• Zboží objednáno 25.prosince a už je únor a nikdo se neozval nikdo nic nedorucil

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, velmi nás mrtí dlouhá dodací doba, kterou jsme avizovali emailem. Doufáme, že se čekání vyplatí a budete spokojena. Děkujeme za pochopení. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Psací stůl - nekvalitní materiál, šuplíky nelícují, znovu bych nekoupil

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, pane Goble, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste se zbožím spokojen. S tímto stolem nebývají potíže ani reklamace. Pokud je něco v nepořádku, je potřeba kontaktovat naše reklamační oddělení, které bude situaci řešit. Děkuji, s přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

Před pár lety objednán nábytek,po dvou týdnech vám napíšou že uz tuto stěnu nevyrábí. Minulý týden jsme objednali ložnicový set. Po pár dnech kdy se těšíte přijde dopis,že jedna skříň se už nedělá. Prostě nemám co víc říct.

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, Vaši objednávku z minulých let jsme nedohledávali. Co se týče Vaší současné objednávky, ano, máte pravdu, bohužel výrobce stáhl Vámi objednanou skříň v kombinaci bílá/sonoma z výroby a již se nebude vyrábět, ale stále bylo a je možné ji objednat v bílé barvě, kterou jsme Vám nabídli a máme ji i skladem. Chápeme, že je to komplikace, víc bohužel udělat neumíme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, u Vámi zakoupeného zboží avizujeme dodací dobu 4-6 týdnů, protože se zboží zadává do výroby. S touto dobou je potřeba počítat. Doufáme, že budete se zbožím alespoň spokojená. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• VŮBEC O ZÁSILCE NIC NEVÍM !
    • Dopravce nic nepíše - já čekám jak u bláznů a info nikde !!!

Vše by mělo být ok , nic méně o stavu mé objednávky nic nevím !
    Předali jsme dopravci "GEIS" to je vše co jsem obdržel od data objednávky !
    Potravinová skříň zřejmě jede na opačnou stranu než by měla ...
    A ví Bůh zdali vůbec obdržím = nic předem jsem neplatil , tak o nic nejde .
    Každopádně 1x potravinová skříň s takovými průtahy za 3000.czk chy chy chy opravdu směšné !!! :-)
    Tak že pokud chcete být doma jak v čekárně na nic , objednejte si :-) :-)
    Vlastimil - Bavorov

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, pane Vlastimile, mrzí nás, že doručení trvá tak dlouho, nicméně avizujeme dodání 3-10 pracovních dnů, se kterými je potřeba počítat. Doufáme, že budete se skříní spokojen a bude Vám dobře sloužit. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Dlouhá doba dodání

Ačkoliv měla sedací souprava dorazit za 4-6 týdnů, stále se nic neděje, i když uběhlo už 7 týdnů. Takže spokojeni asi nejsme, zvlášť, když už máme 3 týdny prázdný obývák. Vašnovští

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel někdy výrobce není schopen z důvodu nedodání materiálu nebo látky dodat zboží včas a problémy s dodací dobou ovlivní celkovou dobu dodání. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Pomalá doprava.

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, paní Michaelo, skříň jste si u nás objednala v neděli 24.10. a byla Vám doručena následující týden v pondělí 1.11. což je 6. pracovní den. Avizujeme dodání do 10ti pracovních dnů u zboží, které je skladem a snažíme, aby to bylo dříve. Bohužel takto velké zásilky, které jsou dopravovány na paletách a je nutné je řádně zabalit proti poškození, není možné posílat tak rychle jako balíčky. Snad jste se skříní alespoń spokojená a dělá Vám radost. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Jednání příšerné,žádná komunikace, zboží nikde.NEDOPORUČUJI!!!!!!

Nedoporučuji, komunikace na vodě nula!!!!!

