• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 3 týdny

• Obchod vřele doporučuji. Byla jsem maximálně spokojená. Dekorace vypadala stejně jako na obrázku. Určitě to nebyla poslední objednávka.
  • nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 1 měsícem

velice dobrá komunikace se zákazníkem, snaha vyhovět požadavkům zákazníka.

• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 2 měsíci

• krásné luxusní zboží, rychlost dodání

max. spokojenost, doporučuji

• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 1 rokem

• Super obchod doporučuji
  • nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 1 rokem

super, vřele doporučuji eva

• bleskové dodání
    • krásné zboží

Normálně hodnocení píšu velmi zřídka. Ale objednala jsem si dekoraci v tomto obchůdku a jsem naprosto nadšená. Přemýšlela jsem nad tím, jestli do toho investuji víc peněz, protože lze koupit i levnější dekorace. Ale vážně nelituji. Zboží je moc krásné, takže doporučuji všem, kdo váhají. Stojí to za to! Moc děkuji a určitě to nebyl poslední nákup.

Reakce obchodu Dekor-art.cz

děkuji moc, taková reakce velmi potěší :-) a dodá další inspiraci.
    Renata Havlová

• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 2 lety

Krásně nafoceno, realita fuj

Reakce obchodu Dekor-art.cz

Dobrý den, je nám moc líto, že se Vám naše zboží nelíbilo, ale proti Vašemu tvrzení se musíme ohradit. Fotografie jsou naprosto autentické a u každého zboží je pro lepší představu ještě textový popis. Umělé květiny, které k výrobě používáme, jsou ty nejkvalitnější a vzhledově nejatraktivnější dostupné na trhu. Keramiku ve které jsou dekorace aranžovány, vybíráme taktéž designovou, se zajímavým vzhledem od kvalitních výrobců, např. Planta, Scheurich, atd.

• krásné výrobky
    • výborná komunikace
    • vyšší cena za dopravné a zásilkovnu

Pokud hledáte krásné a moderní dekorace, tak tento obchod doporučuji.

• Zboží dorazilo v pořádku,rychle a hlavně skvěle vypadá.Mohu jen doporučit!!!

Tento obchod doporučuji,kvalitní a krásné zboží.

• velmi spokojená,jak s dodáním zboží,tak s jeho kvalitou,za mne doporučuji

doporučuji tento e-shop

• Jsem velmi spokojená, pěkné výrobky, rychlé dodání a vstřícnost.

Tento obchod doporučuji.

• Skvělá komunikace, paní velmi ochotná a šikovná
    • Rychlé jednání, zpracování i odeslání zboží

Určitě doporučuji

Zboží došlo pečlivě zabaleno, super rychlé dodání,
    skvělá komunikace.
    Maximální spokojenost.
    Mohu jen doporučit !!!

• Skvělá komunice, domluva a hlavně ochota výrobek upravit. Za mě Top obchod.

Doporučuji.

• velice ochotná paní, spolehlivá, rychlé dodání, zboží nádherné a velmi dobře zabalené, určitě doporučuji
    • žádné

určitě doporučuji

• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 2 lety

Hezký výběr zboží
    Skvělá komunikace,
    rychlé dodání.
    Mohu jen a jen doporučit !!!

• velmi milé jednání, neuvěřitelná rychlost dodání a to v období před Vánoci, výrobek velice pěkně zabalen

ráda v budoucnu zase nakoupím

• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 3 lety

Vše přišlo velmi pečlivě zabaleno. Dekorace je moc pěkná. Tento obchod rozhodně doporučuji.

• nakoupil v obchodě Dekor-art.cz před 3 lety

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.