• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 4 měsíci

• Velmi rychlé dodání zboží
  • nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 5 měsíci

delší dodací lhůta

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 6 měsíci

• Rychle dodani, skvela komunikace.

Vsem mohu jen doporucit.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 7 měsíci

Zboží mi bylo bleskurychle doručeno,bohužel mi nesedla velikost, a tak jsem parku odeslala zpět se žádostí o výměnu...zatím čekám na zboží,ale super komunikace ze stran obchodu - parka je materiálově a barevně úžasná...už se moc těším.

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme,že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

SUPER RYCHLÉ, SKVĚLÁ CENA

Dobrý den ,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší recenzi na náš internetový obchod. Těší nás, že jste s námi spokojena a přejeme, aby Vámi zakoupený produkt sloužil dle Vašich představ. Budeme se na Vás opět těšit na www.deejadafashion.cz. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 7 měsíci

Vše v pořádku kromě dopravy. Měla jsem objednanou zásilkovnu, ale zboží přišlo přes PPL, takže s tím byly trochu problémy.

Dobrý den ,

mnohokrát děkujeme za Vaší recenzi a zároveň se omlouváme za změnu dopravy. Bohužel nám v den expedice vypadl systém pro odesílání zásilek přes Zásilkovnu a proto jsme zvolili náhradní řešení,aby jste měla objednaný kousek co nejdříve. Mrzí nás zda-li Vám to způsobilo komplikace, avšak věříme,že radost nad novinkou do Vašeho šatníku převýšila tento drobný nedostatek.
    Budeme se na Vás opět těšit na www.deejadafashion.cz

S pozdravem Deejada Fashion

• Rychlost vyřízení

Po telefonu přijemní.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

Velká spokojenost, co se týče dodání zboží, cca 2 hodiny po objednávce bylo zboží zasláno...

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

Můžu jenom doporučit. Velká spokojenost.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

Objednávka rychlá, zboží odpovídá, jako na obrázku.

• spolehlivost

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

• výborná komunikace s obchodem
    • o žádné nevím

Nakupovala jsem v obchodě poprvé a jsem mile překvapená.Bundičku jsem musela vrátit,protože mi byla malá,ale objednala jsem si jiný model ve větší velikosti.Jsem moc spokojená,bundička je super,není hned tak nikde vidět.Zboží bylo bez problémů vyměněno.Velký sortiment bund i ve větších velikostech a mnoha barvách.Určitě zde ještě nakoupím a doporučím kamarádkám.

Dobrý den ,

mnohokrát děkujeme za Vaší úžasnou recenzi. Moc nás těší, že jste s námi spokojena a doporučíte nás dále neboť to je pro nás nejlepším ukazatelem spokojenosti našich zákazníků. Budeme se na Vás opět těšit na stránkách www.deejadafashion.cz . S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

Patrně delší dodací lhůta,než obchod uvádí

Dobrý den ,

děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že nejste spokojena s dodací lhůtou. Většinu zboží máme skladem ihned k odeslání a v případě zboží na objednání s dodací lhůtou do 5 pracovních dnů je bohužel vliv zahraničního dodavatele, ovšem kvalita a precizní zpracování nabízeného zboží stojí za to. Věříme,že na náš obchod nezanevřete a opět nás navštívíte.
    S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

• naprostá spokojenost, zboží vždy odpovídá jak popisu, tak obrázku

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

• velmi milá a vstřícná komunikace, zboží bylo doručeno okamžitě, obuv je skvělá, pohodlná a za fajn cenu, velmi ráda doporučuji a určitě nakoupím znovu

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

S obchodem jsem vcelku spokojená. Bunda skvělá, kraťasy také. U halenky odpadly po prvním namočení pouze lehce k přeprání v ruce oba ozdobné díly na kapsách, které musím buď nějak připevnit nebo už nedávat. Tím halenka ale ztratí to kouzlo. Velké problémy nastaly s doručením,kdy PPL nebylo schopno balík včas doručit,navrhovala jsem v pátek (v pondělí si zásilku převzali),že si vyzvednu osobně, ale v tom byl také problém. Po několika tel. urgencích mi byl v pátek večer balík doručen, ale s tím, že jsem dost "prudila".

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaše hodnocení a informace,které nám pomůžou zlepšovat naše služby. Mrzí nás situace s halenkou, nejspíše se jedna o vadný kus , který Vám ihned samozřejmě vyměníme. Naši pracovníci se s Vámi spojí a situace bude vyřešena plně k Vaší spokojenosti. Situace s dopravou PPL již byla předána k řešení se stížností k odpovědným osobám a budeme apelovat na vyvození důsledků. Samozřejmě se Vám omlouváme za pochybení PPL a jako omluvu Vám bude na e-mail zaslán slevový kupón jako menší kompenzace za vzniklou situaci.
    Věříme, že i přes menší nedostatky opět navštívíte náš obchod a příště již budete moci ohodnotit naše služby 100%.

S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

Poprve jsem nakupovala v tomto obchode a jsem moc spokojena, i velikost me sedi.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

Nakupovala jsem zde poprvé a nemám nic co bych vytkla. S obchodem jsem byla spokojená, pokud se mi bude líbit nějaké nabízené zboží, ráda u nich nakoupím znovu.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 8 měsíci

• našli jsme zde přesně tu budnu, co jsme hledali, v kamenném obchodě velmi omezený výběr.