilkovna.cz jste již dostat měl. Ještě jednou se omlouváme. Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• rychlost, komunikace obchodu o zmenene osobniho odberu
    • neda se platit kartou, ne nejlepsi dostupnost pobocky osobniho odberu v Praze

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Narcisci, kartou se při osobním předání zatím platit nedá, ale od ledna 2017 platbu kartou začneme nabízet. Michal, Marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Ne všechno zboží ve všech velikostech

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a musíme říct, že nyní objednáváme již více kusů od velikostí L a XL. Velikosti XXL či 3XL bohužel nenabízíme. Děkujeme za pochopení. Michal, marketing DMXGEAR

• nakoupil v obchodě DMXgear před 2 lety

• Krásné střihy, materiály a barvy, které v kamenných obchodech nelze prakticky sehnat.
    • Nevidím žádné. Snad jen, že některé modely především pánských plavek (těch nejkrásnějších střihů) nejsou k dispozici mnohdy ve velikosti XL nebo alespoň L, což je velká škoda.

Skvělý sortiment, rychlé dodání zboží, rychlá komunikace, bezproblémový obchod, doporučuji všem.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Bélo za komentář. Pokud Vám nějaká velikost chybí, napište na náš zákaznický servis info@dmxgear.cz a my se pokusíme Vám větší velikost objednat. Michal, Marketing DMXGEAR