schody pro zvířata výška 63 cm* -Je to nádherný praktický výrobek který je možný smontovat za chvilku. Je krásně pevný a určitě by udržel i člověka. Ani na přenos do jiné místnosti není těžký. Každá čalouněná deska má v sobě několik otvorů na speciální šrouby aby si člověk mohl sám určit jak dokončit montáž. Patří mezi nejpromyšlenější výrobky které jsem v poslední době viděla. Dokonce mě nadchly tak že se s dodavatelem - výrobcem budu snažit spojit i telefonem jestli by mě nemohl poslat ještě jeden pár šroubovacích sloupků v délce 90 nebo 100 cm - i na ty tam nechali na šroubovací desce místo. Zkrátka mysleli na všechno.* Moc děkuji

Reklamace jednoho z košíčků byla obchodem vyřešena k naší spokojenosti.
    Můžeme tedy doporučit.

• Skvělá cena
    • Žádná komplikace

• Široký sortiment zboží
    • Celkově rozumné ceny
    • Dodržen termín dodání

Nakoupil jsem zde poprvé a vše proběhlo v pořádku.

• Dobré ceny, rychlé dodání

• Balíček byl rychle odeslán
    • Perfektně a bezpečné zabalen

i přes komplikace s doručením správného zboží musím přiznat, že komunikace ze strany obchodu výborná. Zboží moc hezké

• Rychlost, kvalita

Dobrá komunikace

• Zboží přišlo v měkké krabici, absolutně nijak zpevněné s tenkými kousky polystyrenu. Balík přišel rozbitý, deska byla zlomená. Do teď jsem neobdržela fakturu, tudíž nemůžu dořešit reklamaci. Moc jsem se na bar těšila a budu ho shánět znovu, ale už nikdy více z tohoto obchodu, protože mě štve, že nemám ani peníze, ani pult, ani fakturu. Obrovské zklamání.
    • Navíc dorazilo zboží později než mělo.

• židle přišla v pořádku,vypadá dobře

• bez problémů

• Firma nabízí výrobek - truhlu z dubového masivu a dubový byl pouze rám, zbytek lamino a navíc poškozené nalepené hrany. Za 5 tisíc by mohlo být ještě víko dubové.

Dodávka rychlá, ale kvalita výrobku neodpovídala ani popisu ani ceně.

Rychlé jednání a vyřízení objednávky.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Zboží odpovídalo popisu i fotografii.

Objednala jsem si noční stolek z masivu a myslela si, že to bude kvalitní výrobek. Stolek je provrtaný na místech, kde není potřeba, horní deska je neopracovaná, je složena z více desek, které do sebe nezapadají. Jelikož mi to už manžel sestavil, tak to asi nejde vrátit do 14 dnů dle zákona a reklamovat by bylo na dlouho. Mimo jiné proč platit poštovné, když to moje chyba není.

• rychlé operativní vyřízení objednávky

Ze židlí jsem měla radost, ale vydrželo mi to pouze pár dní. Užívám je necelý týden a už mají známky opotřebení, šokovalo mě to, židle dobré tak na koukání, ale sedět se na nich nesmí, teda pokud je nechcete během chvíle odepsat. Velmi nekvalitní materiál a opravdu nedoporučuji. Ještě chci dodat, že jsme je užívali úplně běžně a nijak výrazně je nezatěžovali. Velmi přemýšlím o reklamaci.

• Nic mne nenapadá

• Velmi dobrá komunikace s obchodem, veliká spokojenost, ochota ze strany obchodu