nespokojenost

Vážená paní Millerová,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Jelikož jsme od Vás neobdrželi žádnou zprávu o problému se zbožím, neměli jsme možnost jakkoliv reagovat a problém vyřešit, např. výměnou či vrácením zboží.

Hezký den,
    tým obchodu deseo24.cz

• Rychlé doručení.
    • Nekvalitní zboží, špatně předvrtané dírky.

Objednal jsem si postel 100 x 200 cm dorazila v kartonu 120 x 20 x 25 cm. Smontuj si sám. Za 4 hodiny hotovo. Jen mě praskli dvě prkýnka a když jsem si konečně na ppostel sedl prasklo třetí. Myslím že ráno budu spát na zemi.

Zboží dorazilo, balík byl neporušen ale obě podkladové desky stolku ( ty největší - nejdelší) byly prasklé.

• Zboží přišlo v měkké krabici, absolutně nijak zpevněné s tenkými kousky polystyrenu. Balík přišel rozbitý, deska byla zlomená. Do teď jsem neobdržela fakturu, tudíž nemůžu dořešit reklamaci. Moc jsem se na bar těšila a budu ho shánět znovu, ale už nikdy více z tohoto obchodu, protože mě štve, že nemám ani peníze, ani pult, ani fakturu. Obrovské zklamání.
    • Navíc dorazilo zboží později než mělo.

• Firma nabízí výrobek - truhlu z dubového masivu a dubový byl pouze rám, zbytek lamino a navíc poškozené nalepené hrany. Za 5 tisíc by mohlo být ještě víko dubové.

Dodávka rychlá, ale kvalita výrobku neodpovídala ani popisu ani ceně.

Objednala jsem si noční stolek z masivu a myslela si, že to bude kvalitní výrobek. Stolek je provrtaný na místech, kde není potřeba, horní deska je neopracovaná, je složena z více desek, které do sebe nezapadají. Jelikož mi to už manžel sestavil, tak to asi nejde vrátit do 14 dnů dle zákona a reklamovat by bylo na dlouho. Mimo jiné proč platit poštovné, když to moje chyba není.

Ze židlí jsem měla radost, ale vydrželo mi to pouze pár dní. Užívám je necelý týden a už mají známky opotřebení, šokovalo mě to, židle dobré tak na koukání, ale sedět se na nich nesmí, teda pokud je nechcete během chvíle odepsat. Velmi nekvalitní materiál a opravdu nedoporučuji. Ještě chci dodat, že jsme je užívali úplně běžně a nijak výrazně je nezatěžovali. Velmi přemýšlím o reklamaci.

Nedoporučuji kupovat přes tento obchod rozkládací postel v hodnotě 3999 Kč sedě barvy . Zboží je nekvalitní po stránce zpracování . Nic horšího jsem nikdy nekoupil .

• Uchycení šroubů na jiných místech než je v návodu na sestavení musím vrtat do koženky

Jeden stolek byl značně poškozený. U mě velké zklamání. Těšila jsem se na zboží. Starost s reklamací. Ovšem paní se kterou jsem to řešila byla velmi ochotná, za což ji velmi děkuji.

nevim jestli za to muže obchod ale zboží dorazilo odřené desky a prasklé.obal byl neporušen a nepomačkán tak si myslim že přepravou se to nestalo ale stalo se to tím kdo to balil.

Horší výrobek jsem snad nikdy neviděla. Nechápu jak někdo může takový nekvalitní výrobek vůbec nabízet!!! A já jsem byla tak hloupá a koupila ho, jsem velice zklamaná a naštvaná i sama na sebe, že jsem uvěřila, že je výrobek kvalitní. Velikánská NESPOKOJENOST!!!! Už nikdy více.

• Komoda bíly lesk není vůbec bíly lesk
    • Komoda je pouze bílá

• Německá NE-kvalita ???

Dobrý den, tak neuvěřitelně ,, fušérsky" odvedenou práci jsem ještě neviděl. Od šuplíku ihned při rozbalování odpadla dvířka - přidělané 2 x neúplná sponka a lepidlo pouze na jedné straně. Zásuvka větší než otvor. Kolečka nefunkční. Ty dřevěné dorazy také větší než otvor. Vše jsem si opravil a předělal, ale nechápu takový výrobek za tyto peníze. Bydlíme ve Vimperku, jezdím do Bavorska několikrát měsíčně , takže jsem čekal německou kvalitu. Vy asi nejste Němci, že? Napíši recenzi na Vaši firmu, je to ostuda. Příjemný den, Vetyška

Vážený pane Vetyško,

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se omlouváme za komplikace se zakoupeným zbožím.
    Jelikož jsme o problému nebyli nijak informováni (neevidujeme žádný e-mail či telefonní kontakt), neměli jsme možnost nabídnout nějaké řešení.

• Zboží je jen náhražka toho co jsem si objednal. Mělo to být z kovaného železa a je to pouhá napodobenina z plechu. Za 3500 Kč. Že se nestydíte podvádět lidí.

• Absolutně nikdo nekomunikuje! Danou věc jsem zaplatil ale zboží nedorazilo!!!!
    • Zboží nedorazilo,telefon nikdo nebere,

Absolutně nikdo nekomunikuje! Danou věc jsem zaplatil ale zboží nedorazilo!!!
    Celé to už zavání podvodem!!!! Pokud zboží nedorazilo tento týden, podám ha tuto společnost trestní oznámení!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží je pro Vás připraveno k odeslání, ale z Vaší strany platba nedorazila. Doporučujeme překontrolovat Vámi zadaný platební příkaz. Žádný email z Vaší strany též neevidujeme. Telefonicky nás můžete kontaktovat pouze v pracovní dny (po-pá) v době od 9 do 16 hodin. Hezký den.

• Poškozené zboží

Na několika místech oprýskaná barva, zboží druhé jakosti...

• Zboží přišlo rozbité.

Bok taburetu je proražený. Při převzetí poškozený obal. Ale nevypadalo to, že by výrobek byl tak poškozen. Látka na matracich pomačkana, jak byly matrace vakuově stlačené. Rohy matrací dosud nemají správný tvar. Jsem velmi nespokojená.