Před 7 dny jsem objednal ,zaplatil, přišel mail, potvrzení objednávky i o zaplacení ale žádný o přepravě , ticho.

• Vůbec žádná komunikace,potřeboval jsem zjistit termín dodání.Přes několik dotazů mi nikdo neodpověděl a zboží pak dorazilo po termínu(takže jsem měl problèmy s převzetím).

• Zboží doposud nedorazilo, a nemam žadnou zpravu co se zbožím je.

• Potvrzení objednávky.
    • Zboží ani další informace nedorazily.
  • produkt ještě nemám

Týden čekám a ještě nic nepřišlo... Dřív vyhraji ve sportce

15.9. zakoupeno a ihned i zaplaceno zboží a stále čekáme na dodání.

• Nezavolaji a nedají vědět, že produkt není skladem

• Pouze info o přijetí objednávky a místo zboží dotazník spokojenosti . Dost dobré

Zbozi uz jsem mel mit..mohl jem rovnou obednat jinde za stejnou cenu

Už jste mi poslali dotazník, ke stejnému zboží, kde jsem sdělil svůj názor.

• nulová komunikace, zboží které má být na skladě, na skladě není a zákazníka se neobtěžuji informovat ani téměř po týdnu.

Vyhnout se obloukem.

Zboží v ceně 7000 Kč - (Aku příklepová vrtačka Devalt) bylo nefunkční. Nějaký idiot zalepil přepínač rychlosti vteřinovim lepidlem.

• žádné zboží zatím nedošlo

zboží, které mělo být skladem zatím nedoručeno, již cca 14 dni od objednávky

Reakce obchodu dilna-zahrada.cz

objednala jste si dvě položky, přičemž obě byly ve chvíli objednávky "Na objednávku" - to znamená, že ani jednu položku jsme v danou chvíli neměli fyzicky skladem, což také uvádíme na našem webu. U objednané sady bitů je navíc avizovaná dostupnost až "Listopad 2021", což je u daného produktu také viditelně avizováno.

Špatně komunikuje

Reakce obchodu dilna-zahrada.cz

děkujeme za zpětnou vazbu - pokud je to v našich silách, snažíme se pro naše zákazníky dělat maximum.

• Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu dilna-zahrada.cz

naše zákaznická linka funguje v pracovní dny od 8 do 17 hod a to na emailové adrese [email protected], přičemž na většinu dotazů a požadavků zákazníků odpovídáme obratem - rozhodně tak není pravdou, že bychom nekomunikovali. Tím bychom byli logicky jen sami proti sobě a pokud je to v našich silách, tak pro spojenost zákazníků děláme více než maximum.

Dilna-Zahrada.cz

obchod nebyl schopen specifikovat, kdy zboží dodá, tak jsem objednávku zrušil.
    Stále čekám na vrácení peněz.

Reakce obchodu dilna-zahrada.cz

vaše hodnocení nás mrzí a to především proto, že se jedná o položku u které na našem webu uvádíme viditelně dostupnost "Na dotaz", což znamená, že zboží nemáme fyzicky skladem a její naskladnění nejdříve musíme ověřit u našeho dodavatele. V takových případech se pak může poměrně často stát, že ani sám dodavatel (respektive výrobce) neumí dopředu odhadnout kdy danou položku dokáže naskladnit, o čemž jsme vás také informovali.

Dilna-Zahrada.cz

Zásilka dorazila v potrhaném balení tak jsem odmítnul převzít !!!!! Pak se muselo čekat na druhou zásilku !!!!! Pří převzetí zásilky nebyla uložena v balíku faktura !!!!  Prodávají bez dokladu !!!!!!!!! Kompresor nepoužitelní je bez příslušenství !!!!! Veškeré příslušenství se musí dokupovat zvlášť !!!!! NEDOPORUČUJÍ OBCHOD !!!!

Reakce obchodu dilna-zahrada.cz

fakturu zasíláme pouze elektronicky, což deklarujeme v potvrzení o objednávce. Co se součástí balení s kompresorem týče, obsah balení uvádíme viditelně v popisu u každého produktu a záleží tak na samotném zákazníkovi jestli si takový produkt koupí a nebo zvolí jiný produkt, který požadované příslušenství v základním balení obsahuje.

Dilna-Zahrada.cz

• Nepotvrdí obědnávku tak zákazník nevi co se děje

Reakce obchodu dilna-zahrada.cz

potvrzení o přijetí objednávky z našeho systému chodí automaticky na uvedený email zákazníka při objednání.

Dilna-Zahrada.cz

• Nabízejí zboží ,které nemají a v dohledné době ani nebudou mít

Po měsíčním čekání jsem zrušil objednávku zboží které mělo být do týdne.Termín dodání posunovali,dodnes ho nemají