Paní byla velice milá, vstřícná a ochotná a dodání proběhlo v řadu pár dní, takže fofr!

Kvalitne usite detske hasicske monterky, jedina nevyhoda je delsi dodaci lhuta, cca 3 tydny. Ale s kvalitou jsem spokojena.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Po několika urgencích mně bylo zboží dnes doručeno. Objednala jsem 17.9. Je pravda, že paní neraguje na telefon ani na chat na jejím webu, ale na maily mně jednou odpověděla. Po přečtení recenzí jsem se bála jestli mně zboží bude vůbec doručeno a v jakém stavu. Musím říct, že jsem mile překvapená. Krásná práce, kvalitní materiál. Moc děkuji

• Pekný tovar.

Obchod obratem zaslal, ale doručovací služba není s to to doručit

Objednáno minulý měsíc,objednávka potvrzena ,ale zboží stále nemám

Reakce obchodu Dětské montérky Gabunka

Omlouvám se za pozdní komunikaci a delší dodací lhůtu, v době dovolených a vánoc jsou dodací lhůty delší, vše uvedeno i v obchodních podmínkách. Děkuji za pochopení.

• bezvadná komunikace a velká ochota

Velikost sedí bezvadně, velký výběr, rychlé dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a věříme, že se na nás opět s důvěrou obrátíte.

výborná komunikace

Vážený zákazníku,

Nádherné montérky pro dítě, precisně ušité, včas dodané.

Vážený zákazníku,

Jednání a dodání bylo rychlé a zboží je krásné.

• Perfektní služba

Nadmíru spokojena

Vážený zákazníku,

Prvotnú komunikáciu obchodu pred objednaním tovaru hodnotím na 1*, tovar mi dorazil presne podľa zadanej objednávky a v požadovanej kvalite. Za mňa maximálna spokojnosť...

Vážený zákazníku,

• Ochota a ústretovosť p. majitelky

Vážený zákazníku,

Cenove vyssi, ale naprosta spokojenost. Ocicka jenom svitily, samozrejme, radosti

Vážený zákazníku,

Vše bylo dodáno dle mého přání, za což mnohokrát děkuji. Vnouček a jeho rodiče budou z dárku nadšení.

Vážený zákazníku,

• Kvalitni zpracovani, rychle dodani, vstricny pristup
    • Neprehlednost e-shopu, zastarale stranky

Vážený zákazníku,

• hasičská souprava šitá na míru podle mého přání
    • nádherně ušitá
    • příjemný materiál
    • je třeba počítat s delší dodací lhůtou, ale to mohlo být už způsobeno i blížícími se vánočními svátky

Vážený zákazníku,

• Bol to môj prvý nákup a som veľmi spokojná.

Vážený zákazníku,

Super komunikace zboží přišlo v pořádku s výrobkem jsem nadmíru spokojená.

Vážený zákazníku,

• Skvělá komunikace a ochota.