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, jsme trochu zmatení, zda jsme tedy příšerně jednali nebo vůbec nekomunikovali :-) Každpádně jsme Vám zaslali již dva emaily a koleygně Vás buď již telefonicky kontaktovaly nebo v nejbližší době telefonicky budou ohledně termínu doručení zboží, které máme skladem. Zároveň s Vámi ověří emailovou adresu, zda jste nám uvedl správnou :-) Za Vaši objednávku děkujeme a přejeme krásný den, Diskontnabytek.cz

při objednání informace zboží skladem, popřijetí objednávky reakce opačná

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, u zboží bylo v době Vaší objednávky uvedeno, že je na dodání 4-6 týdnů. Pravděpodobně jste informaci přehlédl. Stále běží také akce zdarma na zboží skladem, takže by se Vám u zboží skladem nenačetlo dopravné. Zboží již máte doma, tak doufáme, že jste snad s výrobky spokojen a budou Vám dlouho a dobře sloužit. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• žádná

Čekám již druhý měsíc na zboží již zaplacené

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel výroba se někdy potýká s komplikacemi s dodávkami materiálu, což se stalo i u Vaší lavice. Doufáme, že je již doma na svém místě a jsme s ní spokojen. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• dlouhé dodací lhuty

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel v případě, kdy se zboží vyrábí neumíme proces ovlivnit. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Zboží jsem objednala 5.12.2020,když jsem objednávala tak bylo uvedeno zboží skladem. Hned po objednání mi bylo sděleno ze zboží není na skladě. Vyhledala jsem si že teda objednavka může trvat 4 až 8 týdnů. Dnes je to 8 týden a nemám nic.Zde jsem objednala poprvé a naposled. Ptala jsem se jak to vypadá a ani me dnes nikdo neodpověděl. V jiných obchodech se mi to nikdy nestalo.Na těchto stránkách už nikdy.

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel nám výrobce nebyl schopen zboží v jím avizovaném termínu vzhledem k problémům ve výrobě dodat. Chápeme Vaše rozladění a za vzniklé komplikace se samozřejmě velmi omlouváme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Nepravdivé informace na e-schopu

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel nemůžeme reagovat, protože nevíme, s čím jste byl nespokojen. Sedačku již máte doma a doufáme, že Vám dobře slouží. Děkujeme, s přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

dlouhé dodací lhůty ...... v dnešní době??????

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel se někteří z výrobců v dnešní době dostávají do situace, kdy nejsou schopni dodržet dodací doby, což se přenáší na náš prodejce. Stačí, aby výroba byla díky Covid-19 v karanténě (bohužel v některých továrnách i opakovaně) a problémy jsou na světě. Za vzniklé komplikace se samozřejmě velmi omlouváme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, bohužel někdy jsou dodací doby výrobců delší, než bychom všichni chtěli. Za vzniklé komplikace se samozřejmě omlouváme. Za Vaši recenzi děkujeme. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

Zatím zboží nedorazilo,tak nemohu hodnotit.Myslím si však,že zde je dlouhá dodací lhůta 4-6 týdnů...........

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, některé zboží se zadává do výroby a bohužel není možné ho doručit dřív. O dodacích dobách vždy informujeme a jsou udány u výrobku. Snad budete alespoň spokojeni se zbožím a bude stát za to čekání. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• zatím nemam zkušenost ani dobrou ani spatnou,cekam az to vyrobi

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, pane Hugo, tak to nás mrzí, že nás nedoporučujete, když jste zboží ještě nedostal. Věříme, že s ním budete spokojen. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz

• Špatný partner, který zakázku odkládal, pak se odmlčel a já marně čekám na svůj stůl a věřte, že je jídelní stůl potřebný. Co mi pomůže dobrá firma, která výrobek předá neschopnému dopravci , na který se nelze dostat a jste bez zakázky. Škoda!!!!!!

• Koupily jsme potravinovou skříň a to zpracování hrůza no za ty peníze už nikdy více

Reakce obchodu Diskontnabytek.cz

Dobrý den, mrzí nás, že se zakoupeným zbožím nejste spokojeni. Potravinové skříně patří mezi dobře prodávané zboží bez reklamací a vad. I přesto věříme, že se k nám příště zastavíte aspoň nakouknout. S přáním příjemného dne Diskontnabytek.cz