S obchodem mám negativní zkušenost:
    Zboží bylo mi bylo doručeno perfektně zabalené, avšak ihned po rozbalení jsem zjistil, že zboží bylo v minulosti zničeno působením vody (jednalo se o elektronický modul, takže šlo o podstatnou vadu). Přitom mělo jít o zcela nové, nepoužité zboží. Vzhledem ke způsobu zabalení si musel být odesílatel již při odesílání dobře vědom, že zboží bylo poškozeno - poškození totiž bylo dobře viditelné pouhým okem.

• Zboží nedorazilo

Bohužel nevím, kde se stal problém, ale kontrolovali jsme znovu všechny emaily a i když jsme objednali na naši adresu (Vyškov), zásilka nám nebyla přes Zásilkovnu doručena. Motala se přes Břeclav po Holubice u Brna až na výdejní místo v Kroměříži, kde byla uložena. Nesmyslně, protože místo uložení je 30 km od místa doručení a výdejní místo Zásilkovny máme 20 metrů od našeho pracoviště. Bohužel zaměstnanec firmy Dexhal nevěděl proč se tak stalo a kde je problém a že zásilku odešlou znovu a správně. Bohužel je to již více jak týden a stále nic. Bohužel nemohu doporučit.

Objednal jsem kabel s vypínačem a čočku k LEDce. Přišel kabel bez vypínače a sada s čočkou neobsahovala vyobrazené šroubky. Takže 50% za snahu :-/

• Nefunguje

Udělal.jsem objednávku, na webu se zobrazila zpráva. Děkujeme za objednávku, objednávka byla úspěšně přijata. Od té doby nic. Žádné info na e-mail, žádný kontakt.

Reakce obchodu Dexhal.cz

velmi nás mrzí vaše zkušenost. Prosím podívejte se do složky SPAM. Určitě naleznete veškeré chybějící maily. Potvrzení o objednávce odesíláme okamžitě po dokončení objednávku, rovněž veškeré změny a potvrzení o odeslání objednávky spolu se sledovacím kódem ke každé zásilce.

Konkrétně u vaší objednávky, jste zakoupil produkt v množství, které nebylo skladem a vaše objednávka čeká na naskladnění chybějícího kusu položky. Tato informace vám byla rovněž zaslána mailem.

Pokud se stane, že mail nemůžete dohledat rádi vám pomůžeme. Zastihnete nás na livechatu, telefonu a emailu. Rádi vám pomůžeme.

Zboží stále ještě nemám.

V nabídce měli balení špiček do kartuší 3+2 zdarma za 8Kč. Objednal jsem 28 balení a poslali 28 špiček. Jestli to tak dělají i s dražším zbožím

• Dexhal potvrdí objenávku ale NIC NEDODÁ!

Reakce obchodu Dexhal.cz

ano potvrzení přijetí objednávky jsme vám poslali, tak jako vždy po vytvoření nové objednávky. Pokud ale kupujete zboží, které není skladem, tak nelze počítat s tím, že vám bude dodáno do 2 dnů od objednání. Pokud na dodání spěcháte nebo potřebujete upřesnit datum dodání je vhodné nás nejprve kontaktovat před psaní negativních recenzí...

• bez jakékoliv zprávy nereaguje na objednávku

Použité a poškozené zboží - nedotlačený kryt, další krytka nedocvaknuta, na šroubku stopy opotřebení... zbytek nebyl dosud odzkoušen...

Reakce obchodu Dexhal.cz

vámi zakoupený elektroměr na DIN lištu prochází ve výrobě výstupní kontrolou, která zahrnuje i test funkčnosti. Vámi popisované opotřebení pravděpodobně vzniklo nehumánním zacházení během této výstupní kontroly... Tento produkt byl nový- v originálním balení od výrobce. Tento elektroměr obsahuje i mimo jiné permanentní paměť, kde si můžete ověřit, že produkt je nový.

Každopádně vám doporučujeme produkt nám vrátit. Bylo by určitě vhodnější nás nejprve kontaktovat, před psaní takové recenze, tak abychom tuto komplikaci mohly vyřešit k vaší spokojenosti.

• nejhorší nákup přes e-shop

• Nabídka zajímavého zboží, některé v jiných domácích eshopech chybí
    • Nabízené zboží neodpovídá popisu, chybí dokumentace

Koupil jsem korekční předzesilovač https://www.dexhal.cz/tranzistorovy-korekcni-hi-fi-stereo-predzesilovac-ne5532_z3515/
    V popisu je uvedeno osazení tranzistory MJE15032G a MJE15033G. Zesilovač je však osazen třemi A940 a jedním C2073, takže se docela bojím připojit napájení. Navíc prodejce nemá absolutně žádnou dokumentaci, což mi u takových polotovarů či modulů přijde jako zásadní nedostatek.

