• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 2 týdny

Dobry

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 1 měsícem

• Nektery sortiment, ktery nema jinou alternativu

Bezproblemova spoluprace.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 2 měsíci

• Dobrá telefonní komunikace,rychlost dodání objednaných věcí

Vybral jsem si zboží,konzultoval jsem s prodejcem a objednal,druhý den v pořádku dorazilo.Doporučuji,jsem spokojen.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 2 měsíci

Obchod nabízí i progresívní prvky (zesilovače D), které nelze u konkurence vidět.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 3 měsíci

max.spokojenost

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 4 měsíci

Velmi dobrá zkušenost.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 4 měsíci

• Rychlé doručení
    • Typ zboží
  • nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 5 měsíci

vše v pořádku,není co dodat

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 5 měsíci

V e-shopu uváděn neodpovídající počet kusů skladem.

• Neskutečně rychlé dodání
    • dobrá cena
    • trochu nešťastné černé prostředí e-shopu
  • nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 6 měsíci

• sortiment, který jsem jinde nenašel
    • menší problémy s objednávkovým formulářem
  • nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 6 měsíci

Objednávka prijatá 8.1. 2018 . Po dvoch, troch dotazoch , dnes je 22. 1. , 11 pracovných dní a zaplatenú objednávku som stále nedostal.

Reakce obchodu Dexhal.cz

objednávku jste, 8.1. vytvořil s platbou bank. převodem., 18.1. jste se ozval, zda nám přišla platba. Kolega se vám omluvil s tím, že platba přišla, ale kvůli špatně zadanému fromátu VS, nebyla systémem automaticky spojena s vaší objednávkou. Byl jste ujištěn, že bude zásilka v pátek(19.1.) odeslána, což s etaky tak stalo.

Jelikož je adresována na Slovensko, nemůžete čekat že dorazí do 24h od odeslání. Proto nerozumím pročpíšete tuto recenzi již dnes (pondělí 22.1.), když je balík k vám na cestě.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 6 měsíci

• Obchod absolutně nekomunikuje , telefon nikdo nezveda a na e-mail nikdo nereaguje

Reakce obchodu Dexhal.cz

děkujeme za objednávku, ale vašemu hodnocení vůbec nerozumíme.
    Objednávku jste si vytvořil 10.1. 14:41:10 u zboží které je na objednávku do 3 dnů. Již druhý den 11.1. bylo odesláno a dodáno službou DPD další den 12.1. (dle sled. kódu zásilky)

Dal jsem si tu práci a prohledal všechny naše mailové schránky, žádný email jsme od vás nenašel ani od nikoho z vaší firmy. Se zmeškaným hovorem máte pravdu, pravděpodobně jsme se zapomněli zpětně ozvat na zmeškaný hovor. Tímto se vám omlouváme.

Nejsme názoru že, tento komentář je plně objektivní - zboží bylo rychle dodané bez jakýkoliv komplikací.

• e-maily (černý podklad) - nevýhoda v případě potřeby tisku

Přeji hezký Nový rok 2018.
    Děkuji, s pozdravem
    Kopřiva Luboš

Reakce obchodu Dexhal.cz

Děkujem za zpětnou vazbu, použití tmavého podkladu nebylo zrovna štasnou volbou. Vaši připomínku začleníme do budoucích úprav obchodu.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 6 měsíci

• dodávka do druhého dne
    • ve srovnání s konkurencí podstatně vyšší ceny
    • chyběla jakákoliv dokumentace k produktu

Reakce obchodu Dexhal.cz

Děkujeme za objektivní recenzi.

K nedostatečná dokumentace- máme technika, který vám funkčnost produktu rád vysvětlí, či pomůže s výběrem správného produktu i s vazbou na výslednou aplikaci.

• Nákup proběhl bez problémů, objednané zboží přišlo za dva dny .

Dobré ceny, zboží je skladem.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 8 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 8 měsíci

• Nabízí zboží které ještě nebylo ani vyrobeno. A tvrdí že je již na cestě.

Reakce obchodu Dexhal.cz

Ano váše zboží je na objednávku, kde se musíme spoléhat na informace výrobce o době dodání. To že "zboží je na cestě', vám nikdo netvrdil -telefonicky jsme vám sdělili - 'Pravděpodobně je na cestě v balíku, který k nám míří od výrobce' - po upřesnění od výrobce jsme vás informovali, že od výrobce máme aktuální informaci o dočasném výbadku jejich subdodavatele, s tím že zdroje by měl výrobce dodat další týden.

Tyto informace bohužel nejsme schopni ovlivnit ani zaručit, jelikož vychází přímo od výrobce.

• nakoupil v obchodě Dexhal.cz před 8 měsíci

Super cena. Byl jsem spokojen s obchodem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.