• Ochota a rychlost dodání.

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za hodnocení a těšíme se na další nákup. Snad bude příště spokojenost na 100 %.

tým Defendia.cz

• Zdoží jsem si objednal a zaplatil kartou přes patební bránu n kterou mě přesměroval obchod. Naskočila chyba, že platba neproběhla. Následně mi přišla faktura s potvrzením o zaplacení a, že při výdeji na odběrném místě - Prodejna barev, Ratibořská 144. Jel jsem tedy do této výdejny, ale tam ni neměli a o ničem nevěděli. Také mi přišla SMS, že si mám vyzvednou ten sám balík v GLS ParcelShopu Oděvy Mitex, Na Bahně 10, Opava, 74705. Dne 27.03.2024. jsem tam tedy jel a balík tam opravdu byl, jenže paní po mně chtěla zaplatit v hotovosti i přes to, že jsem ji ukazoval fakturu o zaplacení ON-line. ale s dodací adresou - Prodejna barev, Ratibořská 144. Jel jsem se podívat domů na PC, zda platba odešla z mého účtu. Nic neodešlo, ale přesto jsem obdržel fakturu o zaplacení!!! 28.3.2024 jsem opět jel na druhé výdejní místo - GLS ParcelShop Oděvy Mitex, Na Bahně 10, Opava, 74705. Tam jsem paní zaplatil v hotovosti a balík jsem obdržel. Dva dny zbytečného běhání, doprošování se a dokazování. Pěkný den.

Reakce obchodu Defendia.cz

jakou platební bránu myslíte? Vzhledem k tomu, že prodáváme zbraně a střelivo, bohužel nemůžeme na eshopu mít žádnou platební bránu. Zboží v podobě pepřového spreje jste objednal na dobírku na výdejní místo GLS. Zásilku jsme expedovali hned na druhý den (25.3.) od obdržení objednávky. Z výdejního místa jste objednávku vyzvedl 28.3. Problémy s doručením ze strany přepravce nás velice mrzí, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a bohužel nejsme schopni takovou situaci ovlivnit. Do emailu Vám dorazila pouze faktura k objednávce, která byla na dobírku, nejedná se o fakturu o zaplacení, jak zde tvrdíte.

tým Defendia.cz

• Rychlá komunikace i vyřízení objednávky. Přehledný e-shop.

Reakce obchodu Defendia.cz

taková recenze nás vždy potěší. Děkujeme za hodnocení.

• rychlé odeslání
    • srozumitelná komunikace

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za hodnocení a těšíme se na další objednávku.

tým Defendia.cz

• Rychlé dodání, dobrá cena, skladem = skladem.

Reakce obchodu Defendia.cz

jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Těšíme se na další objednávku.

• Rychlé jednání
    • zatím super obchod

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za hodnocení a už nyní se těšíme, až u nás nakoupíte příště.

tým Defendia.cz

Zboží je nekvalitní , nelze uzamknouk při otočení, budu reklamovat, špatné zámky teleskopu.

• Dobrá nabídka zboží
    • Nemá možnost platby kartou, ale to se dá snést

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme Vám za doporučení a pozitivní zpětnou vazbu. Bohužel platba kartou v našem oboru není možná.

• Kvalita
    • Není nad to, když už se rozhodnete si něco pořídit, na co se dlouho těšíte a prodejce vám pošle ještě týž den. Děkuji!

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za hodnocení a už nyní se těšíme, až na našem e-shopu nakoupíte příště.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za doporučení a těšíme se na další nákup.

• rychlost dodání
    • sortiment

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za doporučení a těšíme se na další nákup.

tým Defendia.cz

• Část zboží nedorazila, obchod nereaguje.
    • Nekomunikují.

Obchod mi neposlal kompletní objednávku, Místo jedné položky poslali jinou. Na reklamaci nereagují.

Reakce obchodu Defendia.cz

Dobrý den, vaši objednávku jsme důkladně zkontrolovali a vše bylo odesláno, tak jak jste si objednal. Bohužel došlo k nedopatření na našem e-shopu, kde byl vyobrazen špatný obrázek u produktu. Vše jsme již opravili a za komplikace se velice omlouváme.

• Rychlé vyřízení

tým Defendia.cz

Dobré ceny, spolehlivost doručení.

Reakce obchodu Defendia.cz

velmi nás těší, že byl Váš nákup bezproblémový. Děkujeme za recenzi.

tým Defendia.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Vstřícné a ochotné jednání.
    • Profesionalita.
    • Parkování u prodejny.

Profesionální jednání prodejce.
    Trochu vysloký limit na dopravu zdarma, ale u zbraní a střeliva stejně doprava nepřichází v úvahu, takže to ani nepíšu jako nevýhodu.

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme, že jste si udělal čas nás ohodnotit. Jelikož na podněty zákazníků dáme, snížili jsme limit pro dopravu zdarma u nezbraňových objednávek z 5 000 na 3 000 Kč. Závoz zbraní a střeliva je bohužel náročnější a limit jsme ponechali. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Preciznost.Profesionalita.
    • Obdivuhodná rychlost dodání.

Reakce obchodu Defendia.cz

blesk je náš pomalejší brácha. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Těšíme se na další objednávku.

• Dobré ceny

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme, že jste si udělal čas nás takto ohodnotit a těšíme se zase příště.

tým Defendia.cz

rychlé jednání, dostačující popis zboží, který odpovídá realitě

Reakce obchodu Defendia.cz

velmi nás těší, že byl Váš nákup bezproblémový. Děkujeme za recenzi.

tým Defendia.cz

Nakoupil jsem zboží již vícekrát a vždy plná spokojenost s rychlostí dodávky, kvalitou zboží a telefonickým proškolením před nákupem. Doporučuji.

Reakce obchodu Defendia.cz

vždy nás velmi potěší, když nás může zákazník takto ohodnotit. Těšíme se na další spolupráci.

• rychlý nákup
    • skladové zásoby

Rychlost, kvalita, doporučuji.

Reakce obchodu Defendia.cz

děkujeme za doporučení, pozitivní zpětná vazba je pro nás vždy skvělou motivací.