• Vše dle domluvy, doporučuji

Reakce obchodu Digiboss

jsme rádi za Vaše pozitivní hodnocení.

digiboss.cz

Dobré ceny, výběr, spolehlivost.

• sortiment a ceny
    • nevím o ničem

prima

• Po objednání bylo dodáno velice rychle hned na druhý den.

Reakce obchodu Digiboss

děkujeme za zpětnou vazbu na náš web.

zajímavý sortiment, rychlost doručení

• Komunikace, cena
    • Nevšimla jsem si možnosti přiobjednat výnos spotřebiče do patra bez dopomoci a montáž.

spokojenost

• komunikace
    • spolehlivost
    • sortiment
    • ceny

Reakce obchodu Digiboss

děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

digiboss.cz

• vše proběhlo bez problému
    • Nekomunikuje.

Po provedení a zaplacení objednávky mi přijetí nebylo potvrzeno, jen blokace uhrazené částky. Nebylo mi přiděleno číslo objednávky. Telefonní kontakt s obchodem není možný. Jen robot oznamující obsazenost operátorů. Určitě záměrně. Provedeno cca 30 pokusů o spojení. Na e-mail nereagují. požádal jsem svou banku o vymožení uhrazené částky zpět.

Reakce obchodu Digiboss

informace o vytvoření a potvrzení objednávky dorazila na mail. Stejně tak jako Vám bylo odpovězeno na dotaz k produktu. Situace byla popsána ještě jednou do samostatného mailu. Zboží bylo na objednání u dodavatele a termín expedice byl potvrzen a zboží v daný den odešlo.

digiboss.cz

• Tak, jak bylo objednáno, tak bylo bez závad doručeno

• zboží skladem
    • rychlost dodání
    • kvalitně zabaleno
    • perfektní komunikace a osobní přístup

U tiskárny nebyl návod k obsluze, pokud bych ho chtěla, musím si ho za poplatek stáhnout z internetu.

• OK

• Žádná komunikace, naprosto neuvěřitelný přístup k zákazníkovi

Zboží nepřišlo a nevím kde je ani jestli mi ho dodají, již jsem jim psal a žádná odpověď. Proběhla změna dodání , ale ta je již o 2 dny prošlá. A žádná další zpráva.

Reakce obchodu Digiboss

omlouváme se za prodlení, bohužel se doručení od dodavatele protáhlo i když měl zboží skladem.

S omluvným pozdravem
    digiboss.cz

Zboží budu dnes vracet (ochlazovač spíš přitápí a zvyšuje vlhkost), tak snad to bude dobrá zkušenost. Doposud vše probíhalo v pořádku

• Obchod zverejnuje zbozi, ktere nema skladem. Ale penize bez problemu vraceny.

Reakce obchodu Digiboss

omlouváme se za komplikace, bohužel dodavatel nám posunul termín dodání. Zboží bylo uváděno jako skladem u dodavatele s delší dobou dodání.

S omluvným pozdravem

• rychlost vyřízení, spolehlivost

• komunikace

V hodně recenzích si kupující stěžovali na nedodržování dodacích lhůt-tak toto můj případ zrovna nebyl-zboží došlo tak jak mělo,takže za mě spokojenost

• poslali to neskôr ako malo byť
    • veľmi zlá kvalita produktu

plastová fľaša má problém s otvorením/zatváraním, nefunguje dobre, materiál lacný

Reakce obchodu Digiboss

delší doba dodání je uvedena u produktu, dále všechny informace jsme Vám popsali v samostatném mailu. Expedice proběhla dle předpokladů a to do 3 pracovních dnů dle stránek. Dále hodnotíte produkt, který my jako prodejce nedokážeme ovlivnit. Samozřejmě máte nárok na vrácení nebo výměnu do 14 dnů, tuto možnost jste také neprovedla a proto nebylo možné nijak reagovat na Vaše hodnocení.