Zboží se tvářil jako skladem, obratem jsem uhradil, po týdnu čekání jsem kontaktoval prodejce, který mi sdělil, že zboží bude k odeslání následující den. Objednávku jsem zrušil, odmítají dále čekat a zboží objednal jinde, do dnešního dne peníze zpět nemám, raději berte na dobírku, pokud vůbec...

Reakce obchodu Dexhal.cz

Zboží bylo skladem a byl pro vás rezervovaný kus. Kontroloval jsem postup a bylo na váš pokyn stažena již z expedice zabalený balík, který čekal na svoz (kolega vás na to upozorňoval). Též jsem kontrolovat transakce a vaše platba byla již vrácena na váš účet. Objednávky expedujeme v časovém pořadí, tak jak jsou vytvořeny. Bohužel vlivem přetížené expedice a nečekaných technický problému vyústilo minulý týden k velké časové prodlevě v expedici. Trochu nás mrzí vaše recenze, vše neproběhlo tak jak by mělo, ale všichni vynaložili maximální úsilí, aby minimalizovaly problémy.

Souhrou špatných okolností byla bohužel expedice minulý týden opožděna. Jednak na bylo naskladněno obrovské množství grafických karet a souhrou technického problému, čerpání dovolené - vyústilo v dočasné přetížení expedice.

Naše podpora se vám snažila situaci vysvětlil a doporučit postup, který by vedl k doručení vaší objednávky druhý den.

• zatím se týden od objednávky nic nepřišlo, ani žádné další informace.

Reakce obchodu Dexhal.cz

Kontroloval jsem vaši objednávku - zakoupil jste napájecí zdroj, který nebyl skladem a u produktu je jasně napsáno skladem do 5 dnů. Proto vám ani objednávka přijít nemohla, jelikož den co jste napsal recenzi je 5. pracovní den od vytvoření objednávky. Pokud by jste si chtěl informaci ověřit/ zjistit stav stačilo se nám ozvat s dotazem na který vám rádi odpovíme.

Hrozná doprava. Zavolal 20m od domu a když se nedovolal tak jel dál, i když jsem byl doma. Karlík

• Zavádějící informace k objednávanému zboží
    • Nekomunikují, neodepisují na maily
    • Po telefonu naslibují a nic nedodrží

Jsou to dementi, kteří ani nedokáží opsat emailovou adresu,
    takže komunikaci posílají někomu jinému, který si nic neobjednal.
    A jsou tak blbí, že na upozornění o špatné adrese ani nezareagují,
    nepoděkují. A pak přijde dotazník od Heuréky ...

Do obchodu se není možné dovolat a co prodejce slíbil,tak nedodržel.
    U zboží chyběl český návod.

V e-shopu uváděn neodpovídající počet kusů skladem.

Objednávka prijatá 8.1. 2018 . Po dvoch, troch dotazoch , dnes je 22. 1. , 11 pracovných dní a zaplatenú objednávku som stále nedostal.

Reakce obchodu Dexhal.cz

objednávku jste, 8.1. vytvořil s platbou bank. převodem., 18.1. jste se ozval, zda nám přišla platba. Kolega se vám omluvil s tím, že platba přišla, ale kvůli špatně zadanému fromátu VS, nebyla systémem automaticky spojena s vaší objednávkou. Byl jste ujištěn, že bude zásilka v pátek(19.1.) odeslána, což s etaky tak stalo.

Jelikož je adresována na Slovensko, nemůžete čekat že dorazí do 24h od odeslání. Proto nerozumím pročpíšete tuto recenzi již dnes (pondělí 22.1.), když je balík k vám na cestě.

• Obchod absolutně nekomunikuje , telefon nikdo nezveda a na e-mail nikdo nereaguje

Reakce obchodu Dexhal.cz

děkujeme za objednávku, ale vašemu hodnocení vůbec nerozumíme.
    Objednávku jste si vytvořil 10.1. 14:41:10 u zboží které je na objednávku do 3 dnů. Již druhý den 11.1. bylo odesláno a dodáno službou DPD další den 12.1. (dle sled. kódu zásilky)

Dal jsem si tu práci a prohledal všechny naše mailové schránky, žádný email jsme od vás nenašel ani od nikoho z vaší firmy. Se zmeškaným hovorem máte pravdu, pravděpodobně jsme se zapomněli zpětně ozvat na zmeškaný hovor. Tímto se vám omlouváme.

Nejsme názoru že, tento komentář je plně objektivní - zboží bylo rychle dodané bez jakýkoliv komplikací.