• pouzivaji moderni a levne zpusoby dorucovani objednavek

• Velký výběr
    • rychlé jednání
    • Vyšší ceny
    • bublinová folie ,která měla chránit zdroj byla v krabici položena pouze nahoře na zdroji !!!!!!

Bezproblémový nákup

Nabíječka je super, ale nadchla mne obsluha e-shopu. V pátek jsem objednala v pondělí jsem vyzvedla. Nadšení děkuji Lída

• Podle popisu, rychlé poslání,platba předem.

nemám negativní.

• Vše ve vynikající rychlosti vyřízeno

• Rychlé doručení, vše bez problému

• Nefunguje

Udělal.jsem objednávku, na webu se zobrazila zpráva. Děkujeme za objednávku, objednávka byla úspěšně přijata. Od té doby nic. Žádné info na e-mail, žádný kontakt.

Reakce obchodu Dexhal.cz

velmi nás mrzí vaše zkušenost. Prosím podívejte se do složky SPAM. Určitě naleznete veškeré chybějící maily. Potvrzení o objednávce odesíláme okamžitě po dokončení objednávku, rovněž veškeré změny a potvrzení o odeslání objednávky spolu se sledovacím kódem ke každé zásilce.

Konkrétně u vaší objednávky, jste zakoupil produkt v množství, které nebylo skladem a vaše objednávka čeká na naskladnění chybějícího kusu položky. Tato informace vám byla rovněž zaslána mailem.

Pokud se stane, že mail nemůžete dohledat rádi vám pomůžeme. Zastihnete nás na livechatu, telefonu a emailu. Rádi vám pomůžeme.

• Komunikace i v mimopracovní době.
    • Rychlost expedice - večer objednáno, ráno odesláno...

Bz problémů , vše dorazilo v termínu , ok

Rychlost a perfektní zabalení dobrý ceny, prostě vše jak má být.At se daří.

Rychlé doručení zboží, zboží odpovídá popiskům a fotografiím na WEBU, dodáno ve 100% kvalitě a funkčnosti, přehledný WEB, jednoduchost vytvoření objednávky, přijatelné ceny, výborná komunikace, s nákupem v tomto obchodě jsem spokojený.

Rychlý, solidní obchod.

• bezproblémový nákup, včasné doručení

• Rychlé zaslání. Dobré ceny.

Rychlé dodání, skvěle baleno.
    Hlavně mne zaujala specializace a přehled v praktičnosti nabízeného sortimentu.
    Zboží funguje jak má a parametry se shodují s uvedenými údaji.

Vše v pořádku. Objednáno, zaplaceno, velmi rychle doručeno. Doporučuji. Děkuji.

• rychlost dodání

Spolehlivý obchod, rychlé vyřízení objednávky, rozumné ceny, zajímavý sortiment.

• Dobré ceny a ochota