• Zboží zatím nepřišlo. Bylo zaplaceno před 16 dny.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Zásilka byla odeslána 18.11. a 26.11 visí ještě v přepravě. Zvolena nejlevněší služba balíkovna je pomalejší, než jiné produkty pošty. Vánoční trh s balíky kolabuje. Prověřujeme stav zásilky.

• Zboží neměli, to co se mi líbilo, nejednou nebylo..

Špatná zkušenost

• peníze obratem vrácené na účet
    • malé fotografie košil = nelze se předem ujistit o kvalitě
    • méně kvalitní výrobky za vyšší cenu = cena neodpovídá kvalitě

Znovu bych si neobjednal. U všech 3 kusů zboží jsem byl zklamán kvalitou.

• zboží skladem není na skladu po 10 dnech stále nedošlo
  • Jak mám něco hodnotit, když jsem zboží neobdržel a je to už dávno zaplaceno...

Velikosti uvedené v jejich tabulkách ani omylem neodpovídají skutečnosti

• nevim o zadne probehlo vse jak jsem cekal
    • neurvalý až drzý řidič GLS
    • zboží nedoručeno "na práh"
    • řidič při odjezdu poničil štěrk a cestě
    • komunikace pod bodem mrazu
    • na email radeji obchod nereagoval vubec

Uz si u nich nic nekoupim, i kdyby meli stokrat co nabidnout. Takovehle smejdy nepodporuji.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Nereagovali jsme na email, protože jsme jej nedostali. Zákazník odeslal email na firmu na email noreply@... Proto nedostal odpověď od přepravní firmy. Ke stížnostem a pro kontakt jsou s firmou GLS jsou určeny jiné emaily. Na našem webu nabízíme další možnosti komunikace /telefon, whatsapp, messenger atd./ Po recenzi Heuréky jsme zahájili komunikaci se zákazníkem. Řidič přepravní firmy není našim zaměstnancem a jedná se o třetí stranu. Stížnost jsme předali na firmu GLS. Přepravní firmy jsme již několikrát v historii měnili. V každé přepravní firmě mají mnoho zaměstnanců, kde dojde dřív nebo později k selhání pracovníka a k nespokojenosti zákazníka. Snažíme se vybírat přepravní firmu takovou, kde počet problémů je nejmenší. Přepravci v nouzovém stavu se snaží omezit osobní kontakt při doručování: 1/ snaží se bezpečně předat balík (u nás pokládají a odjíždějí, zamáváme si z bezpečné vzdálenosti), 2/ omezují a vyzývají nepoužívat dobírky a platby hotovostí. 3/ v tomto těžkém období bojují se zvýšeným počtem zásilek (zavřené obchody). Ať to všichni ve zdraví přežijeme.

• Zboží absolutně neodpovídá obrazku
    • Kvalita velmi špatná

Rozhodne nedoporučuji nakupovat, ceny vůbec neodpovídají kvalitě dodaného zboží. Velké zklamání.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Dobrý den. Budeme rádi, pokud nám upřesníte, v čem neodpovídá foto. Obě mikiny jsem fotil osobně. Reálným fotografiím věnujeme maximální pozornost.

LEGÍNY DORAZILY JINÉ NEŽ BYLY OBJEDNÁNY, NAVÍC BYLA V NICH MALÁ DÍRKA, TEPLÁKY PÁNSKÉ HODNĚ ŽMOLKOVATÍ.

• neumějí změřit velikosti - podvod na zákazníky(jiné velikosti píší,jiné doručují)
    • nereagují na e-mail ani telefon

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Při měření měříme výrobky z každé velikosti. Je možné, že výrobce dodal další výrobky s jinými rozměry nebo se špatně označenou velikostí.
    Reagujeme na všechny telefony i emaily. Rušili jsme pevnou linku +420 558 686 686 z důvodu přestěhování provozovny.
    tel. +420 720 070 070
    [email protected]
    Na webu je online chat, podpora. Pokud nereagujeme hned, odpovíme v pracovní době. Pokud zanecháte kontakt.
    Zboží je možno vyměnit nebo vrátit do 14 dnů od doručení.

• Kvalita zboží

Každá košile ač byla označena velikostně stejně ,byla velikostně rozdílná.

• zboží mi přišlo znehodnoceno - nefunkční zip

vzhledem k tomu ,že jsem obdržel jiné produkty než byly zobrazené na obrázcích e.shopu------ hodnocení je z mé strany negativní.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Předmětem objednávky byla riflová bunda KS1303 a riflové kalhoty RJ510. U obou výrobků máme reálné fotografie a byly dodány výrobky, které si zákazník objednal. Musíme se tedy ohradit proti tvrzení, že byly dodány jiné produkty, než byly zobrazené na obrázcích. Zákazník osobně vrátil výrobky s tvrzením, že je úzký rukáv a kalhoty volné. Peníze byly vráceny. Z naší strany žádné pochybení.

Zboží jsem zaplatila kartou a vybrala si osobní převzetí. E-shop se mi po několika dnech ozval, že zboží už nemají. Čekala bych rychlejší reakci. Už jsem tam chtěla jet ho vyzvednout...

• zboží některé,co chci vůbec nemají

zboží jsem dostal,ale xxl,kterou nosím,jsem neoblékl,jiná velikost,některé zboží ani nejde objednat,protože to nemají,ztráta času na netu,než vyřizovat procedury výměny,triko jsem daroval kamarádovi,nedoporučuji tento obchod,jsou zde některé pěkné mikiny,ale proč je tam mají nafocené,když požadovanou velikost nemají,chtějí něco prodat,ale zboží nemají,doporučuji změnit vedení

• rychlost, komunikace, ochota
    • na obrázku vypadá zboží jinak, než ve skutečnosti

Přiložená tabulka velikostí neodpovídá skutečným mírám zboží.
    Pokud nebudou skutečné míry přeměřeny - nekupovat!

• Rychlá komunikace,bezproblémové vrácení peněz.
    • Mnou pořízené zboží ,původem z Číny, bylo na tak špatné kvalitativní úrovní, s jakou jsem se zatím z žádného e-shopu , ještě nesetkal.

Špatná kvalita zpracování zboží-původ Čína.

Na fotografiích je zboží krásně nafoceno. Po objednání se dozvíte, že musíte čekat cca 7 dní na doručení. To tak nějak vydržíte. Po přijetí hledáte krásné zboží z fotografií, ale máte doma v rozbaleném balíku podobný artikl s pochybnou značkou a zvláštní kvality. Avizovaná velikost je o cca 1 až 2 čísla menší. Jestli je zájmem prodejce vydělat za každou cenu a ve všech případech, tak mohu říct,že se to ne vždy povede. Nemůžu nyní tento obchod doporučit, pokud by bylo k zatržení neutrálně doporučuji, tak bych hodnotil neutrálně.

Reakce obchodu DG-SHOP.CZ

Zákazník objednávku po objednání zrušil. Nedošlo k odeslání zboží a nelze tedy posuzovat ani velikost, kvalitu, značku, ani dodání /výrobek je skladem ihned k odeslání/. Můžeme se shodnout akorát v tom, že je výrobek hezky nafocený. Zákazník si zřejmě objednal zboží na více eshopech a hodnotí tak náš eshop, kde objednávka byla zrušena.