• Naprosto bezkonkurenční e – shop.

Luxusní dekorace. Neskutečně milá a vstřícná paní majitelka. Rychlé dodání.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velice mě těší, že dekorace splnily očekávání a líbí se Vám paní Jano. Děkuji za úžasné hodnocení a přízeň, nemohu si přát více : ) Těší mě, že prostřednictvím dekorací mohu dělat radost.

Krásné Velikonoce plné zdraví, pohody a radosti

• Krásné přehledné stránky
    • Vstřícnost a ochota
    • Zajímavé výrobky
    • Žádné

Nakupuji zde už poněkolikáté
    Vždy jsem spokojena

Děkuji za Vaši přízeň u Dekor-art.cz
    Velice mě těší, že se Vám jarní dekorace líbí. Děkuji za úžasné hodnocení, nemohu si přát lepší : )
    Krásné Velikonoce plné zdraví, pohody a radosti

• Vše skvělé

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Děkuji za krásné hodnocení , velmi si toho vážím : ) Těší mě, že se dekorace líbí a budou dělat radost.

• Luxus

Bezkonkurenční e-shop. Nadstandartní služby. Rychlé dodání. DEKORACE OPRAVDOVÝ LUXUS
    100 %S DOPORUČUJI

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Paní Jano, velice Vám děkuji za Vaši chválu a úžasné hodnocení, moc si toho vážím : ) Je mi ctí, že Vám mohu dekoracemi dělat radost.
    Přeji Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2024 pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.
    S přáním hezkého dne

• LUXUS

Naprosto jedinečný a bezkonkurenční e-shop. Nadstandartní přístup. Velice milé a vstřícné jednání paní majitelky. Dekorace jedním slovem DOKONALÝ LUXUS .Pečlivě zabaleno. Ke každé objednávce dárek.
    Obrovské poděkování a 100 %.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velice děkuji za úžasné hodnocení, nemohu si přát lepší : ) Velmi mě těší, že se dekorace líbí a budou Vám dělat radost : )
    S přáním hezkého dne

• krásné dekorace

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velmi děkuji za Vaši chválu a krásné hodnocení, moc si toho vážím : ) Těší mě, že dekorace splnila očekávání a bude dělat radost.
    Renáta Havlová

• Vždy nádherná vazba. Výborná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velmi děkuji za Vaši chválu a krásné hodnocení, moc si toho vážím : ) Těší mě, že se dekorace líbí a dělají Vám radost.

• výborná komunikace

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velmi děkuji za krásné hodnocení a spokojenost, velmi si toho vážím : )

Rychlost, kvalita.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Děkuji za krásné hodnocení a spokojenost, velmi si toho vážím : ) Těší mě, že dekorace splnily očekávání a líbí se Vám : )
    Renáta Havlová

V tomto obchodě jsem již nakoupila několik dekorací. Vždy předčily má očekávání, jsou velice krásné. Odeslání zboží je téměř okamžitě po objednání, pečlivě zabalené. Všem moc doporučuji.

• Krásná dekorace, rychlé jednání

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Děkuji za Vaši chválu a krásné hodnocení, moc si toho vážím : )
    S pozdravem hezkého dne Havlová

Velmi hezké a kvalitní dekorace - vyhovuje mému vkusu :-)

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Děkuji za krásné hodnocení a spokojenost, velmi si toho vážím : ) Těší mě, že dekorace splnily očekávání a líbí se Vám.
    Renáta Havlová

Já osobně mohu jen doporučit. Zboží mi od ní došlo vždy v pořádku a dobře zabalené . Už mám od ní hodně věcí a nikdy se mi nestalo že by došlo něco v nepořádku. Má překrásné dekorace a je velmi šikovná milá a ochotná. Dávám velkou pochvalu.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velmi děkuji za Vaši pochvalu a krásné hodnocení, moc si toho vážím : ) Těší mě, že dekorace splnila očekávání a líbí se Vám.
    S pozdravem krásného dne, krásné prosluněné léto

Jsem spokojena

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Děkuji za krásné hodnocení a spokojenost. Velmi mě těší, že se dekorace líbí a budou Vám dělat radost : )
    S přáním krásného dne Renáta Havlová

• Nádherná, do detailu propracovaná dekorace
    • Vstřícnost a ochota
    • Rychlé dodání objednávky
    • Na art dekor.cz nakupuji již delší dobu a jsem velice spokojena. Vždy si tam dekoraci najde i ten nejnáročnější zákazník
    • Za celou dobu nakupování ani jedna

Reakce obchodu Dekor-art.cz

S přáním hezkého dne a krásných jarních dnů
    Renáta Havlová

• Rychlé vyřízení objednávky, krásné dekorace.

Renáta Havlová

• Rychlé vyřízení objednávky, ochota, kvalitní a krásná dekorace.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Přeji ať Vám dekorace vnese do vašeho domova jaro, krásné Velikonoce plné pohody, radosti a sluníčka.
    Renáta Havlová

• Rychlé dodání a krásné zboží

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Velmi děkuji za Vaši chválu a krásné hodnocení, moc si toho vážím : ) Jsem moc ráda, že Vám dekorace mohou dělat radost : )
    Přeji krásný adventní čas plný zdraví, pohody a radosti
    Havlová

naprosto dokonalý obchod.ve všech směrech

Přeji krásný adventní čas plný zdraví, pohody a radosti
    Havlová

• Jsem velice spokojená.Doporučuji.