Kontaktujem pani mailom aj telefonicky a zatiaľ bez reakcie a žiaľ bez tovaru. Objednávku som zaplatila vopred. Sklamanie. Nikdy viac.

Bohužel velké zklamání pro mé dítě, z celkové objednávky paní poslala pouze hasičskou bundu, ale bunda je obrovská, vůbec neodpovídá rozměrům, které má paní uvedeny. Má mít obvod 102, ale má ho 112 cm. Navíc jsem paní žádala, aby měl jenom 96 cm, že kluk je drobný. Tuto možnost také nabízí.

• Objednávka že 2.12.2023 nebyla doručena (20.12.), prY až po Novém roce. Měl to být dárek pod Objednávka. A u objednávky neby termín třeba 6-8 týdnů. Za mě velké zklamání

Nedoporučuji

Paní nekomunikuje, nemám ani zboží ani peníze.

• Montérky objednaný před 16 dni a zatím stále nic. Očekávala bych alespoň email s omluvou za zpoždění a termín dodání. Objednavali jsme jako dárek a zřejmě nedorazí včas :(

Paní byla velice milá, vstřícná a ochotná a dodání proběhlo v řadu pár dní, takže fofr!

Kvalitne usite detske hasicske monterky, jedina nevyhoda je delsi dodaci lhuta, cca 3 tydny. Ale s kvalitou jsem spokojena.

Pani nekomunikuje, nedvíha telefón. Objednal som pred troma týždňami záchranárske detské montérky, zaplatené dopredu aj za urýchlene dodanie už ubeho tri týždne a žiadna odozva, uvažujem že to nahlasim na políciu

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Po několika urgencích mně bylo zboží dnes doručeno. Objednala jsem 17.9. Je pravda, že paní neraguje na telefon ani na chat na jejím webu, ale na maily mně jednou odpověděla. Po přečtení recenzí jsem se bála jestli mně zboží bude vůbec doručeno a v jakém stavu. Musím říct, že jsem mile překvapená. Krásná práce, kvalitní materiál. Moc děkuji

Objednávka udělána kole 11.srpna.zaplaceno expresní dodání do 5dnů a samozrejmě zaplacena celková faktura na zboží v hodnotě cca 3000kč obratem. Je to už měsíc,nemám zboží a paní nereaguje ani na telefonáty,ani na emaily! Hlavně,že mi přišel email,jak jsem spokojen s dodaným zbožím:--)) a s obchodem celkově.Docela drzost!!! Škoda,že jsem si recenze na GÁBUNKU přečetl POZDĚ.

• Nekomunikuje
    • Zbozi prislo pozde i po predesle domluve

• 17.6. Jsem objednal dceři za 1. vysvědčení dětské PSII i s dodáním do 5 dnů, moc si je přála. Paní komunikovala jen u platby, poslal jsem i potvrzení o převodu. Od té doby nekomunikuje ani emailem, ani nezvedá telefon. Bohužel dcera nic nedostala a neměl jsem už ani peníze na jiný dárek..... do teď nemám ani peníze ani objednávku. Budu řešit s policií jako podvodné jednání.

Nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu Dětské montérky Gabunka

Dobrý den, zboží bylo odesláno před svátky.

• Obchod nereaguje na e-maily ani nezvedá telefon.

• Nulová komunikace

3 týdny a objednávka nedorazila, po 2 týdnech kdy paní nereagovala na zprávy napsala, že měli covid a montérky zašle do týdne, týden opět uběhl montérky nikde .. Montérky ne LEVNÉ a takové jednání .. Nedoporučuji

Reakce obchodu Dětské montérky Gabunka

Dobrý den, zboží již bylo odesláno, omlouvám se za zpoždění.

• Pekný tovar.

Po měsíci po objednání zboží dosud nemáme a asi a ani není na cestě. Na emaily nikdo neodpovídá, telefon nikdo nebere.
    Chuť podpořit malou českou firmu se nám asi nevyplatila. Vánoční dárek, který měl být speciálním překvapením se nekoná. Velké zklamání.
    Chápu, že před vánoci může být více zakázek. Ale považovala bych za slušnost informovat zákazníka o delší dodací lhůtě či nemožnosti dodat do vánoc.

Reakce obchodu Dětské montérky Gabunka

Bohužel před Vánocemi je hodně objednávek, proto je lepší objednávat dříve. U objednávek přijatých v listopadu už nemůžu zaručit dodání do Vánoc. Vše je uvedeno v obchodních podmínkách. Děkuji za pochopení.

• Paní vůbec nekomunikuje, zboží jsem
    • Paní vůbec nekomunikuje
    • Zboží jsem musela objednat jinde

Reakce obchodu Dětské montérky Gabunka

Zboží objednáno 11.10. s expresním dodáním do 3 dní! Faktura na mail přišla obratem a byla obratem uhrazena. Od té doby paní na maily paní nereagovala, telefon nezvedá. Zboží dorazilo 1.12. Příplatek za expresní dodání mi údajně paní vrátí na účet, tak jsem zvědavá. Byla jsem velice překvapená že zboží vůbec dorazilo. Nechápu jak takový člověk může podnikat??!! Vybírat od lidí peníze a zboží nedodat nebo dodat za dva měsíce ?? Nechápu .... Takže nikdy více!

Reakce obchodu Dětské montérky Gabunka

Zboží nemám skladem, vše se šije na zakázku. Před Vánocemi nestíhám posílat do 14 dnů, dodací lhůta je bohužel delší. Vše je uvedeno v obchodních podmínkách. Vaše zboží bylo odesláno a doručeno do Vánoc a expresní příplatek zaslán zpět.

Obchod obratem zaslal, ale doručovací služba není s to to doručit