• kalhoty které jsem si koupil mají debilní střih,nohavice jsou nepochopitelně široké,nezaměstnávejte návrháře kteří fetují ;-)

• Poslali mi něco jiného

• Vůbec se neshodovala velikost oproti tabulce !!!!!!

Velice jste mě zklamaly, jelikož jsem musel produkt odeslat poštou zpět !!! Dalších vyhozených 155 Kčs - jsem invalidní důchodce a se svým platem nehodlám podporrovat ostatní služby !!!!

Zboží bylo dodáno v jiné barvě. Vracet ho nebudu. Případně ho někomu dám.

Mikina došla bez jednoho ocelového kroužku na tkaničku a druhý z ní hned upadl. Prostě aušus. Doporučuji v tomto obchodě nenakupovat!!!

• velký výběr triček
    • zboží neodpovídalo vyobrazení

Tričko je pěkně zpracované, příjemný materiál. Zcela však na něm chybí modré podbarvení (vlna) - oproti vyobrazení dost podstatný grafický prvek ....
    Dobrá komunikace s obchodem, rodinná firma. Triko jsem si ponechal, ale zklamání ...

S obchodem jako takovým nebyl problém, ale zakoupené zboží, pánské bermudy za 1200 Kč jsou nekvalitně zpracované a nevhodného střihu. Tuhé spodní lemy nohavic při chůzi dřou do nohou.

• Nekvalitní zboží, neodpovídá velikost
    • Poslal jsem dalších 95 Kč pro možnost vygenerování kodu pro vrácení českou poštou dle instrukcí na stránce, ale obchod nekomunikuje
    • Zvažuji podání na Obchodní inspekci

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

- neodpovídá velikost - u výrobku je přesně uvedená hodnota a rozměry L:
    L
    šířka pasu: 41-46 cm
    obvod pasu: 82-92 cm
    vnější délka: 52 cm
    vnitřní délka: 24 cm
    šířka stehna: 29 cm
    sed vpředu/vzadu: 28/35 cm

Jako firma prodávající oblečení bychom se i my rádi dověděli, čemu má odpovídat velikost L ? Nebo proč neodpovídá u tohoto výrobku velikost ? Abychom maximálně napomohli dobrému nákupu, zboží měříme a uvádíme skutečné rozměry.
    - kód české pošty - email jsme obdrželi v neděli, platba dorazila v pondělí. Nešlo ihned generovat kód České pošty, měli technické problémy. Vystavili jsme fakturu na přijatou částku, čekali jsme na možnost generování kódu. Mezitím dorazila recenze. To je v úterý dopoledne.
    - zboží lze doručit na firmu jakkoliv, službu České pošty nabízíme jako jednu z možností.
    - zákazníkovi jsme odeslali kód a dańový doklad, vysvětlující email
    - chat podpora i telefon funguje jako alternativa pro případ, že něco drhne na emailu. Chybné emaily, padání do spam adresářů apod.
    - budeme informovat obchodního zástupce České pošty o problémech s generováním kódů

zboží nevypada tak dobře jak na fotografii a velice předražené

• míry neodpovídají velikostní tabulce

Mikina pro velké chlapy by mnela mít dlouhé rukávy. Tahle mikina má moc krátký rukáv. Mikinu jsem poslala zpět. Zatím mi obchod nenapsal ,že mi peníze posílají zpět.

Stále čekám na odpověď, zdali objednaná bunda dorazí později (rád si počkám) nebo si mám někde koupit jinou.

popis zboží je jiný než skutečnost.

Výrobek-plavky neodpovídají zadaným velikostem.

• Nekvalitni zboži,v nejbližšich hodinach posilam zpět na prodejnu......neni vycpávka v levém rukávu na rameni a druky vedle zipu jsou nacvakané každý jinak,asi neexistuje kontrola kvality prodávaneho zboží

Košile neodpovídá velikosti,takže nejsem spokojen.

• Oděv který jsem zakoupil,je čínský šunt.

Neodpovídá obrázku

Mikina značky GEOGRAPHICAL NORWAY mikina pánská, je přinejmenším o velikost větší, zejména délka rukávu, doporučuji objednat o číslo menší než je obvyklé (opic se netýká) ale i stímto se dá nosit, uvidíme po vyprání.

příšerný střih riflí