• the eshop contacted me when it was needed, instead of cancelling the order. I’m really appreciate it!

I really appreciate when people that are working in eshops are thinking. When there was an issue, the lady from their side contacted me and offered me a solution path.

I really appreciate that. Instead of cancelling my order. Thanks a lot.

Reakce obchodu detskyraj.cz

Thanks for the kind words! We always try to proactively reach out to customers and we are always happy to hear words of appreciation.
    Dětský ráj

• Rychlost vyřízení

Moc děkujeme!

• S tovarom aj obchodom som velmi spokojna

Reakce obchodu detskyraj.cz

Děkujeme a těšíme se na další objednávku :)

• Velký výběr zboží na stránkách
    • Milá telefonická komunikace
    • Málo zboží "skladem", a to, co je "dostupné do týdne" není naskladněno ani po 14 dnech od zaplacení objednávky - bez vysvětlení/proaktivity pro zvýšení spokojenosti rozmrzelého zákazníka. Na opakující se dotazy, kdy bude zboží expedováno, pouze opakující se odpověď "až bude odesláno, budete informováni".
    • Jen pro trpělivé
    • Nekomfortní vyhledávání na obsáhlých stránkách (absence řazení)

Zatím jsem zboží neobdržela (objednáno a uhrazeno 08/01, takže prozatím převažuje nespokojenost, zvlášt z neurčitých odpovědí obchodu v rámci e-mailové komunikace. Telefonická komunikace oproti tomu velice přátelská, avšak bez vysvětlení, jaký je tedy status objednávky. Rozhodně není pro ty, co jsou zvyklí v dnešní době na převažující standard "dnes objednáš, do dvou dnů máš doma".

Reakce obchodu detskyraj.cz

Dobrý den, omlouváme se za prodlevu s vyskladněním. Vaše zboží skutečně je charakteru "do dvou dnů mít doma". Je to také obvykle náš standard, což bychom rádi předvedli na příští objednávce, pokud bychom dostali druhou šanci. Rádi na ni individuálně poskytneme dopravu zdarma.

• Dobrý ceny

• Skvelé ceny, super ochota a komunikace
    • všem jen a jen doporučuji

Jen mohli autosedačku do krabice zabalit, vzali asi z obchodu a dali do krabice…., mohla se ušpinit apod.

Mléko přišlo déle. Urgovala jsem. Příbor ještě pak, ale na ten jsme nespěchali. Jinak ok.

• Široký sortiment produktů a dobré ceny.
    • Velmi pomalé doručení.
    • Doručen nekompletní produkt.

Objednal jsem kočárek a ochranný madlo. Když neodeslali objednávku několik dní, kontaktoval jsem je a napsali mi, že nemají ochranné madlo skladem a nabídli mi, že mi pošlou otevřené z obchodu. Souhlasil jsem. Po dalších pár dnech jsem obdržel ochranné madlo bez příslušenství :(.

• Dlouhá doba dodání

Čekala jsem déle jak týden, zboží jsem potřebovala do týdne. Nedorazilo ani po týdnu od objednání. Koupím jinde.

Zboží, které váš obchod nabízel jsem objednala 25.10. a zaplatila 26.10.
    Oceňuji sdělení, že platba k vám dorazila. Zboží ke mně zatím ne a nemám ani avizo od dopravce, kdy bude dodáno.

• rychlost dodání
    • Výběr zboží

• Přijatelné ceny
    • Delší dodací lhůta 5 dní

• Automatické zpravy místo komunikace

Vše se tvářilo jako skladem, posleze ale nebylo. Kvůli položce za 50kc mi zdržovali objednávku téměř 2 tydny. Nikdo lidsky nenapsal, pouze automatické zpravy. Po mé zprávě o storno čekající položky, někdo odepsal a objednávka dorazila. Čekala bych více pro zákaznický přístup.

• Čekala jsem více než měsíc a nic nedorazilo. Když jsem se rozhodla objednávku zrušit, zboží stále nebylo skladem… To není normální!
    Moje dcerka začala běhat dokud jsme čekali…

• Komunikace, cena, kvalita

• Super

Họ đã gửi hàng sắp hết hạn cho tôi.với 8 hộp sữa hạn 8/2023.tôi sẽ phải vứt chúng đi

S obchodem jsem velice spokojená a nemám žádné výhrady.

• Velký výběr
    • Skvělé ceny