zbozi bylo dodano vcas a bez problemu

nevim jestli za to muže obchod ale zboží dorazilo odřené desky a prasklé.obal byl neporušen a nepomačkán tak si myslim že přepravou se to nestalo ale stalo se to tím kdo to balil.

první objednávka a spokojenost

Horší výrobek jsem snad nikdy neviděla. Nechápu jak někdo může takový nekvalitní výrobek vůbec nabízet!!! A já jsem byla tak hloupá a koupila ho, jsem velice zklamaná a naštvaná i sama na sebe, že jsem uvěřila, že je výrobek kvalitní. Velikánská NESPOKOJENOST!!!! Už nikdy více.

• Dobrá komunikace.
    • Zboží jsme bohužel museli reklamovat. Reklamace byla rychle vyřízena dle našich požadavků.

• OK

• Komoda bíly lesk není vůbec bíly lesk
    • Komoda je pouze bílá

• Rychlé dodání zboží

• Německá NE-kvalita ???

Dobrý den, tak neuvěřitelně ,, fušérsky" odvedenou práci jsem ještě neviděl. Od šuplíku ihned při rozbalování odpadla dvířka - přidělané 2 x neúplná sponka a lepidlo pouze na jedné straně. Zásuvka větší než otvor. Kolečka nefunkční. Ty dřevěné dorazy také větší než otvor. Vše jsem si opravil a předělal, ale nechápu takový výrobek za tyto peníze. Bydlíme ve Vimperku, jezdím do Bavorska několikrát měsíčně , takže jsem čekal německou kvalitu. Vy asi nejste Němci, že? Napíši recenzi na Vaši firmu, je to ostuda. Příjemný den, Vetyška

Reakce obchodu deseo24.cz

Vážený pane Vetyško,

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se omlouváme za komplikace se zakoupeným zbožím.
    Jelikož jsme o problému nebyli nijak informováni (neevidujeme žádný e-mail či telefonní kontakt), neměli jsme možnost nabídnout nějaké řešení.

• Zboží jsem obdržela brzy po objednávce a byla jsem velice spokojena, zboží bylo přesně podle mých představ.

Se zbožím i objednanou dodávkou jsem velice spokojena.

Vstřícné jednání.

• Obchod doporučujeme . Koupili jsme kompostér na žížalky/ červy/ a jsme velmi spokojeni .
    • Kompostér nás velmi mile překvapil , je moc šikovný a praktický .
    • Komunikace , doprava i zboží je na jedničku .

• Zboží je jen náhražka toho co jsem si objednal. Mělo to být z kovaného železa a je to pouhá napodobenina z plechu. Za 3500 Kč. Že se nestydíte podvádět lidí.

Skříňka došla v pořádku, je krásná, jsem spokojená

• co bylo v reklamě je splněno

• nákup z domova

Vše OK

• Rychlé dodání zboží v pořádku perfektně zabaleno. Stejné jak na stránkách. Není na co si stěžovat. Jenom toho pána co je vyobrazen v návodu nedodali ale zvládli jsme to poskládat.
    • Žádné

• dobrá cena
    • trochu pozdější doručení, ale asi je to daň za předvánoční nákup

dobrá komunikace s obchodem