• nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

• Zvolena doprava DPD - špatná volba. :-( Řidič zavolal až minutu před doručením, kdy jsem nebyl na dané adrese. Odmítl doručit na jinou adresu ve městě, nebo v jiném čase. Nakonec zboží předáno na benzince, kde jsem byl nucen čekat na příjezd DPD. Už nikdy více DPD!
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

Již několikátý nákup v tomto obchodě a vždy k naprosté spokojenosti!

• nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

• rychlé a bezproblémové dodání
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

• je poměrně rychlý a rozhodně spolehlivý
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

nakupuji často, obchod je blízko mého bydliště, celková spokojenost s obchodem i cenami

• lelký výběr zboží
    • o žádné nevím

Je to dobrý obchod

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

• Solidnost a ochota v jednání. Není co dodat.
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

• velmi krátká dodací lhůta
    • výborná komunikace s obchodem

V Digiboss.cz jsem si objednal tepovač zn. KÄRCHER SE 5.100. Bohužel mi dorazil poškozený. Nekladu to za vinu odesilateli ani přepravci, spíš bych viděl chybu na straně výrobce v nedbalém zabalení zboží. Následná reklamace zboží probíhala zcela korektně a velmi mile mě v dané věci překvapil výborný přístup obchodu a následná komunikace ohledně reklamace. Vše bylo rychle vyřízeno a byl mi poslán nový díl. Rozhodně se nejedná o obchod, kde v případě problémů s poškozeným zbožím s vámi nikdo nekomunikuje a doslova musíte někoho uhánět. Rozhodně Digiboss.cz doporučuji už jen za přístupu obchodu.

• nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

Obchod proběhl v pořádku.Dodání bylo velmi rychlé.

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

• Zboží jsem objednával v sobotu, v úterý následujícího týdne mi bylo doručeno. Na stránkách digiboss.cz jsem mohl sledovat stav zásilky.
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

Vracíme velmi nekvalitní zboží. Trvá jim velmi dlouhou dobu vyřízení!

Reakce obchodu Digiboss

Vážený zákazníku,
    Vaši objednávku jsme přijali v pátek 31.8. v 20:50h. Objednávka byla expedována následující pracovní den v pondělí 3.9. a doručena v úterý 4.9. Tedy v nejkratším možném termínu.
    Následně jste se rozhodl zboží vrátit v zákonné 14ti denní lhůtě. Zboží bylo na Náš sklad přijato 11.9., od tohoto data máme ze zákona na vyřízení a vrácení peněz 14 dnů. 13.9. jsme byli kontaktování ohledně stavu vyřízení Vašeho odstoupení od kupní smlouvy. Na základě této urgence byl Vaš požadavek upřednostněn před ostatními a byl Vám vystaven dobropis v plné výši, který nám od Vás dorazil potvrzen obratem v pátek 14.9. V pondělí 17.9. byl účetním oddělením proplacen a 18.9. Vám peníze dorazily na Váš účet. Celý tento proces tedy trval 7 dnů.
    Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy se snažíme řešit v co nejkratším možném termínu ke spokojenosti Našich zákazníků. Bohužel ne vždy je možné reklamaci či odstoupení od kupní smlouvy vyřešit obratem za 2-3dny.
    Tým digiboss.cz

• nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

Vše OK - obchod vyšel vstříc s pozdržením dodávky tak, jak bylo domluveno.

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

vše OK, obchod můžu doporučit :-)

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

• lepší ceny oproti jiným eshopům
    • bleskové doručení
    • k objednanému vysavači bohužel nemají v nabídce i pytlíky

• Rychlé doručení

Na to,že je to německý výrobek ,ne čínský nejsem spokojený. Zatím používaný jako radio.Automaticky najde 20 stanic i ty hodně slabé. Preferuji 89,6 Mhz (RockMax Radio) ale tuto stanici po několika pokusech vždy přeskočilo.Ruční naladění po vypnuti a zapnutí opět neuložilo.Zkusil jsem STANDBY,baterie vydržela jeden den.Zatím po zapnutí tuto 89,6 Mhz hraje,i když není stanice uložená.Ale asi nesmím naladit jinou.Potom budu zase na začátku!

• Dobrá cena
    • Nevím

• Vše ok

• Rychlá obsluha
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

• Dobrá komunikace, rychlé dodání.