• Pohoda

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný den.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rychlost dopravy
    • -

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Přišlo mě to pomalu rychleji než jsem to objednal.

• Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásné svátky.

• měl hledaný výrobek

• Přehlednost
    • Velký výběr i náhradních dílů

Druhý den, jsem měl zboží doma. Rychlá komunikace.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Vynikající komunikace, rychlost dodání.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup, přejeme krásný den.

• Přehlednost
    • Dostupnost

Zboží bylo na prodejně do hodiny připraveno. Perfektní rychlost.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

• Byl jsem na pochybách po předchozím hodnocení ,výsledek byl ale vynikající za 1min zodpovězen dotaz přes chat.Tak nechápu jak může někdo 32 dní volat tel. Doporučeno i příslušenství a vše klaplo …

Reakce obchodu Dewalt Centrum

• telefon někdo zvedl po 32 dnech až při 14. zavolání, zboží prý nemají a ani neví kdy ho budou mít.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, vybral jste si zboží, u kterého je na našem e-shopu uvedeno „na dotaz“. Toto zboží je celosvětově nedostupné a předpokládané naskladnění by mělo být ve 47. týdnu. Jak Vám bylo sděleno naším franchisovým kolegou na pobočce v Opavě. Přejeme krásný den.

ochota super

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup, přejeme úspěšný den.

• Zboží není skladem, termín dodání obchod nesdělil.

• je v Brně, tedy v mém dosahu

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup, přejeme krásný slunečný den.

skvělá práce, přišlo přesně to co jsem si objednal

• Dobrá spolupráca, aj poradenstvo

• Dobrá komunikace.
    • Objednáno uhlíky do vrtacího kladiva. V potvrzení objednávky byl napsán 1 uhlík.Po domluvě s paní z eshopu která tvrdila,že uhlíky dodávají po jednom kuse, byla objednávka změněna na dva kusy.Po doručení jsem zjistil že přišli dvě sady. Tedy 4 uhlíky.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

prověřili jsme uhlíky s označením 597508-00 a zjistili jsme, že výrobce má chybu ve výkresové dokumentaci, kterou jsme převzali. Všude je uveden 1 ks a přitom zasílá páry. Omlouváme se za komplikace.

• Super obchod

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrá komunikace, rychle odobní vyzvednutí, i když zboží bylo na obj, vyřízeno do týdne.?

Reakce obchodu Dewalt Centrum

• Náhradní díl byl k vyzvednutí již druhý den