Velká spokojenost!

Dobrý den ,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší recenzi na náš internetový obchod. Těší nás, že jste s námi spokojena a přejeme, aby Vámi zakoupený produkt sloužil dle Vašich představ. Budeme se na Vás opět těšit na www.deejadafashion.cz. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• super ceny, krasne boty, velikost sedi i barva

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

mnohokrát díky za Vaší skvělou recenzi.Vždy se snažíme, aby náš zákazník byl maximálně spokojený.U nás to nákupem nekončí. Budeme se těšit na další spolupráci.S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• Bez běhání po obchodech,výběr z pohodlí domova.

Spokojenost.

Dobrý den ,
    moc nás potěšilo , že jste s produktem spokojena a rádi bychom Vám popřáli ať produkt slouží dle Vašich představ.Děkujeme , že jste si našla čas na hodnocení našeho obchodu , jelikož díky tomu se naše služby můžou neustále zlepšovat. Krásné dny přeje Deejada Fashion

celková spokojenost jako vždy :)

Krásný den paní Veroniko,
    moc děkujeme, že jste si našla čas na hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi , že jste k nám opět zavítala a že Vám naše produkty dělají radost. Patříte k našim věrným zákazníkům a budeme se na Vás opět těšit. S pozdravem Váš obchod Deejada Fashion

• Zboží přišlo krásné, vše i bylo uskutečněné rychle, avšak mě zaskočilo, že i když jsem si volila záměrně dopravu pomocí ČP -balík na poštu (z důvodu nepravidelné pracovní doby) mi i tak bylo doručováno pomocí DPL ? Člověk si tuto variantu nezvolil jen tak, ale z nějakého důvodu.. Naštěstí jsem si baliček přebrala i když s posunutím..
    • Přesto velmi děkuji za botičky!

Dobrý den ,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Víme, že jste zvolila v objednávce dopravu Českou poštou , ale bohužel v den expedice Vaší objednávky nastaly technické problémy s tímto přepravcem a tak jsme rychle zvolili náhradní řešení, aby jste Váš balíček měla včas a v pořádku. Tuto informaci jsme zasílali i na Váš email 14.11.2017, aby jste byla informována. Velice nás tato situace mrzí, jelikož náš úmysl byl jen v dobrém duchu, bohužel jsme si jen neuvědomili, že to může být problém třeba právě i z důvodu pracovní doby.
    Za toto nedopatření se omlouváme a věříme,že Vámi objednané zboží svojí kvalitou a zpracováním zastíní tento nedostatek a v budoucnu na náš internetový obchod opět opět zavítáte.
    S přáním pěkných dnů Deejada Fashion

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme,že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Je to moje první zkušenost s tímto obchodem a je pozitivní.

Vše supr.

Dobrý den ,
    velice děkujeme za Vaší recenzi. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a budeme se těšit na další spolupráci.Pěkný den přeje Deejada Fashion

• rychle dodání, zboží zabaleno perfektně, spokojenost.

výhody - přehlednost, rychlost, spolehlivost

Dobrý den ,

• Rychlost zboží vždy v dorazilo v pořádku dobrá spolupráce

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší přízeň a jsme moc rádi, jste s našimi službami opět spokojena. Patříte k našim věrným zákazníkům a budeme se opět těšit na Vaší návštěvu. Krásné dny přeje Deejada Fashion

Velká spokojenost určitě objednám znovu.

Dobrý den ,

mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem internetovém obchodě.
    Pěkný den přeje Deejada Fashion

Moderní obuv,rozumné ceny.Spokojenost

Dobrý den ,
    moc nás potěšilo , že jste s produktem spokojena a rádi bychom Vám popřáli ať šaty slouží dle Vašich představ.Děkujeme , že jste si našla čas na hodnocení našeho obchodu , jelikož díky tomu se naše služby můžou neustále zlepšovat. Krásné dny přeje Deejada Fashion

Perfektní komunikace,bleskové odeslání a zboží na jedničku. Určitě zase brzy nakouknu

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

mnohokrát děkujeme , že jste si našla čas na hodnocení našich služeb. Díky hodnocením můžeme naše služby neustále zlepšovat . Krásný podzimní den přeje Deejada Fashion

• 23.10 2017 jsem si obědnala ve vaší firmě obuv do 5.11.2017 nepřišla obuv

Dobrý den ,

děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás,že nejste s našimi službami spokojena. Vámi objednané zboží je zboží na objednání s dodací lhůtou 10 pracovních dnů. Tato informace je uvedena jak u produktu , tak je vždy zákazníkovi zaslána i emailem s rekapitulací objednávky. Dle zjištěných informací bude Vaše zásilka doručena 9.11.2017. Věříme, že budete s produktem spokojena neboť se jedná o kvalitní a moderní kousek a na delší čekací lhůtu si následně ani nevzpomenete :)
    Děkujeme za Vaší trpělivost a budeme se těšit na Vaší další návštěvu na deejadafashion.cz
    S přáním pěkných dnů Deejada Fashion

Super obchůdek... :-) maximální spokojenost... Určitě to nebyl můj poslední nákup...

Zboží přišlo obratem. Skvělé

Rychlé,jednoduché,dobré ceny.

Pěkný den přeje Deejada Fashion

Velký výběr
    Rychlé dodání
    Komunikace skvělá

Dobrý den ,
    rádi bychom Vám poděkovali za Vaše hodnocení . Těší nás ,že jste s našimi službami spokojena a věříme, že až budete hledat nový stylový kousek do Vašeho šatníku , tak opět zavítáte do našeho obchodu. Krásné podzimní dny přeje Deejada Fashion

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

Rychlé dodání zboží,výborná komunikace,příznivé ceny,velikost sedí.
    Nevýhody žádné.