Přehlednost nákupu, dobrá cena a rychlost odeslání zboží.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný pohodový den.

• Vše rychle vyřízeno a dodáno.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme hezký den.

Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný den.

• Nemožnost platby převodem.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme pohodový den. V našem eshopu je možnost dobírky, platby kartou a osobní odběr.

• rychlost dorucenia

• Super jednání
    • Hezky zabaleno
    • Nabídka obchodu

Vše super! :)

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný pohodový, slunečný den.

• široký výběr jejich značky, různé varianty počtů a kapacit baterií
    • zajímavé ceny

všeobecná spokojenost

Reakce obchodu Dewalt Centrum

S obchodem jsem byla maximálně spokojená, součástka mi přišla do 24 hod., určitě super. Poštovné bylo vyšší než cena součástky, a tak si kladu otázku, proč takto snadno dostupná součástka není dostupná ve specializovaných obchodech v 70-ti tisícovém městě.

Rychlost dodání

nic,moc,zbozi,stale,nenam

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží bylo na objednávku z Anglie. Ihned po obdržení Vám bylo odesláno.

Všetko bolo OK.

Kdyby takhle fungovali všechny obchody, to by byla radost nakupovat! Naprosto bleskurychlé expedování zásilky i její doručení! Super obchod!

• Super cena,Rychlé doručení

no problemo vse OK

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme úspěšný den.

Zboží objednáno přes net, došlo brzy, bez problémů, spokojenost s cenou.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás, přejeme krásný slunečný den.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Reakce obchodu Dewalt Centrum

• Možnost zaparkování, rychlá a příjemná obsluha.

• Pohoda