• nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

Obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem, od prvního potvrzujícího e-mailu jsem po dobu 3,75 dne neobdržel jedinou zprávu obchodu o stavu své objednávky. Obě telefonní čísla uvedená na stránkách prodejce nikdo nebral (pevná linka a mobilní tlf.). Kdybych prodejci nenapsal velice ostrý e-mail s ultimátem, asi by se neozvali doposud. Velice zvláštní jednání, pro mě naprosto neakceptovatelné. Inzerovali sekačku "skladem", ačkoliv skladem prokazatelně nebyla -> lživé informace na stránkách obchodu a tímto i na stránkách Heuréky. Absolutně nerozumím tomu, co tímto přístupem chtějí provozovatelé obchodu dokázat. Už nikdy si nic na stránkách digiboss.cz nekoupím.

Jediný pozititivní bod připisuji za rychlé vrácení peněz po stornu objednávky.

Nákup u tohoto prodejce důrazně nedoporučuji, pokud tedy nemáte extra zálibu v řešení problémů s dodáním.

Nakoupil jsem u konkurence a maximální spokojenost, byť vyšší cena. Dodáno i při zpoždění objednávky (díky předchozí špatné volbě obchodu) za 2 dny. Nejlevnější = 100 % záruka problémů. Příště si raději připlatím.

• Dlouhá dodací doba

• nakoupil v obchodě Digiboss před 1 měsícem

• Nízká cena
    • Rychlost doručení
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 2 týdny

• Zboží mi bylo doručeno během tří dnů naprosto v pořádku, byl přiložen český návod na uvedení do provozu a odkaz na české zastoupení.

Obchod nabízel jednu z nejlepších cen a mobil funguje bez problémů.

• Osobní převzetí
    • Platba na místě
    • Výborný personál
    • Vrátný při vstupu do areálu výdeje zboží neví, že tam tato firma vůbec sídlí

Spokojenost jak s obchodem, tak se zbožím

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

Poprvé jsem oslovila tento e-shop a byla jsem maximálně spokojená s vyřízením mé objednávky. Ochota, rychlost a perfektní jednání.

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

• Zboží dorazilo v rekordním čase, perfektně zabalené.

• Ochota,poradenstvi,rychlost
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

Obchod odeslal zboží velice rychle, dorazilo v pořádku.
    Televize hraje, vše jak má být!

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

• Škoda,že "doplňky"k výrobku prodávájí jiné firmy a tím by se celá koupě prodtražila o další "poštovné a balné"-bylo by dobré,když jsem přístroj objednával u HEUREKY aby byla ona komplektním dodavatelem.

• Sortiment

rychlé a spolehlivé

• nakoupil v obchodě Digiboss před 1 měsícem

Porad nerozumim proc mi nebylo objednane zboží doruceno. Prodejce nebyl schopny se ozvat a vysvětlit proc se musim ptat kde je moje zaplacena objednavka. Po 5ti dnech od objednani mi bylo sdeleno ze se zasilka nekde zatoulala. Email o doruceni od kuryra nikdy neprisel. Po urgenci slibili ze zaslou ještě jednou. O 3 dny později se zasilka opet zatoulala a opet zadny email o odeslani. Nerozumim a nechapu. Pote jsem objednavku zrusil. Když není prodejce schopny dorucit během 10ti dnu zaplacene zboží. Po těchto problemech jsem odeslal email na prodejce aby vse vysvetlil a doted neprisla zadna odpověď. Chapu to tedy tak ze jako zakaznik který zaplati zboží nechteny? Musim se doprošovat? Chtit vysvetleni a tohle není v soucasne době normalni?? Az prijdou horsi budee muset bojovat o sve zakazniky a ne na ne kaslat jako ted. odpovídat nemusíte ja uz od vas nic necekam. OBCHOD NEDOPORUCUJI.

• nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

Zboží odpovídá uvedeným parametrům a nákup byl bez problémů

• rychlost, spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

Všechno objednané zboží bylo včas a v dobré kvalitě doručeno.

• rychlost,cena
  • nakoupil v obchodě Digiboss před 3 týdny

Dobry den..musela jsem se zeptat mailem jaka je dodaci lhuta-bylo mi odpovezeno mezi 1-4 datum a zbozi i dorazilo -az nato ze kuryr ma neinformoval Sms-kou jak to byva zvykem.No ale nahodou jsem byla doma.