Jsem mimořádně spokojená . Zboží přišlo za 2 dny, skvělá komunikace . Mi

• Rychlé a spolehlivé vyřízení a doručení zásilky
    • Výhodná cena

• Plná spokojenost

Perfektni obchod. Super komunikace. Velka vyhoda, ze si clovek sam voli, kdy mu bude zbozi doruceno. Maximalni spokojenost. Rozhodne doporucuji. Ceka nas nakup jeste dlazby a uz jinde hledat nebudu

• Výběr, ceny, ochota

Nic

Absolutní špička ve všech směrech dodání komunikace jak s objednavatelem tak při dodání nemá to chybu špička ve svém oboru

Krásný den pane Františku,
    děkujeme za Vaše milá slova pochvaly, velmi nás potěšila. Pochvalu samozřejmě předáme i našemu dopravci, spol. Jihotrans.
    S pozdravem a přáním příjemného dne Andrea Hakenová, Dlažba-skladem

• Velmi vstřícné jednání prodejce, jmenovitě paní Hakenové. Kvalitní zboží dle deklarace prodejce, rychlé dodání, kvalitní dopravce.
    • Za mě žádná

Byl to první kontakt s prodejnou, velmi vstřícné jednání a kvalita prodeje.

Dobrý den pane Kvaku,
    děkuji za velmi milou recenzi na náš eshop. Věříme, že Vám zvolená venkovní dlažba Castelvetro bude dělat radost po dlouhou dobu!
    S pozdravem a přáním příjemného dne Andrea Hakenová

• rychlost dodání
    • komunikace
    • přišlo úplně jiné zboží než bylo objednáno, prodejce se hájil sníženou jakostí, klasické klamání spotřebitele.

Reakce obchodu Dlažba skladem

Zakázník p. Bláha objednal zboží ve snížené jakosti s označením Deceram Outdoor L Grey 60x60 (tl. 2cm), v 1. jakosti nabízené výrobcem pod označením Lyon Noir 60x60. Ačkoli na eshopu nabízíme možnost zaslání vzorku, zákazník ji nevyužil, a po obdržení dodávky zboží reklamoval odstín. Sice chápeme, že pod označením Grey si zákazníci mohou představit různou škálu odstínů šedé, nicméně po kontrole produktového kódu, čímž jsme ověřili správnost zaslaného zboží, jsme museli reklamaci zamítnout. Produkt odpovídal prezentaci na eshopu. V případě, že se zákazníci rozhodnou odstoupit od smlouvy, není problém nám zboží vrátit na sklad.
    Za Dlažba-skladem.cz, s pozdravem Andrea Hakenová

chyběla mi informace o tom, že platba dobírkou musí být hotově