• Nevím

Na dnešní dobu dodací lhůta jeden děs.

• Zboží dorazilo rozbité!!

Zlá mailová komunikácia. Ohľadom objednávky som Vám písala, ani si ju nikto neprečítal a automaticky poslaný mail od Vás nič neriešil. Po tejto skúsenosti už u Vás nakupovať nebudem.

• Ani po 7 dnech jsem zboží neobdržela. Platba odešla 30.7.

• Nelze platiť v hotovosť treba na dobirku česká pošta .
    • Platba.

Zboží mělo dorazit do 14.2 na Valendýn a nepřišlo absolutně nic, fakt díky

zboží nikdy nedorazilo

Dobrý den p. Jurčová,

Víme o Vaší situaci a aktivně jí řešíme. Moc se omlouváme za nedoručení zásilky, ale bohužel kurýr s námi nechce spolupracovat na vyřízení objednávky. Novou zásilku jsme Vám poslali tak doufám, že aspoň malinko potěší.

Tým Dekordomu

• Prodejce udává cca 20 tyčinek v krabičce. Skurečnost je maximálně 15 !

Reakce obchodu Dekordomu

Moc nás mrzí, že jste nespokojený s naší službou. Prosím napište nám na [email protected] a rádi Vám pomůžeme. Děkuji.

• Vzhled
    • U stojanu se mi dopravou odlomil kousek keramiky..

Reakce obchodu Dekordomu

Moc nás mrzí, že jste nespokojený s naší službou :( Jestli k Vám dorazilo rozbité zboží tak nám prosím napište na [email protected] nebo zavolejte na +420 774 917 925. Kolegy z reklamačního oddělení Vám rádi pomůžou vyřešit situaci. Děkujeme Vám za nákup a doufáme, že nám dáte ještě jednu šanci.

Tým DekorDomu

• Přišel mi úplně jiný zvonek, než jaký jsem si objednala. Z vaší společnosti si již nikdy nic neobjednam a rozhodně vás nebudu nikomu doporučovat. Jsem velmi zklamaná

Reakce obchodu Dekordomu

Moc nás mrzí, že jste nespokojený s naší službou :( Jestli k Vám došlo jiné zboží než jste si objednala tak nám prosím napište na [email protected] nebo zavolejte na +420 774 917 925. Kolegy z reklamačního oddělení Vám rádi pomůžou vyřešit situaci. Objednávku můžete vyměnit nebo vrátit bezplatně. Děkujeme Vám za nákup a doufáme, že nám dáte ještě jednu šanci.

Tým DekorDomu

• Objednala jsem si lapač snů. Obchod uvádí průměr 50 cm, ale realita je 38cm.

Reakce obchodu Dekordomu

Moc nás mrzí, že nejste spokojená/ý s Vaší objednávkou. Prosím kontaktujte nás telefonicky (+420 774 917 925) nebo emailem ([email protected]) a rádi Vám pomůžeme vyřešit problem.

6 dnů a zboží nemám

Tým Dekordomu

Přišel mi balík, kde byli věci s nevyhovujícím stavem a zboží, které neodpovídalo zboží uvedenému v nabídce. Volala jsem na linku, která byla uvedena jako kontakt na obchod. Mluvila jsem s panem, který se ke mě choval, jak kdybych byla malé dítě a neustále se opakoval, že věci dělají lidí a že chyby se stávají. Ano, chápu, chyba se stane, ale když volám a dožadují se nějakého řešení a pan se mnou mluví stylem: " klídek, nebuďte tak protivná..." Tak to mi nepřijde jako profesionální chování. Chtěl, ať zašlu foto poškozeného zboží, že vše rychle vyřídí. Zasílala jsem mail a doteď jsem se nedočkala žádné odpovědi. Takže opravdu tato zkušenost je celkem pobuřující a ten dárkový koš nestal 100,- abych si toto nechala líbit.

Zboží není příliš dobre kvality.

Reakce obchodu Dekordomu

Moc nás mrzí, že jste nespokojený s naší službou :( Děkujeme Vám za nákup a doufáme, že nám dáte ještě jednu šanci.

Tým DekorDomu

• ,,Parfém",šílenej smrad. Vyhozený peníze.

s obchodem i spokojenost

• Už 14 dní čekám na doručení