rychlost

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme hezký den.

• Spolehlivost

Baterie dorazily a funguji.

• Výběr ,rychlost doruceni

• Vše proběhlo rychle.

Rychlost dodání.

• Domlouvá

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný a klidný den.

Rychlost a kvalita

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme hezký víkend.

super komunikace, a rychlé dodání chybějící součástky

• příjemné jednání
    • horší možnost parkování při osobním odběru

• Komunikace obchodu
    • Ochota řešit problém s doručením a nabídka kompenzace
    • Nízké ceny náhradních dílů

Reakce obchodu Dewalt Centrum

• Měli to, co jinde ne a za slušnou cenu.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme úspěšný den.

• Všechno na black and decker, dewalt atd. I maličkosti.

Doporučuji!

Vše v pořádku, doporučuji

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný den.