Krásné zboží, přišlo pečlivě zabalené a bylo odeslané v bleskovém čase. Komunikace na jedničku, velká spokojenost.

Krásné výrobky, rychlé dodání, dobrá komunikace

výborná komunikace ,spolehlivost a ochota paní majitelky

• Rychle

• Obchod vřele doporučuji. Byla jsem maximálně spokojená. Dekorace vypadala stejně jako na obrázku. Určitě to nebyla poslední objednávka.

velice dobrá komunikace se zákazníkem, snaha vyhovět požadavkům zákazníka.

• krásné luxusní zboží, rychlost dodání

max. spokojenost, doporučuji

• Super obchod doporučuji

super, vřele doporučuji eva

Krásně nafoceno, realita fuj

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Dobrý den, je nám moc líto, že se Vám naše zboží nelíbilo, ale proti Vašemu tvrzení se musíme ohradit. Fotografie jsou naprosto autentické a u každého zboží je pro lepší představu ještě textový popis. Umělé květiny, které k výrobě používáme, jsou ty nejkvalitnější a vzhledově nejatraktivnější dostupné na trhu. Keramiku ve které jsou dekorace aranžovány, vybíráme taktéž designovou, se zajímavým vzhledem od kvalitních výrobců, např. Planta, Scheurich, atd.

Hezký výběr zboží
    Skvělá komunikace,
    rychlé dodání.
    Mohu jen a jen doporučit !!!

Vše přišlo velmi pečlivě zabaleno. Dekorace je moc pěkná. Tento obchod rozhodně doporučuji.