• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 3 týdny

• Velmi dobra komunikace, vstricny pristup
  • nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 2 týdny

Zbozi stale nedorazilo.

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 1 měsícem

• super komunikace s obchodem, velmi ochotny pristup
    • rychla reakce - zbozi odislo velmi rychlo po mojej objednavke
    • ochota pri vymene zbozi z duvodu objednani nespravne velikosti z mojej strany - hned poslali mensie cislo bez dojednavania ci nutnosti doplacat postovne - pre mna mile prekvapenie
    • dokazali mi dobre poradit po telefone co vybrat
    • boli ochotni dokonca usit sveter so softshellom vo farbe ktory na normalne nete neponukali /mne na mieru/ - je moc hezky
    • mensie gate po vymene mali zaseklu snurku na stahovani a nedalo sa s nou hybat (zrejme chyba pri vyrobe) - musela som odparat cast gati, snurku uvolnit a pak znovu zasit - cca 20 minut moji rucni prace navyse
  • nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 3 týdny

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 4 týdny

• vstřícné a rychlé jednání, kvalitní materiály i provedení

Potřebovala jsem zboží rychle, protože jsme odjížděli na hory. V e-shopu reagovali okamžitě a velmi vstřícně, zboží jsem měla hned druhý den. Paráda!

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 1 měsícem

Obchod je super, pokud člověk zná velikosti na základě předchozích zkušeností, tak je nejlevnější objednávat přímo z obchodu.

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 1 měsícem

• Když jsem měla specifické požadavky, vždy mě vyhověli.
  • nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 1 měsícem

• Prehledny vyber na strankach, rychle dodani

Urcite doporucuji obchod

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 2 měsíci

• kvalitní materiály
    • perfektní ušití
    • výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 2 měsíci

Maximální spokojenost, rychle dodání skvělý materiál

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 3 měsíci

• krasne obleceni a doplnky
    • kvalita
    • ceske vyrobky

byla jsem moc spokojena, urcite objednam i v budoucnu, spolehlivy obchod

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 3 měsíci

Obchod mně a moji sestře již několik let plní snad každé naše přání. Často nakupuji na poslední chvíli, syn a neteř jsou drobnější, tak někdy požádáme o úpravu standardní velikosti, před lety, kdyz nabízeli šedé softshellove vesty s černým lemem, obšili na přání reflexnim lemem, dokonce ušili kalhoty mně, mamince a tetě. Snad nevadí, ze zveřejním, ale chci vyjádřit a detailně popsat spokojenost a přístup pani Tryznove a jejího týmu!

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 4 měsíci

• Kalhoty celkem dlouho vydrží.
  • nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 5 měsíci

• Krásné zboží, vypadá tak, jako na webu.
  • nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 5 měsíci

Velice rychle dodano, kvalitni zbozi a presne na miru. naprosto spokojen

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 5 měsíci

• super, doporučuji, bez problému

klobouček je krásný, pěkně ušitý, hezky sedí, určitě budu objednávat znovu! A taky skvělá cena

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 5 měsíci

Zboží přišlo rychle, bohužel jedna čepička přišla jiná, ale po velmi vstřícné domluvě mi byla ihned zaslána správná a jiný typ ponechán jako dárek. Kvalitní zpracování oblečení, čepičky krásně sedí.

• Kvalita a kominkativnost

Se zbožím obchodu mám výborné zkušenosti. Navíc jsem se přesvědčila, že patří, k těm, kteří komunikují a hledají řešení. Jsem velice spokojená a rozhodně budu dále nakupovat.

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 6 měsíci

vše na jedničku

• nakoupil v obchodě detske-obleceni-fantom.cz před 7 měsíci

• Hezké zboží, dobré ceny
    • Nehezké chování k zákazníkům :-(

V březnu jsem dcerce objednala ve firmě Fantom kalhoty a trička. Bohužel kalhoty, které dorazily, dceři neseděly, byly příliš široké. 29.3. jsem je zaslala zpět spolu s odstoupením od smlouvy (vzor z časopisu dTest) a dodnes (7.5.) nemám vrácené peníze na účtě. Na konci dubna, tj. po měsíci jsem peníze urgovala a bylo mi napsáno, že mám vyplnit jejich formulář pro odstoupení od smlouvy. Odstoupení od smlouvy tam již však více než měsíc mají. Peníze mi tedy zadržují neprávem. Zboží mají sice hezké, ale komunikace s obchodem (paní Trýznová) hrozná, nemohu nikomu doporučit. Věci si příště objednám jinde :-(