• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

• Objednávka byla velmi rychle vyřízena. Byly to větší balíky a doručení bylo tak rychlé a nečekané až mne to překvapilo.

Rychlé doručení a v naprostém pořádku.

Vše Ok, doporučuji.

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 3 týdny

Posouvají termín dodání, telefony nezvedají, na e-maily neodepisují. Když jsem se chtěl domluvit ohledně dopravy, tak už bylo zlé. Balíky došly pošlapaný od bot?!!? Bohužel jsem to nepřevzal Já. Jinak bych se asi zeptal co s těma balíkama dělají?!? Fakturu vystavili na špatnou adresu. Prostě obchod katastrofa!!

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

• Musela jsem se s objednávkou připomenout . Nebyla jsem informována o termínu dodávky. Dopravce zavolal, když jsem byla v práci, ze mi veze balík. Nedalo se platit kartou, takže byl problém. Pan dopravce byl hodný, balík dovezl do práce a platba se také vyřešila.
  • nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

ochota na všech úrovních včetně domluvy s přepravcem - pomoc do bytu.

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

Platbu jsem prováděl opakovaně z několika karet, bohužel platby nebyly akceptovány. Jiné obchody s mojí platbou nemají problém, nakupuji přes internet často.

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

• Svévolně zkrátili dodací adresu - vynechali firmu, na kterou má být zboží dodáno. Hledat někoho jen dle jména v objektu kde sídlí cca 30 firem je pro přepravce problém. Dekorhome - myslete prosím!!
  • nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

Obchod doporučuji,nakupovala jsem zde poprvé,rychlé a solidní
    jednání,zboží dorazilo brzy.

Maximální spokojenost.

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

• skvělá komunikace, velmi rychlé dodání nábytku
  • nakoupil v obchodě DEKORHOME před 3 týdny

• Pan Beneš zachránil celkový dojem z nákupu, neb mi jídelní stůl sestavil. Ochotně, dobře komunikoval, odvedl skvělou práci.
    • Návod na sestavení jídelního stolu je otřesný, rozmazaný, v polštině a detaily nejsou vůbec vidět (a ty jsou velmi potřeba). Špatně předvrtané dírky pro šrouby. Dekorhome by měl zatlačit na polského dodavatele, ať dodá srozumitelný návod s použitelnými nákresy.

Nebýt p. Beneše z firmy Dekorhome, tak bych stůl vrátila. Je sice pěkný, ale návod je k nepoužití, v polštině a hlavně nákresy montáže rozmazané a nejasné v detailu = podnět ke zlepšení. P. Beneš zachránil v tomto případě pověst společnosti Dekorhome.

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

• partner programu CASHBACKWORLD, aktivovat výhody lze zde: https://cbw.to/8oetmj

• Přehledné webové stránky
    • Široký výběr zboží
    • Akorát že formulář na hodnocení spokojenosti došel dřív, než zboží...

E-shop nabízí poměrně široký sortiment nábytku. Výběr je velký. Spokojenost.

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 3 týdny

• Zboží přišlo ještě dřív a v pořádku
  • nakoupil v obchodě DEKORHOME před 2 týdny

Zboží dorazilo do 10dnů od objednání.

Rychlé vyřízení!!!!!

• nakoupil v obchodě DEKORHOME před 3 týdny

• nesplněna doba dodání-na netu zcela fiktivní údaj, bez jakékoliv omluvy či vysvětlení proč nedodáno, nekomunikují-nespolehlivý "obchodní partner"-zde již nikdy více!!!

• Žádná

• jasně rychle objednáno
  • nakoupil v obchodě DEKORHOME před 3 týdny

Dobrá komunikace, dodání dle určené dostupnosti.