Není možnost osobního odběru....

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

velice děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojena. Bohužel máte pravdu, že nyní neprovozujeme žádnou kamennou pobočku, ale díky tomu můžeme věnovat více prostoru na zlepšování kvality našich služeb na internetu.

S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Nespokojenost!!!! Rukávy krátký a to jsem se měřila podle tabulky. Bunda po prvním vyprání vybledla!!

Dobrý den ,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel nevíme o jakou objednávku ani produkt se jedná, jelikož jste anonymní uživatel.
    Každopádně zda-li jste u nás skutečně produkt zakoupila a nejste jen konkurencí, která se nás snaží poškodit, tak se Vám velice omlouváme. Nejspíše se jedná o kazový produkt a my Vám jej rádi do 14 dnů vyměníme nebo vrátíme peníze. Tato možnost je připravena vždy a pro každého zákazníka v případě, že je nespokojen nebo je nějaký problém s produktem, třeba jako je právě ten Váš. Zda-li jste u nás nakoupila, tak nás kontaktujte na naší zákaznické lince nebo emailem - veškeré kontaktní infomace najdete na našem webu. Pakliže jste konkurence, která nás chce pouze poškodit, tak Vám přejeme krásný den a mnoho úspěchů.

S pozdravem Deejada Fashion

• vstricnost, ochota, skvela domluva

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Rychlé vyřízení

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme,že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• dobré ceny,bleskové dodání
    • o žádné nevím

prima obchod,stoprocentní spokojenost

• Velmi rychlé dodání zboží

delší dodací lhůta

Dobrý den ,

• Rychle dodani, skvela komunikace.

Vsem mohu jen doporucit.

Dobrý den ,

Zboží mi bylo bleskurychle doručeno,bohužel mi nesedla velikost, a tak jsem parku odeslala zpět se žádostí o výměnu...zatím čekám na zboží,ale super komunikace ze stran obchodu - parka je materiálově a barevně úžasná...už se moc těším.

SUPER RYCHLÉ, SKVĚLÁ CENA

Dobrý den ,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší recenzi na náš internetový obchod. Těší nás, že jste s námi spokojena a přejeme, aby Vámi zakoupený produkt sloužil dle Vašich představ. Budeme se na Vás opět těšit na www.deejadafashion.cz. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Vše v pořádku kromě dopravy. Měla jsem objednanou zásilkovnu, ale zboží přišlo přes PPL, takže s tím byly trochu problémy.

Dobrý den ,

mnohokrát děkujeme za Vaší recenzi a zároveň se omlouváme za změnu dopravy. Bohužel nám v den expedice vypadl systém pro odesílání zásilek přes Zásilkovnu a proto jsme zvolili náhradní řešení,aby jste měla objednaný kousek co nejdříve. Mrzí nás zda-li Vám to způsobilo komplikace, avšak věříme,že radost nad novinkou do Vašeho šatníku převýšila tento drobný nedostatek.
    Budeme se na Vás opět těšit na www.deejadafashion.cz

S pozdravem Deejada Fashion

• Rychlost vyřízení

Po telefonu přijemní.

Dobrý den ,

Velká spokojenost, co se týče dodání zboží, cca 2 hodiny po objednávce bylo zboží zasláno...

Dobrý den ,

Můžu jenom doporučit. Velká spokojenost.

Dobrý den ,

Objednávka rychlá, zboží odpovídá, jako na obrázku.

• spolehlivost

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

• výborná komunikace s obchodem
    • o žádné nevím

Nakupovala jsem v obchodě poprvé a jsem mile překvapená.Bundičku jsem musela vrátit,protože mi byla malá,ale objednala jsem si jiný model ve větší velikosti.Jsem moc spokojená,bundička je super,není hned tak nikde vidět.Zboží bylo bez problémů vyměněno.Velký sortiment bund i ve větších velikostech a mnoha barvách.Určitě zde ještě nakoupím a doporučím kamarádkám.

Dobrý den ,

mnohokrát děkujeme za Vaší úžasnou recenzi. Moc nás těší, že jste s námi spokojena a doporučíte nás dále neboť to je pro nás nejlepším ukazatelem spokojenosti našich zákazníků. Budeme se na Vás opět těšit na stránkách www.deejadafashion.cz . S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Patrně delší dodací lhůta,než obchod uvádí

Dobrý den ,

děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že nejste spokojena s dodací lhůtou. Většinu zboží máme skladem ihned k odeslání a v případě zboží na objednání s dodací lhůtou do 5 pracovních dnů je bohužel vliv zahraničního dodavatele, ovšem kvalita a precizní zpracování nabízeného zboží stojí za to. Věříme,že na náš obchod nezanevřete a opět nás navštívíte.
    S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• naprostá spokojenost, zboží vždy odpovídá jak popisu, tak obrázku

Dobrý den ,

• velmi milá a vstřícná komunikace, zboží bylo doručeno okamžitě, obuv je skvělá, pohodlná a za fajn cenu, velmi ráda doporučuji a určitě nakoupím znovu