Nechápu poplatek při platbě na dobírku!

Reakce obchodu Delimano

při objednávce na dobírku se platí příplatek, protože se jedná o rizikovou objednávku s možností nepřijetí zásilky, jelikož není zaplacena předem.

Při nakupování v e-shopech je platba za dobírku zcela běžná.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

Ačkoliv na infolince bylo sděleno že výrobek v dané barvě je , tak po týdnu čekání jsem se dozvěděla ze bude naskladněno až za 4 měsíce . Peníze byly vráceny obratem po zrušení objednávky . Kontaktovat prodejnu jsem musela sama .

• Změna barvy a 10 dní ještě nemám stále zboží, to asi jsrm mohla počkat i na barvu!!!!

• Dodrží dohodnuté podmínky

Dobrý den Járo,

recenze zákazníků je pro nás velice důležitá, proto nás Vaše hodnocení velmi těší.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

• puklice přišla rozbitá ,poslal jsem fotografii,ještě jsem nedostal žádnou odpověd

• Nedostatečná komunikace
    • Zmatek ve firmách

Objednala jsem si u firmy Delimano nástavec na maso k robotu. Po asi 14 dnech jsem neměla stále od obchodu žádné zprávy kromě potvrzení objednávky. Napsala jsem na klientský servis a bylo mi řečeno, že zboží dojde za měsíc. Po zhruba měsíci mi volali z firmy Moderna s tím, že objednávka bude doručena až v létě. 3. června mi přišla SMS z firmy Dormeo, že se omlouvají za zpozdění, ale naskladnění bude až v půlce srpna. V patek mi došla SMS, že zboží už je vyprodané. Ohledně vrácení peněz se mi nikdo neozval, telefonní číslo mají stále obsazené, na emaily nikdo neodpovídá a v chatu jsou všichni zaneprázdnění. Doufám, že se aspoň peněz někdy dočkám.
    Pokud se chystáte nakupovat, zvolte si raději jinou firmu a ušetřete si nervy.

• komunikace

info + rychlost dodání

Reakce obchodu Delimano

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ.

Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

zatím všechny objednávky vyřízeny ke spokojenosti

Reakce obchodu Delimano

jsme moc rádi, že vyřizujeme objednávky dle Vašich představ a věříme, že příště bude Vaše spokojenost stoprocentní.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

již nikdy si zde nic raději neobjednám

Vše šlo hladce, zboží skvěle zabalené, funkční, nepoškozené, perfektní servis.

Dobrý den Petře,

moc si vážíme Vašeho kladného hodnocení a pochvaly.

Rádi slyšíme, že jsme mohli objednávku vyřídit dle Vašeho očekávání a vše proběhlo v naprostém pořádku.

Děkujeme.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

Nejdříve jste mne mystifikovali nabídkou lepší ceny a to tak, ze jste mi řekli, ze má členská karta vyprší pravé v den nákupu. Pak jste slíbili, ze to ověříte, ale ze karta neplatí. Nakonec jste mi napsali, ze zboží nemáte a ze mi vrátíte peníze. Takže jste ze mne vylakali peníze na něco co jste neměli.

vše OK

Reakce obchodu Delimano

vždy rádi "slyšíme", že byla objednávka vyřízena podle požadavků i všech očekávání našich zákazníků a navíc jsou se zakoupeným zbožím spokojeni.

Velmi Vám děkujeme.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

• Zboží zatím nedorazilo, nemůžu hodnotit.
    • Doručení zboží do 3-5 pracovních dnů neproběhlo. Po zaplacení komunikace obchodu nulová.
    • Pokud bych si přečetla dříve recenze, objednám zboží jinde
  • Objednané zboží nedošlo.
    Na email nikdo nereaguje.
    Nedoporučuji

• Neustále oddalování termínu dodání

• Možnost neplacení 30 dní.
    • Píší dodání do 3-5 prac. dní, dnes je to 6 dní , ale zatím jsem nedostal ani oznámení, že bylo zboží zabaleno a předáno přepravci.

Zboží nedorazilo ani po 14 dnech, žádné info., ani komunikace. Nedoporučuji

Za 12 dnů mi nebylo doručeno zaplacené zboží,nedostala jsem žádné vysvětlení,jenom dotazník.Byla bych ráda,kdyby se vše urovnalo.Hofmanová.

• skvělá komunikace
    • rychlé vyřízení

Dobrý den Martino,

jsme velmi rádi, že jsme Vám mohli objednávku vyřídit dle Vašich představ.

Věříme, že Vaše spokojenost bude přetrvávat.

Radomír, Delimano od Studio Moderna

Jak můžu hodnotit něco, co stále nedorazilo?

Reakce obchodu Delimano

mrzí nás, že jste obdržel dotazník dříve, než svou objednávku, ale vidíme, že aktuálně už je vše v pořádku. Sklad máme v zahraničí, proto je doba dodání , pokud je zboží skladem uváděna 7dní. Tato lhůta zahrnuje jak zpracování objednávky, tak expedici přímo k Vám na adresu.

Pevně věříme, že se zbožím budete spokojen a čekaní se Vám vyplatilo.