klikla jsem2 krat a 5krat posilali uhradu za dovezeni ale ze tycka byla delsi me ani nenapsali

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, ověřili jsme obě Vaše objednávky o kterých zde píšete. Objednávky vznikly v rozmezí 14 dní- nikoli hned po sobě. První objednávku jste nepřevzala a email Vám byl poslán pouze jeden. Druhá objednávka již byla dodána na Vaši adresu a doposud u Vaší objednávky neevidujeme žádnou podanou reklamaci. Můžete kontaktovat naše zákaznické oddělení, které Vám pomůže situaci vyřešit. Děkujeme za pochopení

DEKORHOME.CZ

Špatné díly, zboží neodpovídalo obrázku jejich obchodu,zbytečně vyhozené peníze

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, mrzí nás, pokud nejste s výrobky spokojena. Kontaktujte naší zákaznickou linku, kde Vám rádi pomůžeme situaci vyřešit. Aktuálně u Vaší objednávky neevidujeme žádnou podanou reklamaci.

DEKORHOME.CZ

• Čekal jsem na objednávku déle než se očekávalo

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu k objednávce, bereme na vědomí. Vaši objednávku jsme ověřili a o změně termínu dostupnosti jste byl informován, jakmile jsme informaci obdrželi od výrobce. Děkujeme za pochopení.

DEKORHOME.CZ

Zboží je zaplaceno a není dodáno.

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, Vámi objednané zboží bylo s dostupností do 7 pracovních dní. Omlouváme se za zpoždění, které způsobil dopravce. Podle našich záznamů byla Vaše objednávka již expedována a měla by být již doručena.

Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, omlouváme se za chybu při expedici způsobenou lidským faktorem. Vaši objednávku jsme ověřili a podle našich záznamů byla vaše objednávka již expedována a měla by dorazit v nejbližší době.

• Zboží stále nemám

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, podle našich záznamů byla vaše objednávka již expedována a měla by dorazit v nejbližší době.

• Zboží nebylo dostupne

Jiný dekor skříňky,než je vyobrazen v nabídce . Dekor dub medový mají jenom dvířka,jinak celá bílá.

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu k produktu, bereme na vědomí. Vámi zakoupený produkt odpovídal popisu zboží uvedených na internetových stránkách.

• Dlouha doba dodání

Reakce obchodu DEKORHOME

Ověřili jsme Vaší objednávu. U produktu máte datum dodání po 10.2., tato informace Vám byla potvrzena na email a byla v době nákupu uvedena u produktu. Prosíme o zprávu zda-li máte zájem počkat. Kontaktujte prosím naší zákaznickou linku.

DEKORHOME.CZ

dosud jsem neobdržela, nevím v jakém stavu objednávka je. je to již 14 dní.

Reakce obchodu DEKORHOME

Ověřili jsme Vaší objednávku, informovali jsme Vás o termínu dodání po tomto datu: 29.1. s možností změny termínu dle výrobce, položka nebyla skladem ale s termínem. Prosíme o potvrzení na zaslaný email. Děkujeme.

DEKORHOME.CZ

• Kancelář ve druhém patře, špatně chodím, nebudu u vás nakupovat.

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za hodnocení a spokojenost s cenou. Máme odběrné místo v patře, ale je dostupné i výtahem vedle vstupních dveří. Měl jste nás kontaktovat, rádi bychom Vám pomohli.

DEKORHOME.CZ

Hodnocení jsem napsala na předchozí stránce.

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaší recenzi. U produktu jste měla uvedenou lhůtu: Dostupnost: Dodání do 7 dnů, tato lhůta byla dodržena.
    V přípdě dalších dotazů nás prosím kontaktujte. Rádi pomůžeme.

• Žádné

Zaplatila jsem předem a na zboží čekám už 40 dní i z Číny jsou rychlejší. Naposledy jsem objednávala.

Reakce obchodu DEKORHOME

Ověřili jsme vaši objednávku zásuvek. U jedné barvy jsme potvrdili dostupnost až na 12/2023, jak bylo uvedeno u produktu. Poslali jsme vám email s dotazem na expedici dostupných barev a čekáme na vaši odpověď. Brzy vás budeme kontaktovat pro další domluvu.

DEKORHOME.CZ

• stolik na obrazku ok po rozbaleni krabice jeden velky des a hruza

Reakce obchodu DEKORHOME

Ověřili jsme Vaší objednávku. U nás jste objednala stojan na květiny, u kterého neevidujeme žádné problémy s kvalitou.

• Nákup proběhl rychle.

Děkujeme za hodnocení.

DEKORHOME.CZ

• Nepřijímají reklamace a mají jen samé výmluvy.

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, Vaši reklamaci na kancelářskou židli, s důvodem, že se netočí kolečka, jsme řádně přijali a následně Vás informovali o jejím zamítnutí. Výrobce uvedl, že kolečka mají pojistku proti volnému pohybu (valivý odpor). Pro jejich správnou funkčnost je důležitý vhodný podklad. Děkujeme za pochopení.

• Rychlost doruceni
    • Zbozi mi dorazilo poskozene,takze jsem jeste ten den musela vyplnit reklamacni protokol a momentalne cekam na vyhodnoceni reklamace

Reakce obchodu DEKORHOME

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vaši reklamaci aktuálně řešíme a usilujeme o její co nejrychlejší vyřízení. Jakmile obdržíme vyhodnocení od výrobce, ihned Vás budeme kontaktovat.

S pozdravem,
    DEKORHOME.CZ

Jíž týden čekám na objednané a zaplacené zboží, které dle informací z webu je skladem.

Reakce obchodu DEKORHOME

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění v dopravě, které se stalo nedopatřením. Vaše objednávka je již vyřízena. Do emailu zasíláme jako omluvu malou pozornost.

DEKORHOME.CZ

Objednala jsem si židle (17.října), došel mi potvrzující e-mail o platbě a jinak nic, dotazovala jsem se na podpoře o informaci k expedici, kde mi slečna stroze napsala “dnes předáváme dopravci, doručení zítra” (účel splněn i bez kaše okolo), každopádně další den stále žádná informace k nějakému vyřízení objednávky, tak jsem volala na podporu, kde mi bylo sděleno, že zjistili, že nemají židle v mnou objednané barvě, museli je tedy objednat a budou do 7 dnů .
    Stane se, kdybych si nezavolala info nemám, taky se stane, spíš mě to pobavilo.
    Každopádně zatím nemám žádnou informaci o vývoji objednávky, tedy ani nevím zda vůbec dorazí, takže dotazník ohledně hodnocení je bohužel nevhodně zaslán.

Reakce obchodu DEKORHOME

Omlouváme se za chybu v komunikaci způsobenou lidským faktorem. Dotazník se posílá automaticky po uplynutí několika dnů. Vaše objednávka je nyní kompletně vyřízena a jako projev omluvy Vám e-mailem zasíláme malý dárek. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná, pomáhá nám rozpoznávat oblasti pro zlepšení a zabraňuje opakování chyb v budoucnosti.

DEKORHOME.CZ

Objednávku jsem zrušil, poté co mě byla dvakrát doručena poškozená, v polorozpadlé krabici

Reakce obchodu DEKORHOME

Mrzí nás, že jste měl nepříjemnou zkušenost s doručením naší zásilky. Je pro nás důležité dodávat zboží v perfektním stavu a omlouváme se za nedostatky v tomto případě. Prověříme proces balení a doručení, abychom předešli podobným situacím v budoucnu. Pokud byste měl další dotazy nebo potřeboval asistenci, prosím, kontaktujte nás.