• Bunda je celkem teplá
    • Poslali mi špatnou velikost. Za jejich chybu jsem musela platit já.
    • Při zasílání zpět mi byla vrácena pouze polovina částky, než jsem platila já, když jsem to musela poslat zpět

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaší recenzi.
    Zboží, které bylo námi chybně zasláno jsme ihned obratem vyměnili za správný kus a k Vaší spokojenosti co nejrychleji zaslali zpět k Vám.
    Náklady za dopravu Vám byly proplaceny ve výši, která byla uvedena v objednávce. Standartně proplácíme částku 69 Kč a nikoliv 154 Kč za kurýrní službu, kterou jste nám zaslala zboží zpět.

Jinak jsme rádi, že jste se zbožím spokojena a věříme, že při příštím nákupu již budete moci hodnotit na 100%.

• Rychlost a kvalita
  • nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 týdny

• rychle
    • kvalite

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 3 týdny

• Jsem spokojená.Bunda je velmi hezká.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 3 týdny

Objednala jsem zboží, a než se převedly peníze, bylo vyprodáno.
    Škoda,že se nerezervuje s odesláním objednávky.
    Na druhou stranu mi byly peníze obratem vráceny.
    Oceňuji férové jednání. Objednala jsem si jiné zboží a došlo v pořádku.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

velice děkujeme za Vaší recenzi a kladné hodnocení. Situaci s rezervací způsobil technický problém a již by mělo být vše v pořádku.
    Jsme rádi, že jste si udělala radost jiným kouskem a věříme, že bude sloužit dle Vašich představ.
    Budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 3 týdny

Vaše oblečení dělá reklamu nošením. Lidé se mě ptají odkud zboží mám, takže pouze předávám kontakt na vás a vřele doporučuji.

Dobrý den ,

jsme rádi, že jste s našimi produkty spokojena a dále nás doporučujete. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem obchodě.

• kvalitní zboží
    • velice rychlá komunikace

Zboží dorazilo v pořádku, bunda byla opravdu krásná a kvalitní, bohužel jsem špatně odhadla velikost a zboží musela vrátit. Komunikace perfektní, odpovědi vždy velmi rychle. Určitě budu sledovat nové kousky :)

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 4 týdny

Vaše kousky sleduji na FB dlouhobobě, až teprve teď jsem se rozhodla pro pletený svetr a jsem naprosto spokojena. Děkuji

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 1 měsícem

Vše v pořádku , ale raději si nechat věc přeměřit předem.Byla větší, za což obchodník nemůže pokud to výrobce takto uvádí ....obchodník vše samozřejmě vyřešil ke spokojenosti zákazníka, tak že DOPORUČUJI.Děkuji ráda zde jistě nakoupím.Petra

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

Dobrá komunikace,bohužel zboží se mi nelíbilo. Vracela jsem ho. Ale to,že si vytisknete formulář na vrácení zboží mi přišlo vážně fajn. Žádné zdržování a peníze jsem měla do týdne zpět

Rychle dodanie
    Bezproblemova komunikacia a informovanie o doruceni

• Dobrá komunikace
    • Dodáno podle předem uvedeného data, celkem rychle

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

• Ptala jsem se,zda-li je kapuce na bundě odepínací,přišla mi odpověď,že je na pevno,ale byla odepínací,z toho usuzuji,že nevědí,co prodávají,bundu jsem bohužel musela vrátit,byla mi malá a ptala jsem se,jestli bude větší velikost,tím komunikace obchodu skončila,tak do teď nevím..,ale peníze po týdnu vrátili,to bylo v pořádku.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší kladnou recenzi a zároveň se omluvili za vzniklou situaci.
    Prověřili jsme komunikaci s Vámi a zjistili jsme, že informaci Vám podal člen našeho týmu, který je u nás nově a bohužel pochybil při prověřování produktu.
    Situaci jsme již vyřešili, aby k dalšímu podobnému informačnímu šumu nedošlo a rádi bychom Vám poděkovali, že jste měla pro našeho nového člena týmu pochopení. Jistě již nyní sám ví, že udělal chybu a již ji nebude opakovat.

Budeme rádi když náš obchod opět navštívíte a uděláte si radost novým kouskem, který již určitě bude k Vaší 100% spokojenosti.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

• Rychlé dodání a kvalitní zboží

Nebaví mně chodit po obchodech kde ani takové atraktivní a kvalitní zboží nemají. Tento obchod vřele doporučuji, opravdu kvalita.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

Skvělá komunikace jen těch 5 pracovních dní na doručení je pro zákazníky kteří se těší na zakoupenou věc moc dlouhé.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

Nemilé překvapení. Bunda za 2000 přišla se špinavou podšívkou. Jakoby od make - upu, a také od barvy bundy, tzn že materiál pouštěl. Budiž řečeno k dobru paní obratem peníze vrátila včetně obou poštovnych.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaší recenzi. Situaci jsme již vyřešili a ještě jednou se Vám omlouváme. Zboží bylo kazové od dodavatele a i přesto, že se snažíme vždy zboží kontrolovat, tak ve výjmečném případě nám nějaký nedostatek proklouzne.
    Věříme, že i přes Vaší zkušenost někdy opět zavítáte do našeho obchodu a uděláte si radost jiným kouskem.

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

• Rychlost vyřízení objednávky, super komunikace s obchodem

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

Vše proběhlo v naprostém pořádku - kvalita výrobku, termín dodání (3 dny). Jen doposud nemám fakturu (nebyla ani přiložená v balení ani nepřišla mailem) Naštěstí výrobek vracet nebudu, takže mi to nevadí.

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. Fakturu zasíláme elektronicky v den expedice zásilky, nyní jsme pro jistotu zaslali ještě jednou.
    Prosíme překontrolujte si emailovou schránku.

• spolehlivost,vše proběhlo hladce

• nakoupil v obchodě DEEJADA FASHION před 2 měsíci

Ráda v tomto obchodě nakupuji, zboží chodí v pořádku, odpovídá popisu i velikostí. Případné reklamace jsou vždy ihned vyřešeny.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaší recenzi a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste nás opět navštívila a udělala si radost novým kouskem.
    Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc a určitě s námi budete spokojena i v budoucnu.

S přáním pěkného dne

Deejada Fashion