• Toto je e-shop kde jsem nakoupil po prvé a naposledy 28.1 jsem objednal zboží a dnes je 9.2 a zboží nikde

Nedoporučuji zde nakupovat

• Dlouhé čekání a stále není jasné, zda zboží bude.

• Nekomunikuje

• Tvrdí že dodají zboží do3 dnů,ale ani po14 dnech nic,a po urgencích oznámí,že objednané zboží nemají.Nespolehlivý obchod!!

• Zdelení že je zásilka odeslána,ale přišla až za 3dny.

Zlepšit propojení obchodu s doručitelem.Pošta.

• Dlouhá čekací doba

Neskutečně dlouhá dodací lhůta, zboží nemám, nemohu hodnotit, v jekém je stavu, jak bylo zabaleno, nic.

• 09. 09. 2018 objednal a zaplatil zboží,zboží zatím nedorazilo 20.09.2018

• Zboží mi zatím nedorazilo a z obchodu mě nikdo nekontaktoval ani neposlal zprávu proč ne. U zboží byla při tom popiska že je na skladě

• špatná komunikace s dodavatelem
    • je málo náhradních dílů na AKU sety zahradí
  • Naprostý nezájem něco řešit.

• Schválně jsem si u vás objednal sadu fréz v dřevěné kazetě a upřednostnil vás tím před jinými prodejci, kteří prodávají stejnou sadu v plastovém obalu. Přesto jste mi sadu zaslali v obalu plastovém. Neskutečný amatérismus.

Obchod v pořádku vrtačka smejd

• žadne
    • zboži ine v ponuke a v dodavke

špatne

Zboží došlo na adresu zaměstnání. Na baliku nebylo moje jméno a ke mě se bostal balik rozbaleny. Vrtačka měla zmáčknutý přívodní kabel o víko kufru.

Objednala jsem,došlo potvrzení a tím skončila spolupráce ze strany obchodu.Na opakovaný info meil nikdo ani neodpověděl.

• PO VELMI DLOUHÉ ČEKACÍ LHŮTĚ A OPAKOVANÉM KONTAKTOVÁNÍ OBCHODU ZBOŽÍ KONEČNĚ BYLO DORUČENO. (KOMUNIKACE ČESKÉHO OBCHODU POUZE SLOVENSKY MLUVÍCÍ...? DLOUHO SI NEVĚDĚLI RADY, TAK ASI DALI CO MĚLI! ZASLALI ÚPLNĚ JINÝ PŘEDMĚT NEŽ JSEM SI OBJEDNAL.

• Informoval jsem se o zboží před jeho objednáním. Dostal jsem perfektní informace, bohužel jsem nebyl informován, že zboží nemají skladem a dodají je nejdříve za 14 dnů. Zatím nevím kdy a zda vůbec zboží dojde, i když jsem jej zaplatil při objednání.
    • Nedodržen termín dodávky, avizovaný ne webových stránkách.

Vybral bych jiný obchod.

Firma zboží odeslala teprve týden po datu, které slíbila; za zpoždění prý mohl dodavatel, ale nikdo se nenamáhal mi to sdělit co se děje a kdy zboží odešlou. Navíc se vyznamenal kurýr PPL, který zboží omylem složil v jakémsi ParcelShopu místo aby ho dopravil na udanou adresu a pak trvalo tři dny, než jsem je denními stížnostmi donutil zboží dodat.

• délka dodání zboží