• u zbozi neni uveden material slozeni vyrobku

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

U zakoupeného zboží složení uvedeno je /100% bavlna/. Pokud někde není uvedeno, stačí nás kontaktovat, údaje doplníme. Složení je uváděno v textu níže na stránce nebo i jako foto u výrobku.

Je to totální katastrofa. Šmejd a předražené zboží. Již nikdy více!!!

• Na obrázkách vypadá zboží velice luxusně,ale když vám příjde zboží domů,tak se nestačíte divit....co vám to vlastně přišlo :(

Objednala jsem si šaty na které jsem se těšila. Ale za ty peníze plus doprava mi zůstaly oči jen pro pláč. Za tu cenu bych měla minimálně troje u větnamců.Štítky a sáček tomu dost silně odpovídal.Jsem opravdu zklamaná. Nemám ani čas a náladu řešit vrácení zásilky...... jedním slovem HOROR...

• Při objednávce jsem se musel zaregistrovat, jinak bych nic neobjedanl. Chtěl jsem smazat účet, sám si účet smazat nemohu, když jsem psal na stránky o zrušení účtu, jsou na tuto zprávu slepý

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Zboží lze objednat i bez registrace, tak jak to doposud učinilo x stovek zákazníků. Data v zápětí po objednávce nemůžeme smazat z několika důvodů. Zákazník může zboží vrátit do 14 dnů, vyměnit, může zboží reklamovat. Předpokládám, že vše je jinak v pořádku, účet smažeme.
    Zvlášť za vhodné při komunikaci s námi bych zdůraznil, že Váš email byl nepodepsaný, bez čísla objednávky, bez jména atd.

• výhoda žádná
    • Zboží nedorazilo a ani jiná zpráva, jestli zboží ještě bude, nebo nebude?

Půjdu jinam

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Omlouvám se za vzniklou situaci. Mimo jiné vznikla tím, že dodavatel neměl na vánoce zboží, které nabízí.

• nabídka neodpovídá skutečnosti

pokud budete v tomto e-shopu nakupovat, přečtěte si důkladně celý popis. E-shop pracuje s tzv. ilustračním fotem, takže vůbec nevíte, jaká barevná kombinace vám přijde. Objednával jsem boxerky a z 11 ks odpovídali pouze 3 ks tomu, co bylo na fotografii. V popisu je uvedeno: "Různé barevné kombinace, foto ilustrativní.". Už nikde není uvedeno, jaké další barevné kombinace existují a nemůžete si ani vybrat. Zkrátka se domníváte, že obdržíte to, co je na obrázku a pak dostanete úplně něco jiného. Takto se seriozní obchod nechová a já jsem s ním skončil !

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Děkujeme za nákup a zpětnou vazbu. Jak je v popisu uvedeno, u boxerek se jednalo o ilustrativní foto. Boxerky se dělají v barevném mixu. To znamená, že vyfocený vzor je třeba černý, další tmavě šedý atd... Ve své praxi internetového obchodování jsem se nesetkal s tím, že by se fotily jednotlivé kusy slipů. Zákazníci, kteří se dotazovali na barvy, posílali jsme jim třeba foto před odesláním a objednávku jsme si odsouhlasili nebo změnili. Nicméně pokud zákazník není spokojen se zbožím, lze do 14 dnů vrátit, i částečně.

Tento obchod nabízí zboží s uved.- skladem,a poté vám oznámí cca po 3dnech,že vlastně zboží není -bud v jiné barvě či velikosti.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Objednávka byla vytvořena 12:40 a informační email s omluvou byl od nás odeslán 12:53. To je 13 minut a ne 3 dny. Uvedený model košilky bohužel byl vyprodán.

• Vadi mi,pojud uvadim svoje tel.cislo protoze je pri registraci nutne,aby mne obtezovaly vase telefonaty o vyhodnych nakupek na vasich strankach! Pokud neco potrebuji,umim to i sama!!!!!!

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

To musí být omyl. Neobtěžujeme a nevoláme žádné nabídky o výhodných nákupech. Je možné, že nakupujete ve více eshopech a s někým jste si nás spletla.

• zaslali špatnou barvu a velikost zboží

• - pěkné pásky za dobrou cenu
    • - po objednání nepřijde žádný email o potvrzení objednávky.
    • - pásek byl poškozený (rozlepený), ale šel jednoduše opravit (přilepila jsem lepidlem na kůži), takže zboží nemusím vracet.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Po objednání chodí automaticky email zákazníkovi i provozovateli eshopu. Někteří zákaznící uvedou chybný email. (@seynam.cz apod.). Pak jim objednávka nedorazí nebo spamové filtry udělají své. Nabízíme mnoho způsobu kontaktu: chat online, telefon, emaily. Zboží je možno vyměnit a reklamovat.

• dlha dodacia doba, overuju platbu kartou 10 dni

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Zboží posíláme i na dobírku nebo po připsání platby. Platby kartou nabízíme přímo při převzetí u dopravce PPL. Na délku převodu platby kartou nemáme vliv. Děkuji za příspěvek.

• nabízené zboží není reálně v nabídce
    • nedostatečná komunikace s klientem

nedoporučuji na základě vlastní zkušenosti

• Zboží se značně lišilo vzhledem i kvalitou od inzerované nabídky.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Nespokojený zákazník má právo zboží vrátit do 14 dnů. Je nám líto, že výrobek nesplnil Vaše očekávání.