• zakoupeno v Digiport.cz před 2 týdny

• Kupuji si časopisy a přesto nejsem jejich vlastník. Mohu je číst jen přes digiport. Nemůžu je vlastnit v podobě souboru pro e-book. Údajně kvůli autorským právům, ale za to jsem snad platil?? Asi se vrátím k papírové podobě byť nerad.

Reakce obchodu Digiport.cz

taková je bohužel licence na digitální e-magazíny. E-booky jsou jiný obsah, a proto se k nim vztahují jiná práva.
    K papírové podobě se samozřejmě můžete vrátit. Každému vyhovuje něco jiného :)
    Mějte pěkný den,

• zakoupeno v Digiport.cz před 1 měsícem

• velká ochota

Reakce obchodu Digiport.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud můžeme pomoci, tak rádi pomůžeme :)
    Pěkný den,

• zakoupeno v Digiport.cz před 1 měsícem

Ctecka je uplne k nicemu, kvalita otresna, nesrovnatelna s Wooky nebo Floowie. Ne uz nikdy!

Reakce obchodu Digiport.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Vyřešili jsme prostřednictvím emailu.
    Hezký den,
    Tým digiport.cz

• zakoupeno v Digiport.cz před 2 měsíci

• prehledna nabidka
    • ukazky

• ústretovosť a ochota

vše OK

• zakoupeno v Digiport.cz před 3 měsíci

• okamžitá možnosť čítania zakúpených časopisov

• zakoupeno v Digiport.cz před 3 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• zakoupeno v Digiport.cz před 4 měsíci

Digiport je prostě skvělý. Skvělá nabídka čtení, pokud nastane jakýkoli problém v aplikaci, okamžitá reakce vydavatele/zprostředkovatele, zprocesovani do vždy kladné odezvy.

Reakce obchodu Digiport.cz

Děkujeme za tak pěkné hodnocení! Našich zákazníků si moc vážíme a snažíme se o maximální spokojenost :-)
    Přejeme pěkný den,

• zakoupeno v Digiport.cz před 4 měsíci

• velký výběr digitálního zboží

• velký výběr

• zakoupeno v Digiport.cz před 4 měsíci

• překvapivě široká nabídka zboží s výhodnými cenami
    • rychlý nákup i doručení bez čekání na poštu - elektronická verze je hned ke stažení :)
    • dárek jako bonus mě mile překvapil
    • audioknihy a eknihy mají v různých kategoriích - čekal bych je pohromadě s možností volby formátu

Jeden eshop, kde je na jednom místě víc druhů digitálního zboží a vše co jsem hledal jsem tam našel. Nákup audioknihy a e-knihy splnil očekávání - vše funguje jak má, proběhlo to rychle a dostal jsem dárek předplatné časopisu, takže jsem tím potěšil i manželku :)

Hezký den,

děkujeme za recenzi a za podnět. Párování zboží do stejných kategorií ale i mnohá další vylepšení e-shopu plánujeme v nejbližší době.

Děkujeme

• zakoupeno v Digiport.cz před 5 měsíci

Zboží jsem zaplatil, ale nedostal jsem z obchodu přístupový kód abych si mohl zboží stáhnout. Přes písemnou i telefonickou urgenci obchod vůbec nereaguje.

Reakce obchodu Digiport.cz

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost při nákupu na našem e-shopu. Psal jsem Vám soukromý e-mail ohledně vyřešení reklamace k Vaší spokojenosti. Bohužel jsme ale nezaznamenali vaši stížnost ani na infolince ani na e-mailové adrese, kterou denně kontrolujeme, reagovali jsme až na základě této recenze.

• Ochotny pristup a komunikacia
    • Floowie sa mi zdalo prehladnejsie, tu je cely proces objednavania trochu zdlhavejsi.

Reakce obchodu Digiport.cz

děkujeme za recenzi! Objednávkový proces plánujeme ještě trochu upravit, aby byl nákup jednodušší. Pokud máte konkrétní náměty, které by Vám usnadnili nákup či výběr zboží, napište nám na info@digiport.cz , odměníme se vám za to! :)

Hezký den