• Vše hladce a rychle.

Dlouhá dodací doba, už je to více než týden co jsem zboží objednala a pořad čekám na dodání.

Reakce obchodu Digiboss

velmi se omlouváme za dlouhou dodací lhůtu. Zboží jsme objednávali od dodavatele a zabralo abnormálně dlouhou dobu jeho doručení k nám.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

• -
    • ... děsně pomalá reakce obchodu !!!

• zboží přišlo v pořádku, doručení proběhlo také v pořádku a rychle
    • rychle odpověděli na doraz ohledně produktu

rychlost, zboží ok

děkujeme za kladnou recenzi.

• Sliby a výmluvy na objednané zbozi

• skvělá informace o zboží

Objednávka dosud nebyla dodána

Reakce obchodu Digiboss

velmi se omlouváme za dlouhou dodací lhůtu. Zboží se bohužel u dodavatele vyprodala a ten nám zapomněl tuto informaci zaslat.

Omlouváme se za komplikace a přejeme pěkný den.

• Žádný problém, vše v naprostém pořádku

• neřeší reklamace, nekomunikují

tak tady určitě nenakupujte !!!
    Digiboss i Patro jsou v insolvenci, přesto stále prodávají zboží, v případě reklamace nebo odstoupení nedostanete nic ! Já řeším reklamaci od 31.8.2022. Nejdříve žádná komunikace, teď po urgencích oznámení o insolvenci, a že nemám nárok na nic.

Reakce obchodu Digiboss

bohužel závazky, které vznikly do 12.10.2022 včetně, nyní nemůžeme dostát. Celá záležitost je ovlivněna situací, zapříčiněnou náhlou změnou cen energií na trhu, se kterou obchodovala divize Energie holdingu NWT a.s. Vše je v řešení s právníky a aktuálně hledáme cestu jak dostat svým závazkům.

Více informací zde: https://nwt.cz/2022/10/13/tiskova-zprava-spolecnost-nwt-a-s-podala-insolvencni-navrh/

Celá záležitost nás velmi mrzí.

Společnost pokračuje ve své podnikatelské činnosti a od 13.10.2022 je pod dohledem insolvenčního správce. Nově vzniklé závazky jsme povinni plnit v plném rozsahu. Dále pokračujeme v podnikatelské činnosti také z důvodu, abychom mohli dostát závazkům před 12.10.2022.

Oficiální vyjádření:
    Dne 12. 10. 2022 bylo u Krajského soudu v Brně zahájeno insolvenční řízení proti NWT a.s. pod sp. zn. KSBR 53 INS 16306/2022. Jedním z hlavních účinků zahájeného insolvenčního řízení je aplikace zákonných omezení dle ust. § 111 insolvenčního zákona. Mimo jiné s odkazem na ust. § 111 odst. 2 insolvenčního zákona je NWT a.s. ovšem oprávněno nadále provozovat podnik v rámci obvyklého hospodaření. Zahájení insolvenčního řízení neznamená zastavení provozu podniku NWT a.s. V rámci pokračujícího provozu podniku je NWT a.s. oprávněno hradit peněžité závazky za období po zahájení insolvenčního řízení, včetně hrazení předplateb dodavatelům na budoucí plnění. Toto potvrzuje rovněž soudní judikatura. Lze odkázat například na rozhodnutí Vrchního soudu v Praze pod sp. zn. 102 VSPH 418/2013, kde soud konstatoval: „Odvolací soud konstatuje, že dle ust. § 111 odst. 2 insolvenčního zákona je dlužník i po zahájení insolvenčního řízení oprávněn nadále provozovat podnik a zajišťovat jeho chod […]. Zajištění provozu podniku není totiž možné bez vytvoření nezbytných podmínek, tedy bez možnosti úhrady materiálu, energií a služeb s provozem spojených.“ Pokračování spolupráce s dosavadními obchodními partnery lze vyhodnotit jako pokračování provozu podniku v rámci obvyklého hospodaření.

Digiboss.cz

• vázne komunikace, na maily nikdo neodpovídá,nikdo nic neřeší
    • špatná komunikace, peníze nevráceny ani po 6 týdnech

při vrácení zboží bylo oznámeno vrácení finančních prostředků, peníze však i přez urgence nedorazily ani za 6 týdnů a na dotaz kam byly odeslány nebo kdy budou odeslány na účet, nikdo nereaguje

Reakce obchodu Digiboss

velmi se Vám omlouváme za vzniklé komplikace. Důvody, které vedli k těmto událostem jsme Vám odeslali na mail.

Lukáš Zasadil, Digiboss.cz

• Nemám žádnou výhradu. V pořádku vše.

• Dodání týden

Reakce obchodu Digiboss

velmi se Vám omlouváme za nestandardně dlouho dodací lhůtu v případě Vaší objednávky.

Lukáš Zasadil

Velký výběr, rychlé dodání

děkujeme za kladnou recenzi.

• Vše OK, určitě doporučuji.
    • Rychlé dodání !0

• vše jak má být
    • nemám

• Mají co jinde není
    • Bleskové dodání
    • Všechny druhy plateb

Maximální spokoienost

Reakce obchodu Digiboss

moc děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší.

Lukáš Zasadil

• Rychlé jednani